Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sebo_NS

Użytkownik
 • Content Count

  139
 • Joined

 • Last visited

 1. Tą końcówką się różnią, a reszta taka sama i w tej końcówce problem jest, bo jak porównywałem to do v2, a v2 do Mp5 Ulitmate są różnice w tej końcówce odstającej.
 2. A ten niebieski SHS-a to do jakiego boxa ma go Pan, bo kurde tylko dostępne na Gunfire są do v3, a jutro mają darmową wysyłkę?!
 3. Ale Ultimate do gearboxa V2 czy V3? http://gunfire.pl/product-pol-1152197256-Listwa-popychacza-V2.html Ten podejdzie?
 4. Witam, jaki popychacz podejdzie do ICS-a, bo Madonion nie ma na stanie Ics-a, a gdzie indziej również. Pozdrawiam
 5. Dlatego sam w ogóle zrezygnowałem z tego i stosuje już tylko w modelach, a w replice nie, bo na całodziennej strzelance może z 40% pojemności batki zużywam.
 6. Jeśli piszczy i świeci się jedna dioda, to trzeba balasnować batkę. Miałem tak przy modelach, trzeba było ładować z balanserem, a później było git. Jest to wina nierównego napięcia na cellach. Wystarczy, że na jednej jest mniej. Specyfika tego jest taka, że pipczy przy strzelaniu. Do tej pory ani razu mnie to nie zawiodło, w modelach, bo w replice mam lipo, ale tego nie używam, bo nigdy na całodziennej strzelance 1/3 batki nie rozładowałem, a pipczenie nie jest fajne gdy strzelasz z ukrycia. :)
 7. Dzisiaj przestrzelałem replikę jeszcze raz. Już nie wali dubletami, ale problem z celnością nie znikł. Pozrawiam.
 8. Ja mam założoną z HK416 JG i delikatnie trzeba było podpiłować, ale bardzo malutko. Pozdrawiam.
 9. Witam. W moim ICS-ie dziwiła mnie jedna rzecz, mianowicie jeśli podkręciłem hopka delikatnie to kulki zawijajły się w górę, żeby leciały daleko musiałem dać na zero, ale skupienie nie było zadowalające, a nawet dobre. Ostatnio na strzelance zaczął mi pluć kulkami po dwie, raz normalnie poleciały, ale blisko. WYmienione mam: - precka Systema - gumka Systema czarna - spring Guader M130 i inne duperele jak tłok itp. Strzelam kulkami G&G 0,28g. Sprawdzałem co się mogło stać, ale dystanser jest na swoim miejscu, komora wydaje się sprawna. Dodam tyle, że nie działo się tak od początku strze
 10. Witam. Sklep bez zarzutu z mojej strony, już kilka rzeczy kupowałem. Co do tego ICS, to mogę powiedzieć tyle, że wewnętrznie miodzio. Prosty tuning, świetne zębatki itp. Gorzej już jeśli chodzi o body, bo mi po pewnym czasie pękło, ale naprawiłem sobie to i od ponad roku nic się ie dzieje. Na starcie kupiłem do niego batke Li-Po 7.4V i ładowarke mikroprocesorową. W tej chwili z stocka w tej replice nie wiele zostało. Jeśli miałbym teraz kupować replikę, to wziąłbym wersję full metal. Odnośnie ostatniego linka z repliką, to wiele pochlebnych informacji o tej marce nie słyszałem. Pozdrawia
 11. Witam, kolega przyniósł mnie swoją replikę, bo nie chciała mu strzelać. Po rozebraniu okazało się, że tłok poszedł. Orientuje się ktoś czy w ogóle gdzie można go dostać?
 12. Profesjonalizmem nie powalacie, ALE najbardziej lubię filmiki ze strzelanek, bez żadnych kartowanych fabuł, dodawania płomieni i odgłosów wystrzałów itp..
 13. Hahha, życzę Ci, abyś po przeczytaniu potrafił "przedrwać" w każdych warunkach. :D
 14. A jednak się da, Recon01 gratuluje takiej współpracy, bo w zasadzie każdy na tym korzysta, ale strasznie rzadko to się zdarza.
 15. Jedyna opcja to zarejestrować stowarzyszenie i ubiegać się o sponsorów, ale też nie wiem czy ktoś chciałby sponsorować airsoft, bo i poco?!
×
×
 • Create New...