Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bezim

Użytkownik
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Coś z nowego sezonu...
 2. Materiał z Combat Alert 8 Część pierwsza z obrony punktu P9: Drugi film jest z osławionej już obrony P11 w końcowej fazie gry. - polecam
 3. Pierwsza czesc moich przygód na CA8 Wysłane z mojego GT-P5100 przy użyciu Tapatalka
 4. Coś do pooglądania na lipiec? Odrobina CQB, w kameralnym gronie 4x4 Tactic Games Zone KRK https://youtu.be/zyLGVMgEkr4
 5. To że tutaj nic nie piszę, nie znaczy, że nic się nie dzieje. Zapraszam na mój kanał, A tu na szybko akcja z obrony fortu w Wola Camp. Sporo skradania, nasłuchiwania, ale i kilka ładnych fragów się znajdzie - polecam obejrzeć do końca.
 6. Filmy nagrywane są w Full HD w 30 fps. Dodatkowo YT miażdży swoją konwersją. Przy najbliższej okazji spróbuje z tym pokombinować. Dźwięk nie jest moją najmocniejszą stroną, ale przestudiuję temat. Co się tyczy drugiego filmu, to owszem użyłem dwóch kamer, których parametry nie do końca udało się zgrać najlepiej. Stokrotne dzięki za sugestie.
 7. Podsyłam kolejny film do obglądnięcia:
 8. Witam, wszyscy się chwalą więc i ja chciałem dać swoją twórczość pod krytykę szerszej publiczności. Proszę o konstruktywną krytykę ;)
 9. Bezim

  Tavor [S&T]

  @Lesio biorąc pod uwagę date cytowanego posta, myślę że to już nie aktualne :P
 10. Bezim

  Tavor [S&T]

  A wiec wygrałem złotą łopatę... Do rzeczy: mam delikatny dylemat: którego tavora wybrac? Przegrzebałem internety celem utwierdzenia sie w opinii że produkt aresa bedzie najlepszym rozwiązaniem-niestety zawiodłem się. Zastanawiam sie teraz nad wypocinami od S&T... Nadlewki, niedociągnięcia widziałem w obydwu, więc sklaniam się do tańszej wersji. Pomożecie? Gwoli ścisłości ma to być replika tylko i wyłącznie do cqb - mała moc, duzy rof.
 11. Widzę że to Twój pierwszy post, więc najpierw poczytaj forum. Nie wszystkim wiadomo, ale mamy tutaj takie fajne narzędzie jakim jest szukajka. skorzystaj z niej. Ja osobiście bym poradził zacząć od chińskiego karabinu średniej klasy. postrzelasz trochę, stwierdzisz że może AK a potem Mki.... Nie to że bronię Ci kupić to czy tamto, ale nie zaczynaj od gazówki, bo z jej użytkowaniem trzeba mieć odrobinę pojęcia.
 12. No cóż, podczas strzelanki coś się skiepściło w mojej beretcie m9 KSC (z systemem 7). Raz na jakiś czas robi mi się taki fix za lufą: ten element nie zawsze jest "odciągany"... co uniemożliwia normalne strzelanie. nigdy wcześniej nie miałem żadnego problemu, starałem się regularnie czyścić i smarować. I tu moje pytanie: czy mógłby ktoś mi podpowiedzieć co mogło się zepsuć, gdzie szukać usterki?
 13. Bezim

  Kolimator

  Zależy od upodobań co kto lubi. Z Twoich propozycji najlepiej z AKaczem komponuje się EOTech. Cobra by pasowała najlepiej, ale ciężko zdobyć i jest drorzsza, ew jakiś inny kolimator otwarty...
 14. Tak jak mówią przedmówcy: Nie zaczyna się przygody z AS od snajperstwa. Pomijając fakt, że rozrzut między Twoimi propozycjami jest kolosalny, to ta "tańsza" opcja to tylko zabawka dla wyglądu, nikogo z tego nie ustrzelisz. Lepszym jest propozycja kolegów odnośnie zakupu aega, a po jakimś czasie jak załapiesz co i jak, to se go stuningujesz i będziesz miał karabin wyborowy...
 15. Zaryzykuję stwierdzenie, że 100%. Na replice dodawana jest jedynie grawerka dystrybutora, nic więcej. Na moim HK na pudełku nawet był zerwany nadruk i przyklejona naklejka GFC, czyli nikomu się nie chciało nawet pudełka w chinach przeklepać na inny brand.
×
×
 • Create New...