Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kuba23

Użytkownik
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

 1. Co mają w sobie "magazynki m4", że są gorsze w obsługiwaniu repliki z obu stron?
 2. Chciałby ktoś pograć na x360 ?
 3. Witam, czy dokładnie taki sam setup 1911 jak tu, wejdzie do tej kabury? Pozdrawiam
 4. Super, w imieniu moim i kolegów dziękujemy za tę historię. Szymon chcę replikę zaufanej firmy, oraz full metal, więc ludzie polecają mu TM. Nie każdego zaspokajają zabawy z "rurką",
 5. Mam dwa pytanka. Jakie magazynki są kompatybline z tą repliką? Jak zamontować gwint tłumika ? Coś takiego http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=7904&name=MadBull_-_Gwint_tlumika_-_14mm_CCW_-_M9,_1911,_MEU Widać że jest tam gwint który powinno się wkręcać w lufę, lecz w lufie żadnego gwintu nie ma, są tylko żebrowania wzdłuż lufy.
 6. Gra ktoś lub chciałby pograć? 81.19.210.51:28975 serwer na którym gram, wystarczy że wejdziecie na niego a mod automatycznie się ściągnie (potrzebny jest patch 1.7)
 7. Obracać podczas leżenia można się w każdym kierunku, musisz tylko przytrzymać ctrl. Wersja Beta, po każdym meczu dostajesz tam ileś srebrnych monet za które kupujesz sobie różne rzeczy, można także doładowywać je sobie za pomocą przelewów.
 8. Gierka bardzo fajna, trzeba mieć troche lepszy komputer żeby to wszystko fajnie chodziło i dało się wygodnie strzelać do bardziej oddalonych celów.
 9. kuba23

  Scar

  Zakładam, że chodzi ci o L'ke, pasują do niej te same co do M4/M16.
 10. kuba23

  MP5SD

  Troche słaba jakość zdjęcia, robione telefonem, lepszą fotkę wrzucę jak zostanie skończona. Mp5 Sd6 Classic Army: W środku na razie stock. 5 low capów, nie mam pojęcia jaka firma 3 krótkie low capy, 2 Cyma, 1 Tokyo Marui Dolna szyna R.I.S. od M4 (CA), przyczepiona na plastikowe ściągacze, na tym prosty chwyt W planach: Szyna na optykę, na niej Eotech 551/552. AN/PEQ 15 na szynie. Malowanko na jakiś pustynny wzór.
 11. Witam, mam pytanko. Czy szczęki magazynka od KJW będą pasowały do WE? www.asg.com.pl/Szczeki_magazynka_do_Beretta_M9_KJW,p,5006.php
 12. Każdy magazynek który będzie pasował do m4/m16 będzie też pasował do Scara, więc tak, jest możliwość kupienia magazynka drum. Co do tuningu, niech się wypowie ktoś kto się na tym zna.
 13. Może po prostu przyklej ją na czarną izolacje, gdzieś kiedyś widziałem taki patent u policji w USA.
 14. Po kiego wybijać szybę skoro obok dwie już są wybite? Ogólnie strasznie słabe.
×
×
 • Create New...