Jump to content
REKLAMA
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cancel

Użytkownik
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

 1. CM 0.31 to AK 74 Czyli różni się trochę wyglądem od AK 47 więc głupio będzie wyglądać AK 74 z kolbą od 47 Bo wydaję mi się że tamta to bardziej jest na 47 !
 2. Mądre słowa.. Gdy byłem mały miałem alergię na sierść zwierzątek różnego rodzaju, pogłaskałem chomika i nie umyłem po tym rąk... Przetarłem sobie oko bo mnie zaswędziało i dosłownie po 5 min całe oko było zasłonięte ponieważ okolice oka tak mi spuchły że nawet nie mogłem go otworzyć ! Rodzice najpierw zawieźli mnie do przychodni rodzinnej i dostałem jakiś zastrzyk ale na wszelki wypadek wysłali mnie do Tych do szpitala, ponieważ tam jest okulistyka ( a mieszkam w Bytomiu, wiec kawal drogi ) No i na szczęście zastrzyk mi pomógł ! A co by było gdyby nie pomógł ? Do Tych jechaliśmy ok 50 min bo nawet nie wiedzieliśmy gdzie jest ten szpital !
 3. Jeśli widzimy węża wystarczy tupać ! Wąż powinien odrazu uciec. ( taka mała informacja )
 4. Miejsce : opuszczona hala w ”środku miasta” ( nie musi być w środku, chodzi o klimat ) 2 drużyny : - Doskonale wyszkolona specjalna grupa antyterrorystyczna ( ok. 10 osób ) - Terroryści ( ok. 30 osób ) Cel : Rozbrojenie bomby przez jednostkę specjalną W hali na początku ma znajdować się 15 terrorystów. Muszą podłożyć bombę i zostawić jakiś szyfr np. różnego rodzaju działania matematyczne z których powstanie wynik i będzie można rozbroić bombę ( zamknąć skrzynkę na linkę do roweru na szyfr ) Jednostka specjalna musi odbić i zabezpieczyć hale. Rozbroić bombę ( i w tym czasie będą atakować następni terroryści, którzy za żadną cenę nie chcą oddać bomby ) Jak szybko jednostka rozbroi bombę tak szybko będzie mogła uciec z hali i zakończyć swoją akcje. Było to robione na szybko … Komentarze mile widziane.
×
×
 • Create New...