Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wolfhearty

Użytkownik
 • Content Count

  1
 • Joined

 • Last visited

 1. Czekam na tę produkcję zniecierpliwiony. Zastanawiam sie jak duże będzie podobieństwo do Bugged Assault 2 z uwagi na to że to 2 rózne projekty o tym samym korzeniu. Po obejrzeniu filmików bardzo spodobało mi się to, co męczyło mnie w OF, Arma 1 i 2. Mianowicie bezwładność kamery, to ze ruchy postaci są z opóźnieniem w stosunku do klawisza. A tutaj trym FPP jest bardziej... FPP ;)
 2. Może coś tam coś tam zobaczysz, nie daje głowy że to ordynarna atrapa. Aczkolwiek nie spodziewał bym się po tym wiele.
 3. Dobrze, jak w edycji kolekcjonerskiej dodawane jest coś, co jest naprawde użyteczne. I niechaj dodatek będzie jeden ale dobrej jakości. Przypominają mi sie amerykanie, którzy masowo kupowali limitowaną edycje halo 3 tylko po to, by każdy z nich mogł sobie postawić na półce tandetny plastikowy model hełmu :P Eh, kasa, kasa.... gdzie sie podziała w tym wszystkim sama gra? Szkoda że wydawca celuje przede wszystkim chyba w poziom podstawówki, skoro wydaje limitowaną edycje z (zapewne) plastikowym czymś przypominającym noktowizor xP Na filmiku jak prezentował to coś to widać LED'y (chyba) wokół wiz
 4. Cóż, grze trzeba przyznać, że ma naprawde niezupełnie liniową akcję. Przykładowo gralem w misje dla 1 gracza "trial by fire" i za 3 razem APC wroga zestrzelił smigłowiec, który zgodnie ze skryptem miał go rozwalić. To było zaskoczenie ;) Spadł na wiochę i gruchnął o budynek i sie zapalił.
 5. Srogo sie na tej grze zawiodłem. Pominę ogromne wymagania sprzetowe. Dalej jest to ten sam kiepski silnik i co za tym idzie (najczęsciej)- gównana mechanika gry. Poza tym bug na bugu i jeszcze więcej bugów. Niedopracowane misje na 1 gracza, koszmarne błędy AI, zarówno taktyczne jak i ogólne (leader staje i gapi sie w krzaczek poł godziny). Gra wymagałaby kolosalnego patcha, poł roku cieżkiego poprawiania... Edytor jak zwykle bardzo podstawowy, niemożliwym jest w nim zrobic coś większego. Błedy skryptów, błędy logiczne, błędy w AI (że się powtórzę..). Jeden wielki CRAP, zmarno
×
×
 • Create New...