Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

luki527

Użytkownik
 • Content Count

  292
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Już nie jesteś w posiadaniu repliki?
 2. Skonfigurować? Możesz rozwinąć myśl?
 3. Sprawdziłem na szybko i chyba nie mają ich w oddzielnej sprzedaży. Mógłby ktoś pomóc w wycenie? Wygląda jak nowy, nieużywany.
 4. Witam! Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w sprawie identyfikacji chwytu. Ma on bicie KNIGIARMCO, lecz nie znalazłem takiego producenta. Jest KNIGHTARMCO i mają takie chwyty w ofercie. Zakładam, że jest to kopia. Ile on może być wart? Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
 5. Nie wiem czy wiecie, ale Tabuk i Radom Hunter strzelają amunicją 7,62x39. Jedynie PSL strzela 7,62x54R.
 6. Zdajesz sobie sprawę z tego, że tuningowanie sprężynowego pistoletu mija się z celem i jest nieopłacalne? Osiągi wzrosną, ale nie będą współmierne do kosztów.
 7. Poszukaj w komisie. Swego czasu było (chyba Lesio sprzedawał).
 8. On nigdy czysty nie będzie. Techniczny ma po prostu więcej propanu niż zwykły. Wymieniałem uszczelkę w adapterze Madbull'a. Teraz mam taki problem, a mianowicie złamała się dysza (butla upadła). Albo to skleję, albo dopasuję dyszę ze starej butli po GG.
 9. Jeśli chcesz stosować jako boczną to pomyśl o wersji 3-lufowej. I nie wiem gdzie wyczytałeś, że AGM już nie jest tak dobry. Nadal jest.
 10. Witam! Posiadam montaż PRI M69 (najprawdopodobniej kopia). Jednak niewiele jest o nim informacji. Jest wykorzystywany do PVS 14 i do AimPoint'a M2. Wykorzystują go jakieś jednostki? Istnieją na rynku kopie tego montażu?
 11. Zobacz kto założył temat, a kim jestem ja.
 12. Mi w sumie też przyda się nowe auto. Czasem na strzelankę nim pojadę, dlatego chłopaki dajcie po parę złotych. Tym, którzy wpłacą powyżej 2000 zł wyślę film z jazdy próbnej.
 13. Witam! Co może być z zaworem nie tak, że gaz nie chce wpłynąć? Wlatuje trochę oparów. Na innych magazynkach wszystko jest dobrze.
 14. Problem prawdopodobnie rozwiązany. Wymieniłem uszczelkę w adapterze (tą od dyszy). Tutaj przepis na taką uszczelkę. 1. Zdejmujemy gumowy uchwyt z długopisu i rozcinamy go. 2. Bierzemy drugi długopis (metalowy, różne firmy i organizacje umieszczają na nich swoje loga). 3. Odkręcamy nakrętkę, wyjmujemy wkład i tą stroną przykładamy do gumy. 4. Uderzamy kilka razy, aż wytniemy kółko. 5. Przekłuwamy na środku i wkładamy w to dyszę. 6. Skręcamy całość.
×
×
 • Create New...