Bieniekk
Użytkownik-
Content Count
129 -
Joined
-
Last visited
Everything posted by Bieniekk
-
Jak tak można ? :blink:
-
Jeżeli uważacie, że taka ta cymka dobra, znaczy to, że trafił mi się trefny egzemplarz. Kujaw miałeś tą M14 ?
-
Mam wersję 0.32A 1.Po roku czasu nagminnie psuje się spust, selektor ognia pada wcześnie. 2.Raczej lepiej dozbierać i kupić coś lepszego (ICS,VFC,G&P) jeżeli koniecznie chcesz coś z wersji M. Piszę tutaj raczej o używkach, bo skoro twój fundusz na replikę wynosi ok 500zł(tak mi się wydaje) to żadnej dobrej nowej eMki za takie pieniądze. Jeżeli chcesz ak, CM.048 "niezniszczalna ponoć", faktycznie coś w tym jest. 3.Za taką kasę dostaniesz lepszą nową, również chińską replikę. 4.Nie 5.Czytaj forum, sprawdź na co składa się zasięg, celność, moc i od czego to zależy. Nie ma za co.
-
miałem VFC, polecam, Obecnie mam G&P z dodatkami magpula i również jest niezłe.
-
Kolega ma ze 3 konta (kupił na allegro) ;/ jak dla mnie kasa w błoto, lepiej do multi ściągnąć serwer i postawić go na hamahi za darmo. A aby grać w singla nie trzeba mieć oryginału.
-
Nie wiem czy to mojemu koledze jakiś felerny egzemplarz się trafił... nie wytrzymały uderzenia z 5m stockową repliką BOYI'a
-
na 9999% marpat.
-
ee, wy to szczęście macie, ja tam jeszcze nigdy niczego nie znalazłem
-
zamiast nabijać posty, mógłbyś to edytować. Kolega ma baterię ASG, ale pojedynczą, sprawuje się dobrze, z tym że jest to batka 9,6V. Moja bateria ma pojemność 1500 mAh, i starcza mi na dłuższe wypady.
-
Ha ha ha, co to ma być ? czyżby podwójny interes ? :icon_eek2: :happy:
-
rzep też jest dobry. "Miśka" czyli pętelki podkleić w środku gniazda na którejś ze ścianek ( tak aby kulki podawały).
-
@Raeone, nie przeżywaj, jak nie chcesz nie czytaj.
-
M4 G&P -8 real cap Magpul -2 mid-cap Magpul -3 hi cap -1 deko ;D -piro 0 -40mm 0
-
Wystarczy poszukać.
-
Pewno chłopak teraz nie wie co ma zrobić. RK-2 bierz.
-
Panowie, może znajdźmy jakiś serwer, na którym będą grali ze sobą wmasgowicze, zabawa będzie przednia, zawszę lepiej gra się z Polakami niż z Rosjanami/chińczykami/anglikami/niemcami itp :happy:
-
Ja posiadam 5 real capów od magpula, w razie co, mam jeszcze 2 midy również od magpula, a na czarną godzinę mam jednego Hi-capa od BOYI. Cenię realizm i nie lubię gdy ktoś zasypuje mnie kompozytem strzelając z grzechoczących hi capów. Zabawa traci sens Duże magi tylko dla KM !
-
To już powiedziałeś ty, zrób tak jak kolega zajaszcze napisał. Poproś o fotki z wnętrza, wtedy okaże się stan wewnętrzny. batka jest mało istotna, na alledrogo można dostać lipo albo NiMh za małe pieniądze, raczej skup się na eMce, ona stanowi podstawę.
-
Jak się karabinem nie rzuca, to kolba się nie łamie, mi niestety spadł, kolba się ułamała ale została naprawiona w bardzo prosty, wytrzymały sposób :happy:
-
Powyżej tysiaka, czyli jesteś w stanie zapłacić nawet 3000 zł ? "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników/znaków zapytania, to osoby z zaburzeniami osobowości" - Terry Pratchet
-
Wybierz typ, dopiero wtedy da radę ci pomóc.
-
@myszekmyszek Na promyku przejechać się można szczególnie na gumie hopka, nie posiadałem lufy precyzyjniej od prometheusa, systema z tego co kiedyś ktoś mi mówił ma końcówkę precyzyjną. MOIM zdaniem Km head jest zdecydowanie przed systemą oraz promykiem. Pierwszy raz czytasz posty zielonych ? Zadają pytania na oczywiste odpowiedzi, zamiast troszeczkę poszukać. Ile razy dziennie ktoś zakłada temat "Chcem być snajperem do 200 zł" albo "co kupić", kolegę chciałem uświadomić, że szukanie nie boli. Minuta czy nie, lepiej zrobiłby szukając odpowiedzi a nie zadając kolejne pytania, na które