Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

piotras1001

Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

 1. Wiesz już nie patrze na LANS choć nie powiem fajnie jest mieć coś z wysokiej półki, ale już tak nie patrze.Patrze na użyteczność no i na cene.
 2. Właśnie sie tak zastanawiałem czy ją zakładać (osłone szybki) bo jakos nie bardzo mi sie z tym podaba ,ale chyba jednak sie na nią skusze jak ma byc zaraz zbita hehe.
 3. Co do Twojego pytania o Tomkapl to właśnie u niego zamówiłem EoTecha 552 wszyscy zachwalają go jako sprzedawce i ten kolimator też zachwalają jak dostane i przetestuje to sie odezwe. Pozdrawiam.
 4. Mam ptw i używałem Madbuli 0.28 i miałem duże problemy bo magazynki nie podawały i z lufy leciał pyłek -tyle pozostawało z kulki, nie wiem jak inni użytkownicy ptw czy mieli podobne problemy z tymi kulkami (broń czyszcz bo jest moim oczkiem w głowie hehe). Obecnie używam G&G i różnica jest mega zero zacięć ,zero problemów z podawaniem kulek ,powtażalność taka jaka byc powinna więc dziękuje Madbuli już nigdy więc -mam uraz.
 5. Mi sie akurat nie zdażyło żebym trafif na złą partie G&G ale napewno może sie trafić jakaś trefna partia, a wtedy nerwy.
 6. Mam takie same zdanie jak Goren tylko G&G używam do mojej PTW ,jak narazie też jeszcze lepszych od G&G nie znalazłem.
 7. Mam systeme i najlepsze jak dla mnie są G&G miałem jeszcze Madbulle ale było pełno zmieleń z lufy leciał "proszek" magi nie podawały kulek wróciłem do G&G i nie mam żadnego problemu z kulkami dla mnie tylko G&G.
 8. Jasne ,że przydało sie to co napisałeś dzięki. W tej dziedzinie jestem zielony i dla tego pytam o jakieś podpowiedzi, wskazówki co i jak i z czym.
 9. Dzięki mam coraz lepszy zarys jak ma to wyglądać.
 10. Widze ze jakieś zamieszanie wprowadziłem ,ale tak jak zacytował mnie Foka głównie chodzi mi o samo podejście do budynku. Budynek na którym będziemy ćwiczyć jest jedno piętrowy ,a nas bedzie 5 (ale grupa jest liczniejsza hehe)
 11. To chyba jak Tobe pasuje albo zalezy ile masz miejsca na zamontowanie na replice.Mi akurat podoba sie bardziej 552 bo 551 jest jakby zakrutki jak dla mnie, zależy kto jaki ma gust.
 12. Ale mówisz o Eotechu od G&P? Jak tak to czakam na Twoją recke.
 13. Dokładnie ,chodzi mi o zwykłe jakies podstawy bo tak jak pisali inni że scenariuszy może być multum. Chciałbym to poćwiczyć ze swoją grupą i zbieram informacje na ten temat ,dzięki panowie.
 14. Dużo słyszałem dobrego na temat Eotecha od G&P że jest to jedna z najlepszych kopii na rynku. Tez sie przymierzam do zakupu eotecha 552 ale jeszcze poczekam jak sie temat rozwinie może ktoś coś lepszego poleci?
 15. Mam prośbe o wyjaśnienie mi kto z grupy ma jaki sektor do obserwowania np przed wejściem do budynku. Z góry dzięki za ewentualne wyjaśnienia. Sory za brak fachowego "języka" w moim pytaniu ale mam nadzieje że wiecie o co mi chodzi dzięki.
×
×
 • Create New...