Jump to content
REKLAMA
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

luki527

Użytkownik
 • Content Count

  294
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Policja się nie zajmie tą sprawą. Kwota to około 70 zł.
 2. Witam! Kilka tygodni temu zakupiłem od użytkownika Shaggydog radio Baofeng. Zapłaciłem 75 zł. Nie było mnie w Polsce więc paczki odbierała inna osoba. Zamówione było kilka (od innych osób) na ten sam adres. Wszystkie dotarły. Brak awizo. Użytkownik nie odpowiada na wiadomości prywatne (odczytano 20 czerwiec, ostatnio zalogowany 05 lipca). Zakładam, że imię oraz numer konta które mi podał należą do niego (nie wiem czy mogę te dane tu napisać). Zna ktoś tego użytkownika? Co zrobić w takiej sytuacji?
 3. Witam! Od kilku lat mam problem z moim składakiem. Magi co@ v2 ghk, a mimo to zamek do tyłu odbija 1cm, czasem mniej. I gaz bardzo szybko się kończy. Dysza plastikowa, z niebieską końcówką. W środku NPAS. Cały korpus G&P. Zna ktoś rozwiązanie problemu? Bawię się z tym już długo, a nadal nie miałem okazji z tego normalnie postrzelać.
 4. Witam! Nadszedł czas, aby zmienić śpiwór. Nie mam wiedzy w tym temacie, jedynie podstawy wyczyta na kilku stronach.Oglądają różne model wybrałem te dwa:1. Highlander Echo 4002. Highlander Phantom 400Śpiwór na cały rok.Korci mnie do zakupu Phantom 400, chyba głównie ze względu na kolor. Specyfikacje mają podobne z lekką przewagą Echo 400 (chyba, że brakuje czegoś w opisie tego drugiego). Miał/ma ktoś z nimi doczynienia. Warto się nimi interesować?
 5. Już nie jesteś w posiadaniu repliki?
 6. Skonfigurować? Możesz rozwinąć myśl?
 7. Sprawdziłem na szybko i chyba nie mają ich w oddzielnej sprzedaży. Mógłby ktoś pomóc w wycenie? Wygląda jak nowy, nieużywany.
 8. Witam! Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w sprawie identyfikacji chwytu. Ma on bicie KNIGIARMCO, lecz nie znalazłem takiego producenta. Jest KNIGHTARMCO i mają takie chwyty w ofercie. Zakładam, że jest to kopia. Ile on może być wart? Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
 9. Nie wiem czy wiecie, ale Tabuk i Radom Hunter strzelają amunicją 7,62x39. Jedynie PSL strzela 7,62x54R.
 10. Zdajesz sobie sprawę z tego, że tuningowanie sprężynowego pistoletu mija się z celem i jest nieopłacalne? Osiągi wzrosną, ale nie będą współmierne do kosztów.
 11. Poszukaj w komisie. Swego czasu było (chyba Lesio sprzedawał).
 12. On nigdy czysty nie będzie. Techniczny ma po prostu więcej propanu niż zwykły. Wymieniałem uszczelkę w adapterze Madbull'a. Teraz mam taki problem, a mianowicie złamała się dysza (butla upadła). Albo to skleję, albo dopasuję dyszę ze starej butli po GG.
 13. Jeśli chcesz stosować jako boczną to pomyśl o wersji 3-lufowej. I nie wiem gdzie wyczytałeś, że AGM już nie jest tak dobry. Nadal jest.
 14. Witam! Posiadam montaż PRI M69 (najprawdopodobniej kopia). Jednak niewiele jest o nim informacji. Jest wykorzystywany do PVS 14 i do AimPoint'a M2. Wykorzystują go jakieś jednostki? Istnieją na rynku kopie tego montażu?
×
×
 • Create New...