Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

RalfButton

Użytkownik
 • Content Count

  133
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

710 profile views
 1. Sam musisz sobie odpowiedzieć na pytania: 1. Stock czy do tuningu 2. Będziesz tuningował sam czy ktoś Ci to zrobi? Jeśli stock to SSG10 albo SRS (choć nie do końca jest tak, że nadaje się super po wyjęciu z pudła)
 2. Zobacz jeszcze jak ludzie radzą sobie z MK23 - jest do tego carabine kit. Zasięg można uzyskać 60-70m. Ma potencjał żeby być cholernie cichy. Przy czym jest to gaziak bez blow back. Brak realizmy wynagradza możliwością grania w niskich temperaturach.
 3. wszystko się da, zależy to od determinacji i tego, czy będziesz czerpał z takiej gry przyjemność. Większość AEG będzie miała lepszy zasięg, większą pojemność magazynków, ROF no i możliwość grania przy niskich temperaturach.
 4. Nie wiem która lepsza, ale kupiłem niedawno chrześniakowi Arcturusa i za to ile kosztuje, to super replika.
 5. Jeśli jest zestaw cylindra od Barta, lufa promyka i jakaś luneta + dobry stan wizualny, to za tą kasę warto Moim zdaniem warto dogadać się z Bartem i wysłać mu replikę na dorobienie zestawu spustowego i dostrojenie zestawu (ma też fajne sprężyny) kontakt podsyłam Ci na pw
 6. Ja używalem Krylona - super w porównaniu do Fosco
 7. Jak chcesz to moja TR16 308 z 7 magami jest za tyle. Dorzucę batkę i nową ładowarkę Redoxa :) Jest lufa KM Head, nowa gumka Maple Leaf Super Macaron, nowy dystanser ML Omega
 8. Najlepiej kontaktować się ze sprzedawcą. To chyba najlepsze co możesz zrobić.
 9. Stockowa jest taka sobie, ta lepsza https://azteko.pl/action-army-komora-hopup-do-vsr-10-b01-013-p-10822.html
 10. Żadną na CO2 :) Chyba, że chcesz grać tylko ciepła wiosna - lato - ciepła jesień Jeśli mancraft to HPA Najlepiej i tak BASR (Bolt Action Sniper Rifle)
×
×
 • Create New...