Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Reka

Użytkownik
 • Content Count

  109
 • Joined

 • Last visited

 1. Reka

  redberet.pl

  Z mojej strony również minus dla serwisu. Brat oddał do nich G36 na tuning. Całą operacja trwała jakoś ponad miesiąc (!!!), nie było opcji by się dodzwonić i dowiedzieć czegoś konkretnego. Za każdym razem sprzedawca mówił, że "już niebawem, już za kilka dni, już zrobione" itp. Generalnie trwało to bardzo długo, a po powrocie repliki okazało się ze gumka HU jest uszkodzona. Wczesniej nie było z tym sklepem problemu, ale opcja tuningu (i sposób podejścia sprzedawcy czyli ciągłe zwodzenie) potwornie nas rozczarowało.
 2. O którą konkretnie rodzinę nowych Mek KWA chodzi? Możesz zapodać jakiś link? No i rzecz najważniejsza: kiedy możemy się ich spodziewać?
 3. Reka

  M4A1 [ASG]

  Wiem, wiem. Czytam Wasze recki gdy tylko się pojawiają tym bardziej, że ich jakość (i jakość zdjęć) jest naprawdę zacna. Zdaje się że tych Mek od KWA nie można już kupić, więc w tym przedziale cenowym sztuki od ASG będą chyba dobrym wyborem.
 4. Panowie, lekko wypadłem z tematu, teraz wracam (po kilku miesiącach) i dowiaduję się, że Defenderów już nie ma (jakiś problemy na kanale KWA-ASG). Pytanie: czy repliki z tej rodziny są jeszcze gdzieś do nabycia? Sam bardzo napalałem się na wersję SIR, a teraz dupa zbita :/
 5. Reka

  M4A1 [ASG]

  I jak Panowie, czy któryś z Was nabył już to cacko i miał okazję by solidnie z niego postrzelać? Cena za wer. bez risów wydaje się być bardzo OK (999zł). Czy możecie napisać coś więcej na temat tych replik? Na czym dokładnie polega problemu delikatnego kołysania frontu? Nie jestem mocny jeśli chodzi o stronę tech. replik (mówiąc wprost: nie znam się na tym), więc będę zobowiązany jeśli ktoś zestawi wnętrzności nowych M-ek z Defenderami od ASG (które z tego co pamiętam było chwalone). Pytając wprost: czy seria Proline jest faktycznie "pro"?
 6. OK, czyli rozumiem, że konstrukcja jest solidna i nie trzeba obchodzić się z nim jak z jajkiem. Dzięki za info! Landsil - widzę, że bardzo ładnie ogarniasz temat tych koltów, więc pozwól, że w razie wątpliwości troszkę Cię ponękam.
 7. A co powiecie n/t takiego problemu? U mnie jest OK, niemniej jestem lekko zdziwiony (i zniesmaczony), że pojawienie się podobnej usterki jest możliwe.
 8. Smarować uczszelki? Które, gdzie, jak? Sorry, ale jestem raczej zielony w temacie.
 9. Panowie, właśnie nabyłem DW 4''. Jest to moja pierwsza replika gazowa (CO2). Z racji tego poproszę ekspertów o udzielenie kilku odp. na pytania, które chodzą mi obcenie po głowie. 1. Czy to normalne, że po załadowaniu CO2 przez kilka (10-15) sekund słychać jeszcze uciekający gaz (charakterystyczne "syczenie" słyszalne nawet po szybkim dokręceniu naboju na maksa)? Tak było dziś po pierwszym załadowaniu CO2 do repliki. 2. Czy zostawianie repliki z częściowo nabitą kapsułą CO2 może w jakiś sposób zaszkodzić replice? 3. Jak zatroszczyć się o ten sprzęt by przedłużyć maksymalnie jego żywotnoś
 10. Eee, czyli który konkretnie? Rzuć jakimś linkiem proszę :)
 11. Szybkie pytanie: powszechnie wiadomo, że ładowarka iMAX B6 jest sprzętem polecanym. Na aukcjach dopatrzyłem się 2-ch modeli tej ładowarki. - model pierwszy: iMAX B6AC http://allegro.pl/skyrc-pl-oryginalna-imax-b6ac-wbudowany-zasilacz-i2392913400.html Cena: 189zł. Posiada wbudowany zasilacz. - model drugi: iMAX B6 http://allegro.pl/skyrc-pl-oryginal-imax-b6-zas-15v-4a-lipo-gw-i2396056175.html Cena: 169zł. Zasilacz w zestawie. I teraz zasadnicze pytanie: czy poza kwestią zasilacza są tu jeszcze jakieś poważniejsze różnice i który model wybrać? Szkoda dopłacać 20zł jeśli JEDYNA ró
 12. Taki pomysł... a może GG jest jakiś lipny? Testowaleś z innymi replikami?
 13. Panowie, czy któryś z Was posiada aktualnie wer SIR tej repliczki od KWA i może podzielić się jej fotkami?
 14. Czyli w chwili obecnej wszystko rozbija się o kwestie estetyczne i dostępność danego modelu? Śledząc dziś cały temat duuużo naczytałem się na temat konieczności czajenia się na gen. 2 (dostępna między innymi w Casg). Była też mowa odnośnie wersji KWA USA i Taiwan. Jak to obecnie wygląda?
 15. Panowie, trzy szybkie pytania. Aktualnie "napalam się" na ten sprzęt... http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=4342 1. Czy jest to 2-ga generacja KWA? 2. Testował ktoś ten model? Z tematu wynika, że większość z Was bawi się klasyczną wer. M4 (ew. z RIS), a w temacie S.I.R. panuje cisza. Jak z jakością wykonania chwytu przedniego, przyrządów celowniczych i szyn? Środek jest identyczny jak w innych replikach z tej rodziny od KWA? 3. Rzecz najważniejsza - na stronie producenta nie widzę tego modelu. Czy to oznacz, że KWA wycofało się z jego produkcji? Jest sens inwestowania w to czy bez
×
×
 • Create New...