Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

drozdek96

Użytkownik
 • Content Count

  134
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Owszem, ale plan zapasowy (troszkę jebankowy) był taki, że pilot się respi co 20min, co pozwalałoby na ciągłą wymianę ognia przy większej ilości graczy i utrzymanie tempa rozgrywki :D Wybacz jeśli mało przejrzyście opisałem ten scenariusz, spieszyłem się :)
 2. Ma sens, jezeli rozgrywka sie przedluza, co rzadko kiedy sie dzieje, jest raczej dynamicznie :) wczoraj ani razu pilot nie byl na respie, mozna wyciac ten fragment
 3. Witam, ostatnio środowisko z Gniezna przetestowało pewien scenariusz, który był miłą odskocznią od coniedzielnych jebanek. Co do scenariusza, oto krótki zarys: 1. Strony konfliktu - piloci - zestrzeleni ukrywają się w promieniu 30 metrów od miejsca zestrzelenia, resp po 20 minutach - QRF - jednostki specjalne mające za zadanie odszukać pilotów i doprowadzić ich do miejsca ewakuacji - OT - siły przechwytujące obrony terytorialnej mające za zadanie pojmać pilotów żywych (więcej zabawy, dłuższy scenariusz) lub martwych (rozwiązanie raczej jebankowe) PROPORCJA SIŁ P:QRF:OT JEST RÓWNA 1:2:
 4. Shitstormy były o pas PT3, szelki sa spoko :D Co do tematu - proponuje mini/micro chest riga (zobacz na oferte RedRiver, PSTG oraz SAGEAR) i do tego plecak (max 20l, zeby sylwetka byla nadal nierozpoznawalna), na ktory rowniez zapodaj siatke ghillie i bedzie ok.
 5. Sa bardziej w razie koniecznosci, czasem ratuja tylek podczas dluzszej strzelanki bez przerwy na doladowanie magow.
 6. Pochwalę się moją konfiguracją :) (wybaczcie jakość zdjęcia) Baza to pas customowy (wewnętrzny + rękaw) produkcji pl0m3na oraz szelki ST-2 od MIWO Praszki. Szpej, kolejno od lewej: - Serpa wraz z Berettą M9 od KWA/KSC (z 2005 roku replika podobno) - kieszeń KH1 od SAGEAR (moskitiera i czerwona szmata, w przyszłości bandaże, woda utleniona itp.) - ładownica na manierkę od PSTG - cargo od PSTG (narzędzia, baton, izolka, inne pierdoły) a na nim pouch 3x40mm od 75tactical.de (na speedloadery, używam low-capów i czasem ratują tyłek) - przemalowana ładownica MTP kontrakt na 3 STANAGi (nosz
 7. Mi tez PT3 leżał, kupiłem pas taktyczny produkcji pl0m3na. Serio, niebo a ziemia, chociaż produkt MIWO był nie do zdarcia (po 4 latach użytkowania tylko niektóre taśmy delikatnie wyjaśniały).
 8. Poliester jeszcze bardziej się świeci od cordury, chociaż zależy też dużo od producenta materiału.
 9. Albo i lepiej LC-3, ale to już chyba kwestia osobistych preferencji ;)
 10. Pracowałem w Rowach robiąc zapiekanki przez 1,5 miesiąca (sporo wspomnień, genialna przygoda) i czasem żywili się u mnie tamtejsi airsoftowcy-obozowicze, którzy ZAWSZE byli zadowoleni ze strzelanek organizowanych przez wychowawców. Wydawało się to dobą rekomendacją, ale poszukaj jeszcze innych opinii.
 11. Mama wydała mój egzemplarz jak byłem na dłużej poza domem. Boli do teraz :/
 12. Co do SAGEAR - ciekawe jak ich pas ma szelki zrobione, czy to ma jakiś sens (LPT dedykowane dla taktycznych fotografów jest :P) PS. Jakość szycia mają w porządku, ale na minus idzie obsługa (czekałem za kieszenią KH1 miesiąc, bo nie dość, że najpierw krzywo uszyli, to jeszcze stwierdzili że sprzęt lecący na Ukrainę ma priorytet).
 13. W Cytadeli ASG maja wszystkiego po trochu, od Dalekoego Wschodu po szpej rosyjski oraz MIWO.
×
×
 • Create New...