Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ryba1993

Użytkownik
 • Content Count

  390
 • Joined

 • Last visited

 1. Moim zdaniem temat mocno się przeciągnął,powiem tak ja osobiście kupiłbym najtańszą no chyba że chcesz wspierać polskiego przedsiębiorcę to majora.
 2. Deansy jak deansy co za różnica jakiej firmy. Mam u siebie w domu deansy G&P(9zł),Elemenat(5zł) i jakieś No name w WwCh(2,5zł),wszystkie są tak samo spoko ,a na pewno lepsze to tamiyi.
 3. Ty się słyszysz 10 min pilnikiem to możesz się po jajach podrapać. W tym wypadku tylko szlifierka albo dremer.
 4. Zamów zestaw do M16 z głowicą cylindra do GB V.2 oraz dodatkowo dyszę do AK guardera. Albo kup zestaw typowo do AK i piłuj tą wypustkę co nie będzie łatwe bo to stal.
 5. GB w M60 nie jest taki jak w M249 ,komora również. Wracając do tematu dysza do M60 jest niestandardowa,napis do kilku sklepów np do TaiwanGun,SpecShop i GunFire że nie mają takiej dyszy w serwisie.Możesz też napisać do tego sprzedającego na allegro (link niżej) kiedyś dorabiał dysze na zamówienię koszto ok 50zł. http://allegro.pl/sklep/20377729_revolution-asg-shop
 6. Ryba1993

  PKM [A&K]

  Komora jest od M60,czyli mało prawdopodobne że będą pasować zwykłe gumki AEG.
 7. Ryba1993

  Replika PKM

  Na fotkach widać że jest od M60 ,dysza pewnie też,GB podobny ,ale jednek z kilkoma różnicami od tego w M60.
 8. Weź ten POM-owy JBU,zwężone zęby są sprzeznaczone do specjalnych zębatek które tego wymagają.
 9. Jest tego trochę np : niebieski CA,POM JBU,czerwony JG,Deep Fire dyten,SHS itd Wszytkie są z pełną stalową szczęką.
 10. Wstawiał ktoś do GB 2Gx KWA tłok Deep Fire (z pełną metalową szczęką ,15 zębów) zalega mi taki i nie mam co znim zrobić ,czy lepiej kupić SHS-a 14 zębów ??
 11. Ryba1993

  M4 KWA

  Ale Cię wkręcają ,w temacie ludzie piszą jak GB w KWA pada po 1000BB na sprężynie m110. :P
 12. Przede wszystkim musisz się określić ,czy chcesz M4 czy AK ,jak chcesz M4 to kup to CQB PJ to dobra replika.Jak chcesz AK to ja bym kupił cyme 0.48m (na tg jest promocja ok 700zł),RK ma gorsze (dużo gorsze)bebechy ,ale podobno wygląda trochę lepiej to cymy.
 13. Miałem M4 PJ i rzadnej złej żeczy na jej temat nie mogę powiedzieć, całkiem dobre bebechy i wykonanie zewnętrzene wiadomo nie jest to G&P,ale jak za te pieniądze to dobra replika . Co do RK,podobno wyglądają całkiem fajnie ,ale nie mają takiego potencjału tuningowego jak cymy serii 0.4X.
 14. Sorki że tak dwa posty po sobie ,ale mam pytanko ,czy ktoś pakował już do Kwa 2gen ,tłok Deep Fire (tytan ...coś tam) ma on 15 zębów ???
 15. Nie,stożkowa głowica tłoka pasuje tylko do wyciszonych głowic cylindra.
×
×
 • Create New...