Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jurek_96

Użytkownik
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

 1. W karabinie zostanie wymieniona gumka. Co już wcześniej planowałem. Po tym zobaczy się czy nadal to występuje
 2. Nie no wszystko wygląda ok. Ale nadal kulki podkręca jak chce. Celności w ogóle nie ma. Biorąc pod uwagę wiatr który wieje to i tak nie tłumaczy toru lotu kulek.
 3. Ok. Z rurą już nie aktualne. Ale pojawił się problem techniczny. Karabin strzelał cudnie. Ale od wczoraj wystrzelone kulki latają jak chcą. Przy poprzednio ustawionym hopie , i dobrze latających kulkach. Teraz latają jak chcą, jedna spada po 30m inna jeszcze 40m. Czasami bo 30m zawija bardzo mocno ku górze innym razem na boki lekko. Czyli podsumowując celność zerowa. Czy to wina gumki?
 4. w atrapie rury gazowej, Sama w sobie jest luźna.
 5. Właśnie doszła do mnie moja replika Defender G&P. Tylko jest mały problem. Jest jeden luz w replice. A mianowicie hałasująca atrapa rury gazowej. Która po prostu wkurza. Można to samemu wyeliminować? Czy jakieś inne rozwiązanie? Pozdrawiam.
 6. Jeszcze jedno pytanko :), chciałbym dziś zamówić replikę, lecz nie mam pewności co do baterii. Jaka bateria będzie pasować do http://www.asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=2992 Pozdrawiam.
 7. Interesuje mnie jeszcze jak z osiągami Battle 9 G&P w stocku.? Ktoś wie? podzieli się. Zasięg , skupienie?
 8. A jaką batkę do defendera wrzucić 7.2 czy 8.4?
 9. Witam, mam dylemat. Szykuję się do zakupu emeczki. Interesują mnie te modele http://www.asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=4936 , http://www.asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=2992 . Który byście polecali? Strzelam się w pomorskich lasach.
 10. Tak. Jest dość duży luz. Rusza się na boki i do góry. Przy strzale zauważyłem że unosi się, i zapewne to jest przyczyna. Czyli jakie jest rozwiązanie tego problemu? Pozdrawiam.
 11. Podłączam się. Mam podobny problem. Tylko że w moim ostatnio była wymieniana sprężyna. Chciałem przestrzelać i pierwszy strzał oddał mocno zakręcająć kulkę ku dołowi. A następnie przestał strzelać. Oddaje puste, suche strzały przy podpiętym magazynku.
 12. Witam, jak w temacie. OStatnio była wymieniana w nim sprężyna na 130. Lecz dziś gdy chciałem go przestrzelać okazało się że karabin nie pobiera kulek. Pierwsza kulka wystrzeliła lecz potem nic. Zmieniałem magazynki , sprawidziłem lufę ale wszystko ok. Słychać charakterystyczne suche strzały. Byłbym wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam, Jerzy Plata Gryl
 13. Witam, posiadam replikę M4A1 KWA, chciałbym do niej zamontować taki front jak w tym ogłoszeniu http://stary.wmasg.pl/pl/consignment/show/353089. I mam pytanie, czy jest to możliwe, jeśli tak, to co trzeba zrobić lub czego ewentualnie jeszcze potrzebuje. Dziękuję za odp. Pozdrawiam.
 14. Witam wszystkich, mam pytanie odnośnie milsimu, ponieważ niedługo będzie mój pierwszy, a pytanie dotyczy tego , co należy zabrać ze sobą na taki milsim 24H? Czy są jakieś rzeczy które są obowiązkowe itd. Dzięki za odp. Pozdrawiam.
 15. A jeszcze jedno. Rozgladałem się też za G39 WE. Co o nim myślicie? Ogólnie to mi się podoba, chwalą go, ale ta cena 900zł coś mi tak , niestyka.
×
×
 • Create New...