Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

dik89

Użytkownik
 • Content Count

  102
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

4,672 profile views
 1. Podrzucam kanał na YT, byly żołnierz prezentuję możliwości maskujące szerokiego spektrum wzorów maskujących w różnych warunkach i porach roku. Przekrój od kamuflaży amerykańskich, europejskich, po przez rosyjskie maskałaty, po azjatyckie cuda na Australii kończąc. Po za tym wzory historyczne, klasyczne aż po nowoczesne kontraktowe i cywylne wynalazki. Jako że prezentacje są realizowane w tych samych miejscach, ujęciach, porach roku, daję to ładny pogląd na możliwości maskujące każdego z nich. A co najważniejsze w warunkach terenowych zbliżonych do naszyc
 2. dik89

  R-Hop

  Czy zamiast rzeźbić m-numba, próbował ktoś użyć dłuższych dystanserów flat-hop przy zastosowaniu R-hop? Nie było w temacie stąd pytanie. mam plan zrobić drugi set kompra+lufa właśnie z R-hop i zastanawiam się czy jest po co kupować dodatkowy dystanser flat
 3. http://www.altair.com.pl/news/view?news_id=20564
 4. dik89

  Glock 18C [CYMA]

  Cm.122 rozkłada sie analogicznie jak cm.030. Pinów jest tyle samo(ok 4-5, nie pamietam juz) i sa rozmieszczone w tych samych miejscach(jeden jest schowany pod selektorem ognia-jego dzwignia). Z racji, ze lufa wew. wchodzi gleboko w imitacje lufy zew. najlepiej jest ja wyjmować, po usunieciu wszystkich pinów stabilizujących gb(plus odkrecenie imitacji stopki magazynka). Mozna wtedy gb odchylic w tyl.
 5. http://www.nowastrategia.org.pl/mspo-2016-prezentacja-karabinka-msbs-w-wersji-kal-762-mm/ 7,62X39mm
 6. dik89

  R-Hop

  Tak tylko podrzuce swoje spostrzeżenie, że drewniane patyczki z lodów "świderki" maja przekroj 6mm i ladnie wchodza do lufy, bez ryzyka jej porysowania od wewnatrz, przy dopasowywaniu łatki.
 7. Strzela jak zwykły AEP(do ok 25m), silnik i gb są takie jak w mp7 i scorpionie. Większość body to plastik, ale dość gruby. Z magazynka(dostepny tylko hi-cap) ładnie podaje, nawet na lipo 7,4. Składana i rozsuwana prętowa kolba jest wykonana z metalu. Mi osobiście przy dłoniach rozmiaru M nie zbyt wygodnie się go trzymało, z racji bardo grubego chwytu/gniazda magazynka. Za to podtrzymywanie go za tkumik dźwięku drugą ręką jest bardzo wygodne.
 8. Na głównej stronie FB, pojawił się już jako oferowany produkt, tak jak beryle. http://fabrykabroni.pl/produkty/karabiny/msbs/ Czekać tylko, aż w kategorii "inne" pojawi sie również trenażer.
 9. dik89

  Glock 18C [CYMA]

  Na przykład Youki model, brain energy 350mAh. Tylko bez lutownicy i zdolności manualnych sie nieobejdzie, ponieważ trzeba zmienić złącze balansera(jakis niestandardowy) i wyprowadzćc kable z wtyczką
 10. Problem z wypadającymi magazynkami. Wyrobil sie zaczep w plastikowym zwalniaczu(ten powyżej, drugi dla porównania) Dremlem wyciąłem kawalek plastiku, tak aby zmieścił się tam ułamany stalowy ząbek z zębatki tłokowej z AEG'a. Nastepnie zalałem to kropelką i zeszlifowałem dremlem, aby nieodstawał. Jak by jednak niewytzymalo(jakimś cudem), to dam znac. https://lh3.googleusercontent.com/-Yhz7J4FVYsk/V0CQGl3OUYI/AAAAAAAAChg/X6yw7whbeRk6TKnw5OlJ95oTmEYSQizaQCHM/s1024/upload_-1 https://lh3.googleusercontent.com/-clCitG1LWEc/V0CQH-L9tII/AAAAAAAAChk/GWkjhOKYNSgOJ5fJQueIsQwM5A8RSuFOgCHM/s1024/
 11. Tak z ciekawości, jak duże mają to być tarcze? Z jakiego materiału(orientacyjnie, jaka waga)?
 12. Dziś rano mnie olśniło :D Myślalem, ze smd mają inne oznaczenia niż przeplatane i stąt było moje pytanie. Kożystam od kilku lat z irl1404 irl3713 i sa jak dla mnie wystarczajace. Dzieki za pomoc :)
 13. Jest ktoś w stanie polecić konkretne tranzystory SMD, które by działały w naszych realiach?
 14. http://www.altair.com.pl/news/view?news_id=18387 MSBS 7,62
 15. dik89

  MP7 R4 [WELL]

  Przy komorze, zwykly teflon wystarczy-normalnie są chinczykowe przeciągi. Edyta: Bez otwerania gb, możesz jeszce doszczelnić dyszę gęstym samrem(np.teflonowo-sylikonowym). Obracasz ja o 90°przeciwnie do ruchu wskazówek zegara i ją wyciagasz. Tam tez powinien być o-ring uszcelniajacy dyszę.
×
×
 • Create New...