Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

szaszlyk133

Użytkownik
 • Content Count

  149
 • Joined

 • Last visited

 1. Po co? Bo mam gb v3 w cm048s zrobiony na ponad 500fps. Będzie taniej. Selektora nie używam a cylinder nie będzie wymagał wymiany. Jeśli dobrze rozumiem, muszę do mojego gb z AK zostawić dyszę, spust i koszyk silnika ze stockowej g36? Pisze drugiego posta bo tamten jest napisany jakoś bełkotliwie i niezrozumiale.
 2. Bo wyjdzie taniej przelozyc czesci z mojej upgradeowanej cm048s do stockowej giety aby uzyskac te same osiągi? Czy uwzględniając wyżej wymienione przez wicioka czesci bedzie taniej tuningowac stockowe jg1838? Edycja: Cylinder odpada bo lufę i gumkę też chcę przełożyć. Chyba że mogę do stockowej giety włożyć m140 lub m150 plus lipo 11.1 i bedzie działać, wtedy to faktycznie gra nie warta świeczki.
 3. Przekładał ktoś gearbox z np. cm048s (AKMS) do g36 jg? Szukałem, googlowałem i nic nie znalazłem a dochodzą mnie już słuchy i teorie, że to niewykonalne, ale to przecież gb v.3.
 4. Jest. Nie jest to cm028 ale replika AK składana tak samo jak cymka bo cymka robiła 028ki w standardzie Tokyo Marui.
 5. A to nie lepiej użyć kleju do butów?
 6. Ja zwykle najmocniej czuje plecy i nadgarstki ale nadgarstki to nie mięśnie.
 7. Do kurii? Czyli gdzie? Wikipedia też mi nie podpowiada co to jest kuria. Przynajmniej nie w stopniu pozwalającym odnieść się jakoś do analogii kurii z jakimś działem forum.
 8. Czemu wydaje mi się że wszyscy nienawidzą AK przerabianych na karabiny parasnajperskie? Od iluś lat mam 500fps w CM040 a od niedawna w CM048S. Ale ograniczenia mocy na zlotach często nie uwzgledniają takich replik jak karabiny szturmowe używane w charakterze wyborowym czyli tylko semi i oszczedzanie na kulkach. Ostatnio na zlocie zostałem kilka razy zmasakrowany przez użytkownikow krótkich eMek z 500fpsami, walili z wg mnie ze zbyt krótkich odległości, długimi seriami. Ktoś może mi wytłumaczyć czemu zginął podział na repliki full auto np. 450fps max, semi auto 500fps max i czterotakty/dwut
 9. Pseudosnajperski AKMS CM.048S https://goo.gl/photo...cn1oWrpGRM9BS2A W środku: Zestaw zębatek 100:300 - SHS Sprężyna M140 - SHS Stalowe łożyska ślizgowe 7mm Guma HU G&G zielona Wzmocniona alu głowica cylindra Tłok 7 metalowych zębów Opóźniacz popychacza SHS Metalowa Głowica Tłoka czerwona - SHS Kable wymienione na T-Connect (Deansy) Wynik 501fps z odchyłami o 1, czasami 2. Na zewnątrz to co widać a na lunecie doklejony przeziernik z mp5 żeby można było regulować lunetę bez odkręcania nakrętki i regulowania "pieniążkiem".
 10. I ja jestem tego samego zdania, że lepiej tłumik niż lufę wewnętrzną powyżej 455mm. Ale specem nie jestem, wnioski wyciągnąłem tylko po przeczytaniu wszystkich stron tego tematu, i kilku innych w tym także o micie długiej lufy (na wmasgu). Ale dalej nie wiem - dłuższa lufa ZEWNĘTRZNA wpłynie na osiągi/skupienie/cokolwiek?
 11. Macie jakiś pomysł jak w AKMS (CM.048S) Zmontować prowadnicę kolby od M4? Rozwiązanie od palnej ma sens ale jest w cenie repliki http://www.sprzetmilitarny.pl/product-pl-3406-Trzpien-kolby-M4-aluminiowy-6-pozycyjny-CAA.html Albo w ogóle jakąkolwiek kolbę stałą? Chce po prostu zmienić tę kolbę, pomocy! :D
 12. Dzięki! :D Teraz już wiem, że aby orisować SWD trzeba samemu sobie zaprojektować do niego orisowane części :D Ktoś ma pomysł jak zmontować taki front w Dragunowie? Albo w ogóle jakiś emkowy front?
 13. Po przeczytaniu tematu "mit długiej lufy" nie wierze już w to, że to będzie jakaś duża różnica, promyk 430 - 450 mi wystarczy. Po co? Żeby mi się replika bardziej podobała, po prostu, chce żeby wyglądała na dłuższą i chce mieć możliwość ewentualnego skrócenia lufy zewnętrznej. Poza tym można to wykorzystać do sprawdzenia jak mi się będzie biegać z repliką dłuższą o 13cm zanim włożę długą precrurę za 300zł. Aha zapomniałem - bo mam replikę z lufą stockową 455 ale nosze tłumik i chce dołożyć przedłużenie lufy zewnętrznej i się zastanawiam czy to wpłynie na osiągi.
 14. Piękny... ale wiadomo jak zmontować front z emki do SWD? Ktoś zdradzi tę tajemnicę?
×
×
 • Create New...