Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

elgeniusz

Użytkownik
 • Content Count

  68
 • Joined

 • Last visited

 1. http://www.vietnamgear.com/kit.aspx?kit=633 Wiec niby tak, uzywali.
 2. Nazwa danej broni a oznaczenie wojskowe to dwie rozna sprawy, wiec tu sie akurat mylisz. W każdym razie nazwa jak nazwa, jednym się podoba innym nie, ale wielkim chwytem marketingowym nie jest, a po to przecież był ten cały konkurs z wieloma wymogami :wink:.
 3. @AnR No niestety betonu nic nie ruszy:/ Dalej po staremu:( @Viamortis Chciałem kupić Strzał dzisiaj w empiku ale nie było nikogo na kasie, a nie miałem czasu czekać. W każdym razie są wypisane alfabetycznie wszystkie propozycje i piątka laureatów.
 4. Ale Grot sie zakwalifikowal do pierwszej piatki, Gratuluje koledze;)
 5. To może uwzględnią moją propozycję;)
 6. Dokładnie o to mi chodziło. W regulaminie konkursu wyraźnie napisane jest, że nazwa ma być prosta w wymowie dla obcokrajowców.
 7. Eh... Termin do 15 lutego:( Mimo to wysłałem, może się ktoś zlituje: Sylwetka wzięta ze strony: http://images.google.pl/imgres?imgurl=http...%26tbs%3Disch:1 "Drawn by W.T. Benda"
 8. W dziale milsim była dyskusja na ten temat (co prawda nie chodziło o sam NAM) ale podejrzewam, ze brali tyle ile się dało(zresztą taki tez wniosek był w tamtym dziale). Lepiej kilka dni głodować niż nie mieć amunicji. Co daje nam 6 magów w ładownicach i 7, 14 lub nawet 21 w bandolierze plus pewnie luzem ammo do buttpacka ile się dało. Czyli razem od 260 do nawet 540 czy nawet więcej. Oczywiście wszystko zależy od tego jakie zadanie aktualnie wykonywali. Zdrowy rozsadek przede wszystkim. Moim zdaniem dla celów stylizacji jedna bandoliera lub tylko magi w dwóch ładownicach w zup
 9. G3SAS WELL, body plastikowe, zaslepka kolby zrobiona z kolby ostrego g3:
 10. elgeniusz

  M-14

  M14 Cyma, łoże - plastikowe imitacja drewna:
 11. elgeniusz

  M15

  Produkcji CA, full metal, front grip oliwkowy:
 12. Produkcji JG z metalowym body, tuningowane przez customs.pl:
×
×
 • Create New...