Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Masterofpupets

Użytkownik
 • Content count

  26
 • Joined

 • Last visited

 1. Masterofpupets

  Chwyt do AGM .003

  Swoją ukachaną pompkę, która mi się złamała ( nie bez powodu ) skróciłem na 40 cm, dorobiłem drewniany chwyt pistoletowy i przedni chwyt na naciąg. Śmiga :P
 2. Masterofpupets

  Biedne (nawet bardzo) początki.

  Co do ekipy to zapraszam do starachowickiego SGS'u lub chłopaków z T.N.T. Asg Group. W SGS są głównie starsi, a w tnt chłopaszki po 17 lat.
 3. Masterofpupets

  Iglica Kar98 wycena

  Witam ! Zostałem szczęśliwym posiadaczek iglicy do karabinu Kar98. Iglica jest troszkę zardzewiała i lekko skrzywiona. Chciałbym ją sprzedać, ale nie mam pojęcia gdzie takie coś wystawić i oczywiste pytanie, ile za to wziąć. Czy jest ktoś, kto się tym interesuje i pomógłby wycenić tą część ?
 4. Masterofpupets

  Mundur, rozmiary

  Da radę trafić na małe mundury DPM. Mój kumpel jest mały a właśnie w takim śmiga :)
 5. Masterofpupets

  Parę pytań dotyczących "Strzelca"

  OSW jako jedyny ma podpisane porozumienia z MON'em i pozwolenie na noszenie mundurów WP oraz flag RP na nich. Co do systemu szkoleniowego to również wiele udogodnień ze strony MON'u, np.: Kurs CLS pod Łodzią. Repliki asg to już sprawa każdej indywidualnej jednostki. Jedni się z nimi szkolą, a nam tj. JS 2044 starczą formy broni używanej w WP wycinane ze sklejki ( jestem głównym producentem-"WOW" :) )
 6. Masterofpupets

  W poszukiwaniu ładnego Colta...

  Miałem Wella. Replika cudo, świetnie wyważona i wykonana. Co do osiągów to zgadzam się, że nie są świetne, ale kulka lata prościutko i w miarę daleko, tylko że wolno. Polecam Wella :)
 7. Masterofpupets

  Kask i gogle

  Gogle bierz atestowane. A co do hełmu, to do stylizacji itp. czemu nie, ale na start czapka w zupełności wystarczy :)
 8. Masterofpupets

  Helikon Commander/Gunfighter

  A co do commandera ? Bo się zastanawiam nad kupnem. Chcę ją wykorzystywać na codzień w okresie wiosna i jesień. + jakieś wypady w góry.
 9. Masterofpupets

  Broń długa do 150zl. Nie strzelba

  Bez przerabiania się nie obejdzie.
 10. Masterofpupets

  Broń długa do 150zl. Nie strzelba

  Jeśli zaczynasz zabawę z ASG i nigdy się nie strzelałeś, to lepszym rozwiązaniem będzie agm, która jest sensowną repliką. A nawet jeśli ASG Ci się nie spodoba, nie będziesz żałował wydanych pieniędzy, choć mp5 da radę odsprzedać. :)
 11. Masterofpupets

  dobry shotgun ;p

  AGM !
 12. Masterofpupets

  Parę pytań dotyczących "Strzelca"

  W mojej jednostce swoje rzeczy to pas beret buty i mundur, reszta wypożyczona z jednostki, czyli teraz kurtka zimowa, szalobajera i rękawice.
 13. Masterofpupets

  Parę pytań dotyczących "Strzelca"

  Strzelcem zostajesz raz i jesteś nim do końca życia. Mundury i wyposażenie to też specyfiki jednostek. We Wrocławiu się nie orientuje :P Ze strzeleckim pozdrowieniem ! JS 2044 Starachowice !
 14. Masterofpupets

  Parę pytań dotyczących "Strzelca"

  należę do ZS Strzelec OSW i: 1. Co do wieku to każda jednostka preferuje coś innego np.: jedni przed 16 rokiem życia tworzą drużyny orląt, drudzy biorą od 16 roku życia i to spotyka się najczęściej 2. Rekrutacja jest prowadzona w danych odstępach czasowych (przynajmniej w tych jednostkach, z którymi miałem styczność). Wystarczy być ! :) Nic nie jest od Ciebie wymagane, wszystkeigo nauczysz się w trakcie. 3.Ćwiczenia z replikami... Wchodzi w grę, ale jednak rzadko używane. W Strzelcu uczysz się szyków bojowych, postaw strzeleckich itp. Żadna replika raczej nie jest potrzebna. W mojej jednostce używamy konturowych kałaszków wyciętych ze sklejki :P Sprawdza się. Co do składek miesięcznych, to ja płacę 5 zł na miesiąc nie jest dużo, ale za jakieś szkolenia, kilkudniowe manewry płaci się dodatkowo, ale nie są to jakieś wysokie ceny. OPŁACA SIĘ !
 15. Masterofpupets

  [Oficjalny] Strzelba MP003 [AGM]

  Ja skracałem pompkę ! teraz ma około 50 cm Warto dodać, że skracałem wersję z kolbą i do tego ze złamaną lufą, więc nie za ładnie to wygląda, ale spełnia swoją rolę
×