Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

RalfButton

Użytkownik
 • Content count

  67
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

438 profile views
 1. RalfButton

  CM.700 M40A3

  Czy ktoś może opisac procedurę zrobienia tdc? Ruski filmik z racji języka jest niezrozumiały
 2. Nowość od Specny, cena całkiem niska, ponoć zgodna z VSR Może już ktoś posiada ? Jakieś opinie ?
 3. RalfButton

  Jaka bateria do tej repliki?

  Mam tę samą baterię w ICS CXP Mars - stockowa replika ok 440 fps, kulki 0.36 - wystrzelałem na jednym naładowaniu ok 1500 kulek.
 4. RalfButton

  Wybór pistoletu za ok. 350PLN

  Kilku kolegów ma tą CZ - bezawaryjna, tanie magazynki. Ja osobiście mam złe doświadczenia z Umarexem
 5. RalfButton

  Jaka preclufa lepsza?

  Zakładałem Lambdę do VSR10 HPA, której używa kolega. W DMR miałem PDI, w SVD promyka i imo Lambda sprawuje się najlepiej
 6. RalfButton

  Replika z Blow Back

  tak jak Huba doradza - Specnę omijać z daleka, miałem takie przygody z tym guanem, że szkoda gadać. Kupa kasy w serwis a i tak nie strzelała dobrze. Ten Evolution Dytac to super wybór, pomimo niewielkiej mocy w stocku.
 7. RalfButton

  Replika z Blow Back

  Myślę, że tak jak piszą koledzy - warto przejechać się kilka razy na różnego rodzaju rozgrywki ASG. Przekonasz się co Co się podoba w samej rozgrywce, zweryfikujesz to co być może teraz Ci się wydaje. Ja od 2 lat zabawy w ASG przerabiałem już prawie wszystko - stockowe tanie repliki szturmowe, sprężynowe snajperki, snajperki Mancraft/HPA, wypasione tuningowane repliki AEG szturmowe, różne rodzaje boczniaków. Teraz wylądowałem z gazową repliką HK416, bo zależy mi na przyjemności strzelania i chcę również nauczyć się szanować kulki w magazynku - czy się uda? nie wiem, ale dla mnie zabawa to próbowanie tego sportu.
 8. RalfButton

  Replika z Blow Back

  w mojej opnii blowback GBB jest o niebo mocniejszy niż EBB. około 200 kosztuje magazynek do GBB :-) EBB w elektrykach - można korzystać ze zwykłych magów gdzie dobry mid cap = 35 zł Kumpel biega z G36 od JG, stockowe, gra podobnie do tego co autor wątku opisuje - dużo myśli, kombinuje, zaskakuje przeciwników. Pomimo mocy poniżej 400fps, ma najczęściej najwięcej z nas wszystkich fragów a kulek zużywa najmniej.
 9. RalfButton

  Replika z Blow Back

  Faktycznie - jest jak piszesz, u nas w łódzkim dzieje się podobnie, dlatego mam dylemat i szkoda mi pozbywać się AEG Tak czy inaczej ebb w AEG lepiej odpuścić, więcej z tym problemów niż pożytku
 10. RalfButton

  Replika z Blow Back

  Ewentualnie bawić się w konwersję HPA przez zawory magazynka a HPA działa bardzo fajnie.
 11. RalfButton

  Replika z Blow Back

  Miałem ebb w Beretce ARX 160 - efekt słaby Teraz w WE HK416 GBBR - jest znacznie lepiej. Jeżeli zatem zależy Ci na realiźmie, to olej AEG i szukaj gaziaka.
 12. RalfButton

  Nie polecam - camils14

  Faktycznie nie wygląda to nieciekawie. Miałem podobną sytuację kupując używaną Specnę od kogoś z forum. Finalnie opinie innych userów były takie, że jak się kupuje używaną rzecz, to trzeba mieć świadomość ryzyka. Inna sprawa to czy sprzedający jest odpowiedzialnym gościem czy zwykłym gnojkiem. Tu widać jasno. Ja olałem temat, bo zbyt dużo nerwów kosztuje ciąganie się po sądach. Na naprawę Specny wydałem kilka stówek, obiecując sobie, że więcej używki, tym bardziej z WMASG nie kupię.
 13. RalfButton

  Nie polecam - camils14

  kupowałeś przez Allegro, płaciłeś z Payu i Allegro Cię zlało ? Dziwne, jeśli przedmio był niezgodny z opisem (jesli możesz to daj link do aukcji), to Allegro zawsze staje po stronie kupującego a transakcje są ubezpieczone na takie właśnie przypadki.
 14. RalfButton

  LiPo do cymoberetty

  mam, działa dobrze, tu masz taniej: https://allegro.pl/oferta/akumulator-li-po-680mah-7-4v-20c-micro-ipower-7747893633
 15. Z nami czasem gra fajna koleżanka z pracy. W większości przypadkow jest świetnie odbierana, raz zdarzyło sie, że ktoś marudzil, ale to pewnie zwykly gnojek-stulejarz
×