Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PAT_Lukas

Użytkownik
 • Content Count

  75
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

517 profile views
 1. Replika, o która pytasz to nic innego jak CM028 w kolorowym pudełku CG. Tu masz to samo z poprawnym pomiarem prędkości wylotowej: http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?products_id=1592
 2. Jakiś czas temu kupiłem w MG kilka butli z Green Gazem. Niestety okazało się, że jedna z nich jest uszkodzona. Poinformowałem więc o tej sytuacji MG. Ku mojemu zaskoczeniu MG na swój koszt wysłał mi nową butlę gazu, bez konieczności zwracania uszkodzonej. Jak dla mnie - wielki plus dla sklepu.
 3. No cóż - mam G18C z KSC i musze przyznać, że nie zdarzyło mi się żadne zamarzanie zaworka czy inne syfony. Ten model jest naprawdę ładnie wykonany, waga zgadza się z oryginalnym odpowiednikiem (są różnice około 20 g, czyli raczej niewyczuwalne), strzela naprawdę daleko (zdarza się, że dalej niż AEG), a celność zachowuje na ok 30m (na singlu oczywiście, ponieważ na auto to po 15 m kulki lecą nie w przeciwnika, tylko w kierunku przeciwnika :D ). Blow-back jest rzeczywiście dosyć silny, zwłaszcza kiedy strzela się na auto. Niestety zużywa dość dużo gazu i po wystrzeleniu na auto kilkunastu-kilk
 4. No tak beretta jest pewnie lepsza, ale kosztuje ponad 100 zeta więcej niż sig.
 5. Hej, Kupiłem raz kulki Cyber Guna, ale po wystrzeleniu jakichś 50, nastąpiła seria nesamowitych zacięć (co najmniej 15) :!: . Wtedy też zauważyłem, że kulki wypychane wyciorem z lufy są bardzo kanciaste. Porządnie przebrałem więc kulki, i musiałem wyrzucić ich grubo ponad setkę :!: . Od tego czau na oddanych jakichś 1300 strzałów zdarzyło mi się tylko jedno :!: zacięcie.
 6. Witam, Z tego, co wiem sprężynki STTI są całkiem niezłe, a przede wszysykim są porządnie dociążone i posiadają oznaczenia producentów. Niestety gdzie można kupić takiego guna - nie mam pojęcia (może Ty wiesz?). Mogę Ci poradzić kupno sprężynki z HFC (bardzo ładnie wykonane Glock 17 i HKP8), które też są dociążane ale nie posiadają napisów producenta, tylko literki HFC.
×
×
 • Create New...