Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Joocek

Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

 1. Jak ściągnąć nakładkę z rury gazowej chodzi mi o oryginał?
 2. Mam zamiar kupować gotową kolbę od oryginalnego, a "wydłubać" mam zamiar miejsce na baterie.
 3. Miał ktoś styczność z kolbą z drewna nie ze sklejki? Czym się różni od tej sklejkowej? W której łatwiej się "dłubie"?
 4. Też się nabrałem. Trzeba żółtych zaskarżyć...
 5. http://www.wmasg.pl/aktualnosci/zza_granic...osci_c.d./1665/ Psikus...
 6. Z tego co słyszałem te rewolwery nie są metalowe to tylko 'plastik'. Szkoda...
 7. A kupił ktoś wersje srebrną? Jeśli tak prosiłbym o zdjęcia.
 8. Trochę odgrzeję kotleta tuningował to ktoś do 370-400fps? Jeśli tak to jaki jest zasięg? Poprosiłbym też o zasięg stockowego SLR, z góry dziękuję. Pozdrawiam, Joocek.
 9. Witam, to o mojej replice było tu pisane. Nic nie zmieniałem nie miałem tam warunków do tego. Po 2 dniach wszystko zaczęło działać tak jak należy i działa do tej pory nie rozumiem tego kompletnie, ale działa to narzekać nie będę. Pozdrawiam, Joocek
 10. 3 Low-capy od Classic Army i jeden lopw od PG. Dorwę jakieś lepsze kulki a jak to nie poskutkuje to spróbuje założyć nową/wysłać żeby mi założyli nową gumkę.
 11. W sumie to mam P&J a lufa precyzyjna więc może coś w tym być. Spróbuje dostać G&G i zobaczę jak będzie.
 12. Gumka Systemy. Raczej dobrze z tego co wiem zakładana była w serwisie, poza tym czemu działoby się to tylko czasami, a nie ciągle?
 13. Witam, mam pewien problem, otóż w mojej giecie gdy strzelam ogniem pojedynczym często wylatuje co druga kulka jeden strzał normalny drugi pusty. Na auto raczej wszystko gra. Nie jest to wina magów bo mam 4 i na każdym mi się to zdarza. Dziwne jest to, że czasami strzela normalnie. Miał ktoś podobny problem? Jak temu zaradzić?
×
×
 • Create New...