Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

zuczek

Użytkownik
 • Content Count

  307
 • Joined

 • Last visited

 1. zuczek

  Magazynki M4

  Od 2009 roku żaden magazynek nie upadł mi na ziemię, powiem więcej, wszystkie kupione podają bez większych problemów a mam ich jakoś ze 20...
 2. zuczek

  Magazynki M4

  Magazynki się nosi ze sobą w ładownicach i wymienia w razie potrzeby. Chcesz skakać po nich czy co? Mają dobrze podawać i tyle.
 3. Prasa fachowa pisze, że 5 lat to bardzo optymistyczny termin.
 4. :D Stek kompletnych bzdur Tak na przyszłość na tych wszystkich hobbykingach, turingy, imaxach itp to lepiej jest nawet ładować bez balansowania. Te ładowarki różnie sobie z tym radzą. Tak swoją drogą, zawsze używałeś trybu storage po strzelankach?
 5. Wymień tą jedną celę, spróbuj ładować bez balansowania. Ewentualnie możesz walnąć ją na dwa cykle charge - storage i zobaczyć co się stanie. Może to też być problem po stronie ładowarki, nie jest to górna półka, mogła sobie nie poradzić z dobrym balansowaniem.
 6. Pożar modelu rc w trakcie lotu, laborki na uczelni, regeneracja kilku pakietów, niektóre się grzały, inne działały jeszcze jakiś czas. W chacie mam karton po butach pełen opuchniętych/padniętych baterii i cel, myślę że około 40 baterii różnych producentów i woltaży użytkowałem. Przy koszcie ok 50 zł za batkę szkoda ryzykować. Kiedyś chłopaczek spalił sobie samochód ładując baterię LiPo z akumulatora samochodowego :) Jak znajdę fotkę to wrzucę.
 7. Róbcie co chcecie z opuchniętymi lipolami. Ja tam po moich doświadczeniach i na podstawie tego jak są zbudowane te ogniwa (pod względem elektrochemicznym) to polecam sobie darować.
 8. Spuchnięte LiPo tylko do utylizacji. Zmieniają się parametry fizykochemiczne (równowaga gazowa) wewnątrz celi, takie ogniowo już nigdy nie będzie pracować stabilnie.
 9. W skrócie, ja gram, fajnie jakby więcej maniaków fallouta też pograło. Mamy ts3, gra jest trudna i nie dla wszystkich. Instalacja: http://forum.fonline2.com/index.php?topic=477.0 Jak coś zagadajcie jak będziecie w grze, służę pomocą.
 10. Myślisz, że ten film ma podobny budżet? Zawsze łatwiej jest powiedzieć, że lewactwo film blokuje niż to, że był słaby i nikt go nie chciał.
 11. Skąd w Tobie tyle pogardy? Co ma prywatna spółka medialna do demokratycznie wybranego rządu (żeby nie było, nie jestem fanem "strony rządowej") ? Nie rozumiem Cię serio, żyjesz w jakimś innym świecie chyba. http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_Godwina Przeczytaj może kto jest autorem dokumentu i jaką ma rangę ów "Biała księga". Za 6 miesięcy nikt o niej nie będzie pamiętał.
 12. Może coś przegapiłeś, ale PRL już nie istnieje, ministerstwo propagandy nie istnieje, a Urban nie jest już rzecznikiem rządu. Nikt z nas Historian, Ty także nie byłeś w lesie, nic nam do tego. Całe polskie podziemie ma swoje piękne karty (Żegota, Szare Szeregi itp.), jak i karty dość mroczne (mord w Wierzchowinach chociażby). Samo AK także było mozaiką ruchów, frakcji politycznych od w zasadzie skrajnej lewicy do prawicy, nie ma w tym nic złego. Teraz mamy demokrację i każdy ma prawo do swobodnej wypowiedzi, ruch narodowy zdaje się odradzać w Polsce co jest moim zdaniem dobre, ale boje się, że
 13. Dużo lepszym pomysłem będzie pójście na strzelnicę, na bank glocka i p99 mają.
×
×
 • Create New...