Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

RalfButton

Użytkownik
 • Content Count

  163
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

924 profile views
 1. a gdzie ten 12 latek ma sie strzelać ?
 2. Szukałes w google ? Jest to świetnie wyjaśnione w niejednym miejscu.
 3. to może jakies HPA, Inferno, Polarstar + Lufa Da Vinci z komorą Maxx Model pro. Tłumik widziałem fajny gość na FB robi za ok 50€/ Super kolimator Diana 1x40 albo luneta Visionking
 4. Dłuższa lufa - błąd. Ew potrzebujesz lepszej jakościowo lufy. Np Prometheus, Lambda, Km-Head Komora - może pomóc, Ja po kilku próbach zostalem z Retro Arms Uni (ok 150 zł), do tego Gumka ML Super Macaron (ok 30 zł) i dystanser Omega (20zł) Midcapy - te są bdb, z kodem OLX max 5% zniżki i od 100zł wysyłkę gratis: https://militarialodz.pl/pl/products/magazynek-midcap-m4-sclass-140szt-black-amoeba-20798.html?query_id=3 Kolimator: Poszukaj Diana 1x40. Uzywam i jestem z niego bardzo zadowolony. Najlepsze co i tak można zrobić dla repliki to wstępny serwis GB i szczelności. Dale
 5. Kupowałem jedną VSR z ręki Dexa, poprawiał moje AAC T10, sprowadzałem też 3 szt SSG10 Jeśli chodzi o zasięg to każda ma podobny potencjał. Różnica jest w kulturze pracy. SSG10 z pudła działają różnie. Wszystkie 3 miały problem z tarciem podczas naciągania, 2 wymagały wymiany gumki. Repliki od Dexa pracują jak masełko, idealnie aczkolwiek nie strzelają jakoś specjalnie dalej czy precyzyjniej. One są raczej dla kogoś, kogo stać na takie "jednorożce".
 6. Tyle, że M14 to DMR, choć w świecie plastikowych kulek wszystko może być wszystkim :) Autor nie napisał, że zamierza grać na strzelankach, poza tym wydaje się, że zupełnie olał temat.
 7. @becal - żadna z tych co zaproponowałeś. Jedyna w miarę sensowna "prosto z pudła" to SSG10 A1 od Nowricza. Choć z pudełka też wymaga dopracowania. Nie napisałeś czy zamierzasz grać na rozgrywkach ASG tą repliką czy nie. Jeśli tak, to snajperka na początek jest bardzo złą opcją. W necie znajdziesz info dlaczego. Bedziesz się tylko frustrował. Lepiej iść w DMR. Jesli tylko strzelanie do celu Cię interesuje to lepiej kupić wiatrówkę.
 8. a co chciałbyś znaleźć w instrukcji do lunety ? max 4-5 pokręteł i raczej prosta funkcjonalność.
 9. omonon trochę przesadzasz. Za mniej niż 1500 kupi SSG10 A1, wymieni gumkę na MR Hop, zrobi szlif brzegów cylindra i prow. sprężyny i będzie miał dobrą replikę. Za ok 2k idzie zrobić VSR
 10. Najtańsza sensowna snajperka nadająca się do użytku (*prawie) prosto z pudła to SSG10 A1 od nowricza. Chociaż miałem w ręku 3 nówki i żadna nie była idealna. Każda wymagała czyszczenia syfu z hopup i szlifowania krawędzi cylindra oraz prowadnicy. Używki to zawsze loteria. Nikt nie odda za 800 zł laserowej dzidy. Porządne snajperki to koszt ok 2k. Do 800 zł lepiej trochę dołożyć i rozważyć opcję DMR lub porządny szturm z Cymą Platinum. Tak czy inaczej dojdą jeszcze magazynki, optyka i inne.
 11. Wszystko tylko nie jego podróby :) do 300 zł Visioking, Discovery Optics
 12. Zamiast dawać mocną sprężynę, rozważ inny rodzaj serwisu - sprawdzenie kompresji, lepiej wymienić tłok, cylinder, głowicę czy dyszę i dać potem słabszą sprężynę. Wydaje się, że to droższe rozwiązanie, ale często jest tak, że w kilkuletniej replice wymiana sprężyny na mocniejszą skutkuje rozwaleniem czegoś w środku. Finalnie i tak trzeba potem więcej remontować.
 13. Są chyba gumki Mr Hop od ML do AEG, może warto spróbować W VSR robią dobrą robotę.
 14. Jeśli jest dowód zakupu, gwarancja to czemu nie
 15. Miałem Vortexa i dla mnie Discovery daje lepszy obraz. Biorąc pod uwagę niższą cenę, wolałbym poczekać. Oczywiście to Twoja decyzja.
×
×
 • Create New...