Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wilq_pl

Użytkownik
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

 1. Jutro będę lowy Magpula testował to dam znać. I po tych paru strzelankach muszę przyznać, że osiągi mnie miło zaskoczyły ;) Wcześniej te wyniki ogrodowo-tarczowo nie były najlepsze, ale to może kwestia ujemnej temperatury wtedy. Edt: Stockowy hi-cap potrafi napsuć krwi - czasem wystarczy mocniej pociągnąć, żeby wypadł z gniazda, i chociaż jeszcze nie udało mi się go zgubić to jest to wkurzające.
 2. Prawdopodobnie chodzi mu o montaż typu pivot
 3. " Witam Wymieniana jest tylko sprężyna na sprężynę chińską (np. JG, Cyma). Pozdrawiamy, Zbrojownia." Hmm, szkoda, że chińczyk sprężyna, ale na pocieszenie powiem, że miałem od razu teflon fix zrobiony.
 4. Dzisiaj przyszła do mnie emka w wersji SBR, skróconej. Jak ktoś ma jakieś pytania to walić śmiało tylko uprzedzam, że GB na razie nie otwieram, a bebechy można zobaczyć w WMasgowej recenzji. Tak z pierwszych wrażeń - wykonanie na najwyższym poziomie, części metalowe świetnie wykonane, kolory i działający bolt-catch mniam! Strzela też całkiem nieźle jak na lufę 280mm. Może i zasięg nie powala, ale przez bdb powtarzalność i przyzwoita celność wrażenia są pozytywne (aktualnie mam tylko kulasy 0.28g, co mogło wpłynąć na zasięg). Z wad co mi rzuciło w oczy to: kolba luźno siedzi na prowadnicy
 5. Rozłożyłem raz jeszcze i największym problemem okazały się styki koło spustu. Silnik kręcił co któreś zetknięcie, więc myślę, że jak coś z nimi pokombinuję to będzie hulać nawet na obecnym tłoku, który jest całkiem ok jak się spiłuje tą nierówność po śrubie.
 6. Jest widoczne na tłoku miejsce, w które wgryzła się śruba, ale tylko ledwo zahacza o dwa zęby. W takim razie czy nowy tłok załatwi sprawę?
 7. Szkoda, że u mnie taki myk nie działa ;(
 8. A więc niemiłosiernie denerwował mnie ciągle luźny selektor i zabrałem się za wymianę na jakąś śrubę, aby można było go szybko dokręcić bez zabawy kombinerkami. Śruba była chyba trochę zbyt długa (o ile to ma jakieś znaczenie), bo karbin przestał strzelać. Na początku przez kilka strzałów kręcił sam silnik, ale potem już zero oznak życia ;( Podejrzewałem jakieś kabelki, ale po wyjęciu GB okazało sie, że są ok. No to rozłożyłem całego GB wszystko się wydawało ok (no może odrobinkę zaśniedziały styk w mechanizmie spustowym, ale nie aż tak, żeby uniemożliwić przepływ prądu) to złożyłem, ale dalej
 9. Mam te Condora, ale od niedawna i jeszcze nie były w akcji, aczkolwiek wykonanie bdb.
 10. Pójdę dalej: Jest dużo TWOICH tematów podobnych do siebie. Niemal wszystkie potrzebne info już są na forum. Tak trudno poszukać zamiast śmiecić? A co do tematu Colt Tercel.
 11. Ehh ostatnio przezroczyste Guardery coraz bardziej zawodzą... Ja już montuje tylko zielone G&G (w miarę możliwości). Systemkę miałem tylko raz i krótko, więc się nie wypowiadam. Nie dawno popękany Guarder sprawił, że w akcie desperacji założyłem chińskiego stocka ;D
 12. U kumpla montowałem Zieloną G&G i kręci świetnie.
 13. Heh nawet nie o samą długość tu chodzi, ale także o ergonomię. Ja na kałacha przesiadłem się z cudownego pod tym względem P90 i no cóż AK to stara, solidna konstrukcja, ale zbyt wygodna nie jest. Jeżeli nie przeszkadza plastikowość giet to można brać, wiadomo mobilne i bdb jak u H&K ergonomia.
×
×
 • Create New...