Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaskimos

Użytkownik
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

 1. W sekcji Alfa operatorzy to grupa Czarodzieje kulek kolejno: 5: Jaskimos 6: Krzycho 7: Krzyniu 8: Szaweł Nie mam nic do dodania w/w aar, wszystko tak jak napisane. Jedynie co do poprzednich wypowiedzi strony rosyjskiej, to nie wydaje mi się żeby gra zakończyła się zwycięstwem Ruskich. Decyzja została podjęta po konsultacji sekcji Alfa z Generałem. Z tego co naliczyłem to po stronie rosyjskiej zostało 6-7 osób. Z sekcji Alfa 8 osób oraz +/- 3-4 osoby sekcji Bravo.
 2. Wiem wiem, tylko to jest taka wersja dwa w jednym od Lonexa high speed i high torque, ale nie mogę znaleźć nigdzie o tym jakiś opinii. Zastanawiałem się jeszcze nad zwykłym high torque od Lonexa tylko nie wiem czy jest sens tyle płacić (300 zł) jeśli nie będzie jakiejś znacznej różnicy w porównaniu do tego Elementa.
 3. Ok dzięki za poradę. Wezmę Elementa. Jeszcze jedynie znalazłem z Lonexa high speed and high torque ale nie wiem czy przez to że będzie high speed to nie straci trochę na mocy.
 4. Ten Element w porównaniu do Tornado High Torque gen. 2? To mimo wszystko Elementa brać czy Tornado? Jak na ich tle wypadają najdroższe typu Lonex, Ultimate?
 5. Jaki silnik polecacie do stockowych zębatek i sprężyny m150? Na stockowym mocno się grzeje i już nie daje rady.
 6. Zapraszamy serdecznie na nasz fanpage, tam można pooglądać zdjęcia naszej rekonstrukcji Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych. Zachęcamy również do lajkowania :icon_wink: https://www.facebook.com/1stmardivRG
 7. tylko problem tkwi w samym wtyku. wydaje się, że jest on zgrzany z obudową i ciężko byłoby go rozebrać.
 8. ok, tylko pytanie jak rozkręcić tą wersję PTT? sam wtyk PTT wydaje się być nie do ruszenia.
 9. Witam. Mam również problem z PTT Z Tacticala. PTT jest na wtyku Kenwooda podpięte do radyjka Wouxun i bowmana. Słyszę gdy ktoś nadaje na innej pmrce, ale gdy naciskam przycisk, to inni raz mnie słyszą, raz nie. Za każdym razem radio reaguje na moje naciśnięcie, mimo to inni mnie nie słyszą. Zauważyłem, że czasami jak pokręcę przy wtyku między bowmanem a PTT, to dopiero wtedy mnie słychać.
 10. Oczywiście że nie będzie to baza danych wszystkich możliwych stron o takiej tematyce. Tak czy inaczej lepsza namiastka, niż nic.
 11. sorki, mój błąd. Tak czy inaczej warto do gunsmoke'a napisać, może będą w stanie takie ściągnąć.
 12. zdarzają się na allegro. Poza tym gunsmoke ma w tej chwili za 36 zł we wszystkich kolorach.
 13. Dokładnie tak. W Polsce na tle innych krajów jest niezwykle dużo oficerów. Po przejściu na armię zawodową taka liczba jest zupełnie niepotrzebna. Teraz zapotrzebowanie jest właśnie na zwykłych szeregowców. Według niepisanych standardów NATO jeden generał powinien przypadać na tysiąc żołnierzy. W Polsce jest ponad 120.
 14. chyba tylko pozostaje: http://www.ebay.com/itm/USMC-MARPAT-WOODLAND-DESERT-HELMET-COVER-SIZE-LARGE-ACH-LWH-PASGT-MARINE-CORPS-/360565371761?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item53f35ef371 lub tania wersja jednostronna: http://www.shootercbgear.com/product_info.php?products_id=5877 możesz też napisać w komisie, może ktoś będzie miał na sprzedaż, ale z coverami na hełm w marpacie zawsze było ciężko.
×
×
 • Create New...