Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rychu96

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

 1. Chciałbym abyście dzielili się swoimi argumentami za i przeciw bezpiecznikom.
 2. Czy to tyczy się wszystkich gearboxów?
 3. Nie chce kupować tych kabli. Zamówiłem już kable niskooporowe w silikonie + wtyczka z pozłacanymi stykami. A oto linki: http://modele.sklep.pl/product_info.php?products_id=6808 http://modele.sklep.pl/product_info.php?products_id=6807 http://modele.sklep.pl/product_info.php?products_id=426 Chyba jednak zamówię do tego te wtyki http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_215_330&products_id=5419&name=G&P_-_Komplet_Wtykow_T-Connector_-_Mini .
 4. Jakiś czas temu postanowiłem wymienić kable na niskooporowe jednak mam pewien problem. Nie wiem czy przy wymianie kabli potrzebne są same kable czy coś jeszcze ( nie chodzi mi o narzędzia), patrzyłem na kable na różnych stronach np.: http://www.gunfire.pl/product-pol-1152190264-Zestaw-przewodow-do-AK-S.html . Na końcu przewodów widać jakieś takie małe czarne urządzenie. Co to jest? Czy muszę kupić takie przy wymianie kabli? Z góry dziękuje.
 5. Jakom ładowarkę byście polecali?
 6. Już wiem, zmierzyłem ile v jest w ładowarce podłączonej do prądu jest 0v.
 7. Mam zwykłą baterię ładuje ją ładowarka która dostałem razem z repliką. Skoczyło mi 4 przecinek coś v.
 8. W baterii jest tylko 3,6 v :wink:.
 9. Nie mam innej baterii. Gdzie szukać bezpiecznika?
 10. Kupiłem niedawno ak 47 dokładnie ten http://www.gunfire.p...C-GFC-GUNS.html naładowałem baterie podłączyłem do replika włączyłem full auto a replika nie strzela. W czym problem? Zapomniałem zrobić coś? Proszę o odpowiedz.
×
×
 • Create New...