Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sledzikmaster

Użytkownik
 • Content Count

  304
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

5,972 profile views
 1. Jak dorwę górny zaworek to z chęcią bym sprawdził. Mam USP zwykłe, P8 i USP Tactical :)
 2. Ogólnie to moje wrażenia opiszę po użytkowaniu 1 generacji G36: Kupiona w styczniu 2009 roku w gunnerairsoft. Przez cały żywot zmieniłem lufę na inną (miałem madbulla i jeszcze jakąś inną), gumki parę razy, kable na niskooporowe, silnik na EG 1000 z już przebiegiem 50k i co jakiś czas sprężynę na M120. Stabilne 400 FPS było i dopiero po jakichś ~50 tys kulek pękła jedna połówka GB. Tyle z GB. Pasują części od innych G36 systemu TM.
 3. No akurat mam tą wersję przed tymi wszystkimi BB i zrzutami. To był chyba jeden z pierwszych rzutów ARESa. Próbował ktoś może hipotetycznie wstawić GB od nowszej wersji do jakiegoś G36 z JG?
 4. Ja ze swoją nie chce się rozstawać z racji tego, że ma piękne oznaczenia tłoczone (nie tak jak w niektórych wersjach malowane) no i mam do niej sentyment.
 5. Witam, wie ktoś z Was gdzie można zakupić szkielet GB ale do G36 w wersji bez BB? 5-letni GB pękł mi i na gwałt potrzebuję nowego ;)
 6. Przeglądając ostatnie wydarzenia na forum WMASG w dziale Niemcy chciałbym wystosować prośbę o podawanie miejsc gdzie znajdują się jakieś ekipy stylizujące się na dany okres w dziejach bundeswehry. Pomoże nam to w poszukiwaniach ekipy (razem raźniej) oraz może umożliwi wspólne działanie na jakichś pokazach/dioramach. Formularz: Nazwa: Ilość AKTYWNYCH członków: Okres oraz jednostka: Obszar działania danej grupy: Kontakt (strona www/facebook): Dla przykładu Nazwa: LGWRH (Lubelska Grupa Współczesnej Rekonstrukcji Historycznej) Ilość AKTYWNYCH członków: 4 Okres oraz jednostka: KFO
 7. http://armyworld.pl/product-pol-3493-Kurtka-Wojskowa-Bundeswehr-Flecktarn-Wersja-II-Oryginal-Demobil-.html Cóż to za wynalazek?
 8. UNOSOM II: Do pełni szczęścia brakuje tylko naramiennika oraz krótszego pasa S95.
 9. Istnieją. Niestety ze zdobyciem ich to już jest większy problem. CZASAMI zdarzają się pojawić jakieś cargo w oliwce czy to na allegro czy to na wmasg lecz reszta sprzętu jest jak na lekarstwo. Trzeba czekać i szukać. Mam ten sam problem, bo szukam ładownic do G3 oraz pokrowca na kompas w tym kolorze do S95.
 10. Dobra to chyba stanie że kupię ten zegarek: http://www.zegarkowy.pl/casio-sgw-100b-3v.html Jak nie będzie mi na ręku pasować to wtedy będę się martwić ;p
 11. Dobra może zapomniałem o najważniejszym: Cena max 300 zł.
 12. Tylko że ten G-Shock no tak wygląda za bardzo sportowo ;p Domyślam się, że jest wytrzymały itp. ale na jakaś imprezę go nie zabiorę.
 13. Nigdy bym nie wierzył w dokładność pomiaru kompasu, bo od tego by był normalny ręczny magnetyczny. Służyłby głównie to orientacyjnego określenia położenia (np. na "strzelankach jebankach"). Myślałem jeszcze o tym: http://www.zegarek.n...mex_T2N720.html ale chyba jeszcze bardziej wybajerzony jest. Może własnie za bardzo.
 14. A co sadzicie o takim zegarku: http://www.zegarkowy.pl/casio-sgw-100b-3v.html
 15. Na zbrojowni są te z "nowszej serii". Kupiłem, działa jak się doszczelni górny zawór. Mam łącznie 3 magazynki (2 działające repliki - jeden spust z nową repliką a drugi to dorabiany przez ojca z pręta stalowego- może nie wygląda ładnie ale działa) i jest to istna loteria który będzie działać a który nie. Czasami działają bez prac nad nimi a po czasie nie. Nie wiecie może jak wygląda sprawa z regulacją hopka w "nowej wersji" ? Jak można zdjąć przyrządy celownicze (mam wersję tactical z plastikowym zamkiem a chce te przyrządy dać do P8 z metalowym zamkiem) ?
×
×
 • Create New...