Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

RedViper

Użytkownik
 • Content Count

  78
 • Joined

 • Last visited

 1. RedViper

  Gunfire.pl

  A ja już 2 tygodnie czekam na jakikolwiek sygnał, że mój zwrot został choćby dotknięty paluchem przez pracownika. Tydzień temu napisałem maila, żeby zamiast wymieniać oddali mi kasę, dostałem tylko odpowiedź: No, jednak to chyba nie jest możliwie najszybciej, skoro czekam już tydzień. Przedmiot zwracany to spodnie, więc dużo nie trzeba, żeby sprawdzić czy są w porządku. Tłumaczenie się zmianą siedziby jest dla mnie już nie do przyjęcia. Jeśli nie dają rady, to powinni zatrudnić pracowników (sam chciałem wysłać CV na stanowisko, ale wymagania i list motywacyjny mnie rozśmieszyły) Sklepu
 2. RedViper

  Gunfire.pl

  Dokładnie tak było. Dzisiaj rano zadzwonił do mnie miły Pan i przeprosił za sytuację. Mój zwrot został położony gdzieśtam i sobie czekał. Reklamacja oczywiście rozpatrzona pozytywnie. Teraz czekam na rozpatrzenie drugiej.
 3. RedViper

  Gunfire.pl

  A ja czekam już dwa tygodnie na zwrot kasy za replikę tylko wyciągniętą z kartonu. Nawet się pofatygowałem i zawiozłem ją osobiście do serwisu na Jana Długosza (swoją drogą, nieźle tam to wszystko wygląda). Panowie mają czas palić fajki, a nietykanej repliki "przyjętej na serwis" sprawdzić nie mogą? Na maile nie dostałem odpowiedzi, dziś do nich zadzwonię. Na zamówienie również czekałem trochę dłużej - replika zamówiona w niedzielę, przyszła w czwartek, tu akurat wierzę w ten mit o przeprowadzce. Miłym gestem było otrzymanie bonu na 5 dyszek przy zamówieniu na co najmniej 200zł do września
 4. Bardzo, bardzo słaba. Stylizatorsi w AOR1 TMC wyglądają moim zdaniem śmiesznie. Tak różowo. W komisie masz fajne 6094 za 450, 360, 6094k za 300 i slicka za 250 zł Na prawdę WARTO dołożyć.
 5. Nic nowego nie napisałeś... jednak porównanie AOR2 TMC do UCP jest... dziwne... @Remington, faktycznie, chyba mi się pomyliło z jakąś inną podróbką. :)
 6. Lokalizacja z Allegro i WMASG ta sama, Piotrków Trybunalski. Do tego wpisując w google e-mail widać, że podawał go również tutaj w poprzednich tematach. Cena raczej w tym przypadku nie mówi o przekręcie. Moim zdaniem wszystkie posty dotyczące tej sprawy powinny zostać skasowane żeby nie dorabiać rogów zwykłemu sprzedawcy, który zawinił tylko podbijaniem swojego tematu w komisie. I chłopaki, postarajcie się bardziej poszperać, trudno nie było, wystarczyła minuta. Mnie by szlag trafił gdyby ktoś wstawił tutaj moją aukcję przez takie byle gówno.
 7. A to dopiero fąfel: Poleca się w "Zaufanych [...]", mieszka we Wrocławiu na Śląsku no i oczywiście data rejestracji dzisiaj. Kupowałbym. :sciana: edit. Swoją drogą, bardzo podobne opisy przedmiotów do poprzednich gości, podejrzewam, że to ta sama osoba. :)
 8. Ja jeszcze nie dostałem odpowiedzi na PW, w ogóle nie przeczytana, więc radzę ci skontaktować się jakoś inaczej, telefon czy coś, bo pewnie Mnichu nie ma dostępu do komputera.
 9. Cześć! Jako, że jest środek lata i temperatury we Wrocławiu dorównują Mordorowi, zacząłem myśleć o kurtkach i polarach. Co kupić do wyposażenia w AOR1? Nie mogę znaleźć jakiejkolwiek informacji, na zdjęciach widziałem kilka jakiś kurtek w kolorze foliage i czarnym. Sam myślałem nad jakimś ECWCS. Czy ktoś rozpoznaje te kurtki? http://pakol.files.wordpress.com/2012/04/20120409-233053.jpg http://i.imgur.com/zgLk0.jpg Ewentualnie czy ktoś mógłby polecić jakiś polar bądź softshell, który nie kłułby w oczy rekonstruktorów?
 10. Wszyscy mają swoje przyciski bolt catch na miejscu? Mi niespodziewanie zniknął po 3-4 miesiącach zabawy, wraz z metalową poprzeczną częścią łączącą go z osłoną cylindra (?), a sama osłona zostaje w tylnej pozycji po naciągnięciu, trzeba grzebać patykiem, żeby wróciła. Czy ktoś może mi powiedzieć czy taki przycisk będzie pasował? Już nie potrzebuję tej drugiej części, spróbuję podziałać sam, chodzi mi tylko o to, żeby dziura po przycisku zwalniacza zamka tak nie szpeciła repliki. edit. A może ma ktoś na sprzedaż te części? :icon_smile:
 11. Mi otwiera stronę główną pana Kamila. :)
 12. Szperam i szperam, zdjęcia oglądam, a nie mogę znaleźć. Jaką sztywną kaburę wybrać do Siga P226 z risem (MK25) do rekonstrukcji DEVGRU z ery AOR1, 2011/2012 r.? Jakieśtam zdjęcia wygrzebałem, ale z kaburami miękkimi, których zresztą też nie rozpoznaję. Znalazłem wiadomości, że Blackhawk! Serpa nie pasuje do risa, zastanawiam się nad Safarilandem. Może tutaj ktoś ma jakieś potwierdzone info? :icon_smile: edit. Dosłownie przed chwilą wpadłem na pomysł, żeby poszukać na WMASGu zamiast w czeluściach internetów, znalazłem "Eagle SAS Mk3", to może być ta miękka, co niby ją mają też
×
×
 • Create New...