Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ecek

Użytkownik
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

 1. Dzięki chłopaki, nie musieliście :icon_biggrin: Ale lubię takie akcje - naprawdę, mam na tyle dystansu, że to akceptuję tym bardziej, że sam sobie winien jestem. Aczkolwiek już chyba wystarczająco dużo osób widziało moje błędne podejście do sprawy na samym początku... Przepraszam za burdel i dzięki za naprowadzenie mnie na właściwy tor. Czas zacząć urlop - dość pracy. Over and out.
 2. Ecek

  AK-12

  Może i nie wygląda rewelacyjnie, ale w sumie Arthur ma rację - ma strzelać, być niezawodna, a nie wyglądać (sam to powiedziałem przy AA-12 kiedyś; pewnie włoscy styliści już mnie namierzają). Ciekawe co z tego wyjdzie, najbardziej zainteresował mnie ten fragment:
 3. Vermutlich z niemieckiego znaczy prawdopodobnie więc istnieje opcja, że to nie jest SEALs bądź DG :) Aczkolwiek... SEALs (a zwłaszcza DG) mogą nosić co im się żywnie podoba byle by było im wygodnie i spełniało ich potrzeby więc MICH-TC2000 na tym zdjęciu nie wyklucza tego, iż może to być operator ST6. W książce "Sniper" Howard Wasdin (snajper ST6 - lata wojny w Somalii) napisał, że biegał w Mogadiszu w butach Adidas GSG-9 bo je cenił i wygodne były :)
 4. Opis ze strony na której znalazłem zdjęcie: O cholera... Jak się wczytać (mimo iż po niemiecku słabo schprechen) to tu jest napisane co na sobie ma ten gość! Ale jajca... I tak patrzę na ten opis i czuję, że to mało wykonalne dostać choćby kopię tego co on tam ma... Kur... To rzeczywiście trudne... OK idę dalej szukać i czytać i coś wykombinuję. A Pana wyżej proszę o naciśnięcie przycisku frustrat/hejter off - nie wszyscy są tak zajebiści jak Ty. I tak przeczytałem 17 (15 właściwie było gdy zacząłem coś majstrować) stron tematu. I tak szukałem i szukam dalej możliwie najlep
 5. Próbuję to po prostu jakoś pogodzić jedno z drugim... Bo jak tak patrzę to ciężko mi będzie się wystylizować na SEALs i nie mówię tu o braku chęci czy cierpliwości... No ale ok, podejmę próbę - podobno marzenia się spełniają gdy wystarczająco mocno się staramy. To zdjęcie, które dałem - co byście mi doradzili (przede wszystkim kamizelka hełm, ale i wszelkie inne sugestie mile widziane).
 6. Tak, tak wiem, gość nie ma LBT6094 i nie ma MICH-TC2001 ale to nie jest przedmiotem dyskusji - to ma być coś na wzór tego zdjęcia, a nie idealna stylizacja. Przykro mi, że nie mam możliwości (przede wszystkim finansowych) aby wyglądać dokładnie i zajebiście tak jak ten gość, zawiodłem Cię.... :(
 7. OK, będę chciał trochę się wystylizować na to zdjęcie, obmyśliłem już nawet co i jak aby w miarę wyglądać i nie wydać masy pieniędzy i prosiłbym Was o rady i opinie. Podkreślam to ma być stylizacja, a nie rekonstrukcja (na to przyjdzie jeszcze kiedyś pora). Mundur: multicam (kopia Crye Precision) Kamizelka: LBT 6094 (wybrałbym kolor OD, czy lepszy będzie khaki?) Hełm: MICH-TC2001 (TAN - gość ma inny na zdjęciu, ale 2001 już mam i tu pytanie - nada się?) + okulary (czarne ESS Crosshair) nakolanniki (SEALs rzadko ich używają, ale moim zdaniem się przydadzą i tu pytam Was - jakie? mam ALTA,
 8. Światowa premiera jest bodajże 17 lutego aczkolwiek ja nic nie słyszałem o polskiej. Być może będzie (i jeśli tak to na pewno ze sporym, może nawet kilkumiesięcznym) opóźnieniem... Trzeba polować na informacje - Internet, plakaty, billboard... Poniżej trailer - zapowiada się dobry film.
 9. Masz rację - cholera nieprzespana noc i efekt murowany. Nie doczytałem. Sorry za błąd... Ale wstyd... Vanilla Team to określenie "normalnych" teamów SEAL.
 10. To prawda. Vanilla Team to nieoficjalna nazwa DEVGRU.
 11. Jak znalazłem to zdjęcia (na portugalskiej stronie o jednostkach specjalnych) to było podpisane, że to DEA FAST + SEALs (ci panowie z lewicy w MC). Wrzuć resztę tych zdjęć jak masz ;)
 12. OK, poprzeglądałem, poczytałem, podjąłem decyzję. Skupię się bardziej na współczesności - Afganistan. Zostanę aczkolwiek przy multicam (kopia na licenzji Crye), do tego wspomniany wcześniej LBT6094 (AOR1) - powinno jakoś się trzymać kupy. Poniżej kilka zdjęć SEALs w multicam, które znalazłem:
 13. Trochę racji masz - crye za drogi, aor1 za drogi (co na to poradzę, że nie zarabiam 10000 na miesiąc). I tak bardzo chciałbym chociaż w minimalnym stopniu wyglądać jak foka. Używam też Waszych rąk to fakt ponieważ jestem pewien, że znacie się lepiej ode mnie i potraficie doradzić co i jak. Trochę racji tez nie masz mówiąc, że nic nie wiem o jednostce SEAL - oglądałem praktycznie co tydzień programy na Discovery, przeczytałem kilka książek, przeszukałem trochę Internetu (dobre zdjęcia też ciężko dorwać). Po prostu kombinuję i pytam się Was co jest możliwe, a co nie jest zw. na realia w jakic
 14. Szczerze? Pełnego reco nigdy nie uda mi się zrobić bo mnie po prostu na to nie stać... Niestety - smutna rzeczywistość... Nie mam też do tego warunków obecnie. AOR1 teraz kosztuje ponad 1000 złotych, nie mówiąc o kamizelce Crye'a... Ale chciałbym przynajmniej 1st line skompletować na wzór SEALs. Dlatego kombinuje jak się da i gdzie się da. No i o ile się da zrobić coś pod multicam... Widziałem zdjęcia na których foki biegają w multicam, a że mogą używać takiego sprzętu jaki im pasuje, w jakim im wygodnie to myślę, że można coś wykombinować z tego.
 15. No właśnie - SEALs o wiele częściej używają AOR (czy nawet MARPAT) i tu jest ból... Ale natrafiłem szukając w sieci na parę zdjęć właśnie w multicam (bo to wszystko tak naprawdę zależy od warunków i terenu)... Ale kamuflaż to w tym momencie najmniejszy problem - powiedzcie czy to co napisałem wyżej to trafne zestawienie sprzętu? Mogę z przyjemnością porzucić pomysł lat wojny w Iraku dla okresu afgańskiego :) + ciekawostka http://kitup.military.com/2010/05/it-isnt-multicam-anymore-call-it.html
×
×
 • Create New...