Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wiedźminos

Użytkownik
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Weź taktykala bo nie trzeba zmieniac baterii. Taktykal to ten drugi jakby co :teeth:
 2. Umarłem i trafiłem do piekła. Dozbieraj jeszcze tysiaka i można pogadać :/
 3. Używałem szukajki, najwyraźniej gdzieś mi umknęło. :icon_cry: W takim razie szukam dalej, a temat do wywalenia.
 4. A sprawdzałeś, czy nie zjadło Ci już gumki?
 5. Witam, mam pewien problem z moim SWD od A&K. Otóż dzisiaj po wymianie lufy na precke systemy po oddaniu kilku strzałów, około 10, do komory zaczęły mi się ładować po dwie i czasem nawet więcej kulek. Gumka jest stockowa, kulki to 0,4 guardera. Przebieg gumki to około 650 kulek, ale nie wykluczam możliwości jej starcia się. Biorę pod uwagę też jedną możliwość. Być może przez mój debilizm i nieuwagę jakoś przedostała się do komory odrobina smaru, którym smaruje suwadło i kulki jakbym wślizgują się do komory w większej liczbie. Z chęcią wysłucham innych sugestii. Pozdrawiam, W.
 6. Dajcie spokój, troche szacunku dla rodziców. Poza tym metoda na "mamo mamo wydałem 600 zł na spej, cieszysz się?" skutkuje zazwyczaj roztrzaskaniem repliki o schody przez ojca :)
 7. Cóż, ja miałem o tyle łatwiej, ze zacząłem chodzić z siostrą w wieku lat 12 na strzelanki. Potem już było z górki, tylko mama się czasem czepiała, że ślady po kulkach mam na sobie :). Wg. mnie, dobrym argumentem jest też możliwość majsterkowania przy replice. Naucz się rozbierać replikę jakąś, choćby i zwykłego shoota i złóż go razem z ojcem. Bo złożeniu podziękuj mu za dobrą zabawę i spytaj się go czy nie chce postrzelać do butelek, ale pamiętaj żeby mu przypomnieć o okularach! Przytocz też rozwijanie swojego zmysłu technicznego, koncentracji, staranności oraz cierpliwości przy składaniu repl
 8. Z tego co mi wiadomo, GB i jego części nie wytrzymują za wiele, o tuningu już nie mówiąc. Możesz Kupić emke, ale licz się z tym, że GB jest praktycznie cały do wymiany.
 9. Dzięki wielkie! Można zamknąć.
 10. Witajcie! Szukałem, nie znalazłem a bardzo potrzebuje.. mianowicie Mapy topograficzne rejonu Rybnik Pozastaw (jest to ulica Stawowa). Czy ktoś wie gdzie mogę takową dostać? Jeśli tak, prosiłbym o podanie linku, zdjęcia, etc. Byłbym baardzo wdzięczny :). Pozdrawiam i przepraszam za kłopot, Mateusz.
 11. O ile mi wiadomo, to do mk12 wchodzą takie same jak do m16.
 12. Z doświadczenia wiem, że krakmanom się nie ufa. Wybrałbym raczek specshop lub coś w ten deseń.
 13. Zawsze pozostaje doszczelnienie komory teflonem :P
×
×
 • Create New...