Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

J0zEk

Użytkownik
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

 1. Wiem, że to nie temat o silnikach, ale jakieś sugestie co do firmy, żeby się nie grzał i pracował stosunkowo cicho? Chodzi mi o sprawdzone rozwiązanie w replice EA.
 2. Panowie takie pytanko. Replika to Lone star ranger SBR Pomijam inne modyfikacje, ale po zmianie sprężyny z guardera 120 na 130 stockowy silnik zaczął się bardzo grzać. Bardzo ciężko jest dobrać jego ustawienie tak, aby nie był gorący. Na 120 ten problem nie występował. Zmieniłem też przy okazji baterię z 7.4 na 11.1v. Czy zmiana sprężyny i batki na mocniejszą mogła spowodować taką diametralną zmianę w temperaturze silnika?
 3. Cylindra niestety obecnie nie ma, ale tłoka tak i mam nadzieję, że ktoś pomoże w podjęciu decyzji o kupnie...
 4. Wiesz może jaką głowice cylindra planuje do tego założyć? Potrzebuje szybkiego info o głowicy, bo promocja się kończy ;)
 5. Witam! Czy ktoś miał styczność z tą głowicą? (używał, widział, kolega ma, słyszał jakieś opinie) Jak prezentuje się na tle takich wyciszonych głowic jak ultimate, guarder, systema? Z jakimi głowicami cylindra jej używaliście? Będę wdzięczny za wszelkie opinie. Cena wydaje się bardzo atrakcyjna, ale przy tym budzi u mnie niepokój czy jakościowo daje rade.
 6. Dzięki za odpowiedź. Chodzi mi bardziej o porównanie działania przed i po zastosowaniu dystansera. Zauważyłeś poprawę działania hop-up'a? Lepsza celność, większy zasięg, poprawa skupienia?
 7. Witam! Zastanawiam się nad poprawieniem działania hop-up'a. Nie chce zbyt mocno ingerować i bawić się w rzeczy typ r-hop. Szukam złotego środka. Czy ktoś z Was ma doświadczenie z tym dystanserem? Czy faktycznie spełnia swoją rolę lepiej niż zwykły dystanser np z czarną gumką systemy? Z jakim gumkami go używaliście? Podobno gumki Falcon bez wypustek dobrze się sprawdzają. Dodam, że planuje go zastosować do eMki EA.
 8. Proszę o pomoc w wyborze repliki. Wybór padł na te dwa modele Evolution Airsoft Ares Zastosowanie to do terenów otwartych (las itp) Będzie to moja pierwsza replika i nie chce grzebać w bebechach od samego początku. Potrzebuję solidnie wykonanej repliki, w granicach możliwość bezawaryjnej. Pytanie brzmi: czy warto dopłacić do EA? Otwarty też jestem na inne propozycje repliki godnych uwagi w budżecie do 1100zł. Dodam, że nie podobają mi się karabiny bloku wschodniego typu AK, Beryl itp. Chodzi o karabin szturmowy, nie chcę snajperki itp. Nie chciałbym też "klasycznej e
×
×
 • Create New...