Jump to content
REKLAMA
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ANAKONDA

Użytkownik
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

 1. Dzięki za przybliżenie tematu. W internecie znalazłem , że nadawania RF10 nie słuchać w Clansman RT-349 bez zakupu enkodera CTCSS. Dokładniej tu: forum elektroda A że jestem zielony w temacie radia to poczekam na opinie użytkowników RT-349 i RT-351
 2. RF-10 zaczyna mi się tez coraz bardziej podobać, oczywiście dla mnienia.. :biggrin: Oglądając ofertę sprzedawcy RF10 na allegro zobaczyłem, że ma on w ofercie radia RACAL - mniejsze RT-349 i większe RT351- pytanie dla brytofili - próbował to ktoś w terenie?
 3. O ja ślepa k.. koszyczka zapomniałam.. to z takiej bajki..( nie zauważyłem odpowiedzi, sorki) już wysyłam Jacko do poprawki plus parę drobiazgów zamówię. Pytanie o pas trzypunktowy. Użytkuje od dwóch lat ze zmiennym powodzeniem dwa takie pasy. Da radę zrobić dłuższy pasek do mocowania na kolbie, bo ledwo mi starcza żeby kolbę opasać? Plus jakaś poduszka na ramię, żeby mniej się karabin wrzynał, bo pasek delikatny i lubi się skręcać. Mógłby się też łatwiej wypinać, nasze przepisy każą odpinać pas z broni(nie repliki!) na strzelnicy, np przód na klamrę zamiast sznurka.
 4. a ja ponawiam swoje pytanie o pasoszelki - da rade przeszyć na Jacko plus czy nowe zamawiać?
 5. Tak podejrzewałem. A do navcomma mogę dokupić za kilka złotych legitymację np tu i już jestem legalny.. To może jako radiostacje większej mocy przemyśleć CB? na pewno tzw ręczniaki sa dżo lżejsze od ww radiostacji..
 6. Jeżeli wyprodukujecie pościel w kamuflażu, to jeden komplet zamawiam... :icon_biggrin: - brudu tak nie będzie widać.. I pytanie bardziej poważne - mam pasoszelki Jacko, czy można je przerobić na jacko plus, czy taniej wyjdzie nowe zamówić?
 7. A jak to jest z częstotliwościami, na której pracuje RF-10? Czy nie są przypadkiem zastrzeżone? Żeby do domu smutni panowie busikiem z antenkami nie zajechali..
 8. najwcześniej wieczorem mogę podać.. popatrzyłem - faktycznie drożej zapłaciłem Na razie masz linka do aledrogo, od tego konkretnie sprzedawcy go kupiłem (mam nadzieję, że nie uznacie to za reklamę) http://www.allegro.pl/show_user_auctions.p...amp;gr_id=15041
 9. cytat: Dobra, a widział ktoś na żywo konkretnie tą replikę EO 553 http://www.ebairsoft.com/scope-fully-adjus...ost-p-1896.html ? Szukam opinii bo mam zamiar nabyć. Byłbym wdzięczny. Prawdopodobnie mam taki Eotech EO 553. Kupiony w Warszawie, w podobnej cenie. Na plus solidność, konkretnie ten jest szybko demontowany, jako zasilanie standardowe baterie paluszki AAA.. Na minus, regulacja skończyła mi się na górnej części krzyża celowniczego, podobno chińskie Eotechy ta mają...
 10. Wukasz, popieram twoje zdanie w sprawie kieszeni w spodniach. Długo będę pamięta, ile kosztuje wymiana wyświetlacza w pewnej nokii, którą włożyłem do kieszeni spodni. Teraz mam na nią specjalny pokrowiec.. i miałem jeszcze kilka kwiatków związanych z kieszeniami na udach. Pas, kamizelka lub kombinacje tego powinny zależeć od preferencji konkretnego gracza. Do tej pory kolega Wojto nie napisał, co takiego on chciał sprzedać i za ile.
 11. ANAKONDA

  asg VAL

  http://www.youtube.com/watch?v=cy2Mo2VN67E...feature=related VAL w wersji GBB
 12. nóż balistyczny był, ale już moralnie się zestarzał teraz jest noż strzelający, jak dobrze pamiętam to taki; na naboje między innymi od wintoreza
 13. Ja używam zawieszenia od CA, przerobiłem tylko zapięcia na zwykłe karabińczyki ze sklepu metalowego, bo oryginalne się wyginały.
 14. i gdzie kupiłeś, jeśli nie tajemnica? Tez przymierzam się do zakupu mocnej latarki.
 15. Chętnie taką zamkniętą kaburę na pistolet kupię. Już raz w otwartej kaburze tak Glocka zapiaszczyłem, że musiałem drugiego kupić. nie dało się środka doczyścić. Mam nadzieję, że nie będzie zbyt droga i będzie dostępna w kamuflażu WP? A jak tam w sprawie zawieszeń taktycznych? Będą nowe? Konkurencja wprowadza nowe wzory, a u Pani na razie cicho..
×
×
 • Create New...