Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

OberlojtnantSztetke

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 1. Właśnie kupiłem to cudo i zdziwiłem się na strzelance, bo w temp. 2-4 stopnie bateria wystarczyła naprawdę na niewiele. Dlatego zainteresował mnie ten patent: Czy to fotka twojego gnata ko5ma, czy wygrzebałeś ją gdzieś w sieci? Szukam wskazówek osób które zrobiły coś takiego. Jak poprowadzić przewody w pistolecie? Jakiej baterii używać? Czy dla lepszego wyważenia pozostawiać oryginalną baterię w pistolecie, czy jakoś inaczej można sobie z tym poradzić? Ewentualnie inne. Z góry dzięki.
 2. Odnoszę wrażenie, że tuning zewnętrzny generalnie jest w naszych stronach dziedziną nieodkrytą. Kolega z drużyny, także posiadacz AK 47, podesłał mi coś takiego. http://www.red-alliance.net/articles/custo.../furniture.html ZAJEBIOSZKA! Po obejrzeniu, nie mogę spać, jeść ani pracować. Czy ktoś ma jakieś inne pomysły albo sprawdzone patenty na poprawienie wyglądu AK 47? Może robiliście już podobne rzeczy, ale innymi metodami.
 3. Lekko porysowana powłoka zamka metalowego wygląda rasowo, natomiast jeśli zamek jest z tworzywa jak w mojej replice, to już niekoniecznie. Z tego powodu nie podejmowałem prób siłowych. Za wulgaryzmy przepraszam. Będę się pilnował. P.S. Ten Tarchomin to z trudem przechodzi mi przez gardło. Dopiero się przywyczajam. Kupiłem tu mieszkanie zaledwie trzy lata temu i nadal gdy ktoś pyta "skąd jesteś?" odpowiadam "z Chomiczówki". Tarchomina nie znam wogóle i wiem tylko na jakiej ulicy mieszkam :wink:. Mimo to miło, że jakiś sąsiad ma podobne zainteresowania. Pozdrawiam Hargin.
 4. Nie jestem pewien czy się wyrobi. U mnie magi wchodziły naprawdę ********. Język. Naprawde wulgaryzmy zmniejszają wartość wypowiedzi./dzikki
 5. Ja kupiłem Fobusa do Glocka KSC oraz ładownicę na dwa magazynki do niego. Ani Glock, ani magazynki nie mieściły się. Zwróciłem wszystko.
×
×
 • Create New...