Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ezreal

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Ezreal

 1. Cześć wszystkim. Czy sa tutaj jacyś entuzjaści gry DayZ w wersji standalone? Obecnie pogrywam sobie wieczorami w pojedynkę, natomiast o wiele ciekawiej było by polatać z jakąś ekipą.
 2. Ok dzięki to w takim razie posiadam kontraktowy pokrowiec.
 3. Witam. Nie wiedziałem gdzie spytać więc mam nadzieję, że to dobre miejsce. Interesuje mnie jak się sprawa miała z uzbrojeniem i oporządzeniem zaraz po wprowadzeniu na wyposażanie flecka, czy ktoś mógł by rzucić na ten temat trochę światła? Z tego co mi się wydaje jako broń używany był G3A3, hełm był nadal stalowy lecz w powłoce bojowej w maskowaniu flecktarn (nie jestem pewien). Oporządzenie chyba noszone już było na S95. To wszystko jednak moje domysły, i nie wiem jak regulaminowo rozmieszczone były ładownice na przykład, czy tak samo jak teraz czy może była inna idea mocowania ich? Wyda
 4. Witam wszystkich. Miał bym takie pytanie odnośnie stalowego hełmu BW: http://rangershop.pl/product-pol-4918-BW-Helm-metalowy.html Czy był on używany przez piechotę z powłoką bojową w maskowaniu flecktarn? Pytam ponieważ jakiś czas temu zakupiłem takową powłokę rzekomo wersję z demobilu i zastanawiam się nad jej autentycznością. Z jednej strony posiada ona maskowanie we flecku a z drugiej maskowanie zimowe.
 5. Ezreal

  Rk 103

  Oto mój RK 103 EVO G&G wraz z kolimatorem i granatnikiem Dbys M203 zamontowanym na szynach RIS, oraz elektryczny Glock 18c CYMA.
 6. Oto mój RK 103 EVO G&G wraz z kolimatorem i granatnikiem Dbys M203 zamontowanym na szynach RIS, oraz elektryczny Glock 18c CYMA.
 7. Chciał bym zamontować jakiś w miarę rozsądny cenowo tłumik do tej repliki ale nie za bardzo wiem jak to zrobić i jaki kupić. Zastanawiałem się nad taką przejściówką http://www.taiwangun.com/shop,show,1433 lub takim tłumikiem http://www.taiwangun.com/shop,show,1122 ale ludzie od krakmana powiedzieli mi, że ani jedna ani druga część nie będzie pasować. Więc nie wiem czy jest jakiś sposób na dopasowanie jednej bądź drugiej części bo jednak nie chciał bym kupić czegoś czego nie będę mógł użyć potem. Lub może jest jakaś alternatywa. Co do przejściówki to jest tylko pytanie jaką wielkość ma końców
×
×
 • Create New...