Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

_Czarny_

Użytkownik
 • Content Count

  560
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

2962 profile views
 1. a jakiej długości masz tą dysze od Tornado ?
 2. Problemem zawsze jeszcze może być nieodpowiednie ustawienie zębatki silnika do samej zębatki silnikowej, to znaczy że zęby są od siebie za daleko. Może występować jeśli wypodkładkowanie zaczyna się od środkowej a nie od silnikowej i się nie sprawdzi jak zęby na siebie zachodzą. Najwięcej zgrzytów w AEGach własnie następuje na punkcie zębatka silnika i zębatka GB silnikowa. Jeśli Szkielet posiada okna do podglądu wypodkładkowania to po wyjęciu szkieletu z repliki (i wyjęciu sprężyny o ile się da) przykręć silnik w rączce do niego i zerknij jak to wygląda.
 3. No jak się za mocno skręci hopkę to tak może się zdarzyć że kulka już nie bydzie mieć mocy. Dużo zależy od zakresu regulacji danej HU.
 4. Upewniam się że dobrze zrozumiałem, jak "skręciłeś" aby było więcej hopa czy jak "rozkręciłeś" aby było mniej hopa dało efekt że wróciło do normalności ?
 5. A ja mam ciekawe pytanie. Czy dźwięk jest przy strzale taki sam jak był gdy strzelało dobrze? No i czy czy sprawdzałeś na rozkręconym Hopupie.
 6. Na jakiej wadze kulek mierzyłeś prędkość i czy przy skręconym hopsiupie. Z tego co widzę toto reklamują że ma ok 380 FPS więc sporo ci brakuje.
 7. Yep, bez rozbabrania i serwisu się nie obędzie.
 8. Hmmm, ciekawe. Bo to wygląda tak jakby replika miała na tyle siły aby przeładować układ zbijaka (czyli przestać naciskać zawór) ale nie na tyle aby wykonać pełen cykl. Czy po takim "strzale" układ spustu jest napięty jakby był przeładowany ? Obstawiałbym nieszczelność w dyszy lub jej uszkodzenie. Chyba że ci pin valve locker się psuje ale jeszcze nie umarł całkowicie i dlatego taki nietypowy dla mnie objaw. Najłatwiej moim zdaniem na początku: Sprawdzić na innym magazynku, zawory też czasem potrafią wkurzyć, może uszczelka coś nie halo. Ewentualnie Dysza, poszu
 9. Upewniając się, replika po oddaniu strzału nie wykonuje pełnego cyklu i zostaje w tej pozycji. Nie wywala ci też przypadkiem gazu z magazynka?
 10. Ostatnio jak paczałem to chyba było 390. Co do chrono, no właśnie jest i to całkiem spora. O jakieś 0.2 J. Dlatego też muszę to zweryfikować, które chrono mnie tu w wałka robi ;) Mam acertecha AC6000 i taki UFC z tego co pamiętam
 11. Jak to gdzie ? w Internetach ? :D Np taka. http://cdn2.bigcommerce.com/server4600/78737/product_images/uploaded_images/airsoft-fps-chart.gif Brak co prawda 0.46 i 0.48 ale da się przezyć. Wiem, mam dwa. Oba w sumie musze zanieść na strzelnice i sprawdzić ich jakość pomiaru z certyfikowanym, bo mam rozbieżności. Nie wiem który mi prawdę mówi ;) Tabelki używam jako narzędzia dodatkowego przy zmianach kulek aby właśnie na szybko ustalić czy coś nie halo jest z mocą jakiejś repliki.
 12. Jeśli mierzyłeś na wyregulowanym już hopku i na cięższej kulce to raczej jest ok. Jeśli to nowa gumka to też może to mieć wpływ bo się nie wyrobiła. Sama zmiana wagi kulek to jakieś 30 FPS (z tego co paczam na tabelce) mniej a podkręcenie kulki to kolejny spadek.
 13. Jaka gumencja była w środku ? Stock ? Pewnie coś czarnego. Mogłeś np źle gumkę założyć, wbrew pozorom łatwo, może być jeszcze że komora niezbyt dobrze się doszczelnia na tej gumce, bo np jest za luźno, albo we druge mańkę że było za ciasno i gumka się podwinęła gdzieś. Na pomiar może też mieć wpływ sama jakość kulek. Sugeruję zmierzyć na czymś porządnym (BLS/ G&G) i tak jak oni na 0.2 aby ustalić czy np zmiana gumki coś spowodowała. Sama zmiana wagi kulek raczej nie spowodowała aż tak dużego spadku. Jest szansa że ta repka nigdy tyle nie miała ;) Bym zapomniał, mierzyłe
 14. Tia, to jest mamba do PB a nie ASG, różnica jak pisałem polega na samej konstrukcji, w PB reg masz w markerze i podajesz do niego dużo wyższe ciśnienie (ok 800 PSI), w ASG masz nakręcany na butle i nim redukujesz ciśnienie które podajesz wężem do repliki, od 40 PSi (chyba tyle najmniej biorą silniki ) do wartości maks dla danego silnika. O Mrsport, u nich zaopatruję się w powietrze, szczerze ich polecam miła obsługa ;) Planuję też kupić u nich kolejne butle do zabawy bo moje już tracą ważność a nie chce mi się bawić zbytnio w ich "walidację". W zasadzie to co Ci potrzebne to złą
 15. Czekaj, upewnię się, Mamby są do PB a nie do ASG, mamba jest nakręcana bezpośrednio na regulator 1 stopnia butli i przyczepiana do markera PB który ma wbudowany regulator 2 stopnia. O tym piszesz ? https://allegro.pl/listing?string=Paintball Mamba Ninja&bmatch=cl-e2101-d3681-c3682-uni-1-5-0319
×
×
 • Create New...