Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

_Czarny_

Użytkownik
 • Content Count

  461
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

2670 profile views
 1. Uczyniłeś mój dzień lepszym. Dziękuję :D
 2. Oczywiście masz rację, ale musisz pamiętać ze Cyma zazwyczaj robi odporne GB, plus to jest v2 LONG, tu możesz naprawdę dużo wykręcić na tym GB.
 3. Jeśli chodzi o replikę pod DMR to teraz pewnie niezłym wyborem ala SR25 są te nowe Cymy, CM.098 (nie CM.097), one mają szkielet V2 Long, na fotkach mają komorę rotacyjną także baza niezła za rozsądną cenę. Gdyby nie to że mam już DMR zmodowaną na HPA to pewnie bym brał :)
 4. _Czarny_

  Kamera ASG

  Po oblukaniu kamery i po raz kolejny odkryciu faktu że "JESTEM LEŃ" także sobie taką zamówiłem. Wytnę jej dziury tam gdzie są mikrofony i na możliwość ładowania bez konieczności wyjmowania kamerki i będzie cacy. Zajmie mi to kilka razy mniej czasu niż projektowanie czegoś od zera ;) Sprawdzę jeszcze jak przyjdzie ta obudowa ale wygląda na to że zestawy naprawcze (szybki) są kompatybilne od obudów do Hero 3 i 4.
 5. _Czarny_

  Kamera ASG

  Daj znać czy to paskudztwo wymaga zdejmowania osłony na obiektyw z kamerki. Z tego co widzę większość niestety wymaga ...
 6. A jak jej gabaryty w stosunku własnie do owego Tipmanna ? masz jeszcze skorupę? Myślałem już jakiś czas temu aby przejść na coś innego ale gabarytowo mam mało miejsca w plecaczku :P
 7. _Czarny_

  Kamera ASG

  Chciałem odpisać ale skleroza , jak zwykle z resztą u mnie ;) Także planuje zakup tej kamerki do ASG, ja planuję do niej sobie zaprojektować i druknąć w 3D osłonkę niezasłaniającą mikrofonów itp itd, a obiektyw osłonić albo plexi albo tą szybką z zestawów naprawczych do kamerek ala-gopro za jakieś 15 pln czy coś koło tego. Gałązki tej kamerce raczej nie straszne, gałąź raczej tak jak przywalisz np w rozpędu ;) To co mnie martwi najbardziej to ten dodatkowy wyświetlacz z przodu, jego trzeba osłonić bo kulek to raczej on lubić nie będzie. W ostateczności jak nie masz dostępu do drukarki 3D to taśma i plexi z małymi otworami itp powinny dać radę ;)
 8. Ty się nie boga nie boisz ? :D Przecie ta replika kosztuje tyle że złożyłbym za nią dwa porządne AEGi a na dodatek potrafi po prostu przestać działać na zasadzie "NIE BO NIE" ;) Novritch się nią bawił, zaciela się i zgon. To samo Brainexploder, same story było z AirsoftCammanem (a ten to chyba z tzry wersje dostał od producenta zanim w ogóle cokolwiek działało). GBLS to prototyp a koszmarną cenę. Może za kilka lat faktycznie będzie coś warty :) No chyba ze ktoś lubi realizm an zasadzie, jestem w Armii i strzelam z beznadziejnej jakości amunicji i stąd są zacięcia, to wtedy wybaczam i rozumiem :D
 9. Ad 1. Mam taką butlę, jest spoko, działa, jest moim zdaniem lepsza od Valkena których nie polecam (regulatory w Valkenach to jakaś drama była, na 4 szt 3 trafione, dwa przeciekały) Ad 2. Mam dwa regi na swoim stanie, Velkena i Ninję LPR, obydwa są spoko, ale Valkeny ostatnio można kupić nawet po 4 stówki z ciapem. Ma spory zakres zapasy PSI, NInja przy 110 zaczyna już mi puszczać powietrze, a nie chciało mi się przekręcać tego zabezpieczenia na inne, Ninję mam jako backup, Valkena używam jako główny i jestem z niego zadowolony, jakby ciekł to od razu reklamacja do sklepu. Nasze dwa nie sprawiały nam żadnych problemów. Odradzam Mancrafta, zawiodłem się raz i jakoś tak już mi zostało ;) Ad 3. Im wyższa cena tym myślę lepsze komponenty. Odnośnie silnikó mogę wypowiedzieć się tylko na temat tego co mam, Daytony i Hunter od Progressive Airsoft. Daytona, beznadziejny hop up, a w wersji do MSK to normalnie porażka, lufa i hop up na wcisk, muszę kiedyś w końcu to poprawić, nie wiem co Tony myślał jak to projektował żeby było na ścisk przy tym kicie, lufa mi się przekręciła o 90 stopni kiedyś an strzelance ;) Hunter, aktualnie korzystam z tego, nietypowe HPA z zębatkami, ale jakoś urzekło mnie, palcem mnie pokazują jako ciekawostkę na strzelankach bo zgrzytam hehehe ;) O pozostałych polecam grzebać po sieci :)
 10. Myślę ze olali temat GBBRów , znaczy WE :) Patrząc na ilość replik na rynku. Były drogie, zawodne i mało w magu. Jakby zrobili coś HPA to pewnie bym się skusił bo nie chce mi się modować a do odrzutu bym z chęcią wrócił ;) Niestety leniwy jestem ;) Jeśli mam obstawiać to to MSK pochodzi z dawnych rzutów i leży w Gunfire bo bo ktoś je zwrócił ze względu na problemy. No ewentualnie nikt ich nie chce ze względu na negatywne opinie. Tak czy inaczej odradzam :)
 11. łap, test różnych camo, robili go pod kątem Concamo ale Multi też się załapał. https://www.spartanat.com/2018/08/photo-file-concamo-im-feldtest-2/
 12. No niestety, bez modyfikacji się nie obejdzie :)
 13. Lambda Japan założył były pracownik PDI, różnica pomiędzy obydwoma jest chyba w zasadzie tylko w cenie. Mam dwie lufy PDI 455 mm 6.01 i 6.05 oraz Promyka 6.03 455, powiem ci że różnica "chyba" jest, musiałbym przeprowadzić faktyczne testy tylko że jestem leniem ;) Tu ktoś zrobił poruwnanie pomiędzy PDI i Lambdą: https://www.youtube.com/watch?v=FFMGsQKMQYg Jeśali chcesz większy zasięg to mocniejsza sprężyna i cięższe kulki, inaczej nieda rady. Mój GB działał na sprężynie 150 ale miał naprawdę grubego sorbo aby się nie rozleciał. Gearboxa masz identycznego.
 14. Tak, zostawiłbym, te repliki mają te same komory. Weź lepszą lufę, jeśli utrzymujesz AEG to interesuje cie jakiś porządny flat z dociskiem omega (nieźle mi się sprawdzala gumka modify ciemna, ale trzeba do flata dorobić podkładkę bo może za delikatnie wchodzić, u mnie tak było. Lufa po prostu porządna ja kupowałem PDI , nie było jeszcze Lamb na rynku ;) Ile masz J w replice na 0.32 ?
 15. O ile mnie pamięć nie myli komora MAXX wymaga zmiany długości dyszy. Także to wcale nie będzie takie super łatwe, może być problem z kompatybilnością magazynków. Komora GG w tych replikach nie jest "super wypaśna" ale nie jest zła, bo jest rotacyjna. Niestety ze względu na dużą różnicę pomiędzy nastawami niektóre kulki kręci za bardzo lub za słabo ;)
×
×
 • Create New...