Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pixxel

Użytkownik
 • Content Count

  229
 • Joined

 • Last visited

 1. Na razie dziękuję :icon_smile:. Kupiłem przyrządy mechaniczne i okazuje się, że od przodu nie ma szans, żeby weszły na szynę. Piłował ktoś ją już?
 2. Miał ktoś do czynienia z taką http://www.taiwangun.com/dysze-2/aluminiowa-doszczelniona-dysza-do-aug?from=listing&campaign-id=19 dyszą? Bo coś mam obawy patrząc na jej długość.
 3. Jeśli na Czeczenię to chyba dozwolona jest pewna swoboda w dobiraniu ekwpinku, bo wtedy wielu żołnierzy nie miało jednolitego umundurowania, prawda? Pod mundur może być ubrana ta pasiasta koszulka, czy jest ona zarezerwowana tylko dla WDW? Będzie do tego pasowało standardowe AK-74 czy lepiej, żeby to była wersja ze składaną kolbą?
 4. Czy warto jest kompletować mundur typu Butan? Bo z tego co widzę jest stosukowo tani: http://allegro.pl/radzieckie-rosyjskie-bluzy-vsr-butan-oryginal-i4219265813.html http://allegro.pl/radzieckie-rosyjskie-spodnie-vsr-butan-oryginal-i4219265752.html O ile się nie mylę to jest mundur pamiętający jeszcze wojnę w Afganistanie, tak?
 5. Na początek? Nie sądzę. Jak widać po opiniach wyżej trzeba w niej trochę pogrzebać, żeby jako tako strzelała, więc wątpię, żeby laik się chciał w to bawić. Początkujący powinien kupić coś sprawdzonego, w miarę bezobsługowego. Ta replika raczej dla majsterkowiczów.
 6. W pierwszej chwili pomyślałem, że to 028 I generacji, ale z drugiej strony aku o niskiej pojemności jak w zabawkach.
 7. A co gdybym kupił dysze Ultimate (która jest za krótka) i spiłował lekko czoło popychacza, by sięgała porządnie do komory hop-up? Czy takie coś ma rację bytu?
 8. Niestety nie mam narzędzi by móc taką dysze zeszlifować od wewnątrz, więc rozglądam się za innymi modelami. Słyszałem, że dysza Ultimate będzie za krótka, wiec wytypowałem dwie dysze: http://www.asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=1503 http://www.taiwangun.com/aluminiowa-doszczelniona-dysza-do-aug-acm Czy miał ktoś do czynienia z którąś z nich i mógłby powiedzieć jak się sprawują?
 9. Czy mógłby ktoś wrzucić zdjęcie tyłu repliki z wyjętą stopką kolby? Chciałbym zobaczyć umiejscowienie płytki dociskającej GB, a zwłaszcza o co jest zaczepiona w dolnej części. EDIT: Myślę, że to już nie będzie potrzebne. Okazało się, że przez cały czas użytkowania repliki miałem źle włożoną płytkę z tyłu (była ona przed tulejką na śrubę tylną) przez co nie mogłem założyć stopki kolby przy włożonej baterii Jeśli ktoś ma podobny problem z założeniem stopki kolby niech sobie to sprawdzi!
 10. I robiłeś coś z tym czy moze tak zostać?
 11. A te tranzystory p-channel i n-channel to są te same?
 12. Czyli to jest ten z dwoma tranzystorami z tego poradnika http://wru.org.pl/ramki/asg/pliki_warsztat/mosfet/mosfet4.html ?
 13. A przy wymianie okablowania zostawić bzpiecznik czy wywalić? Bo słyszałem, że zwiększa on niepotrzebnie opór.
 14. Źle ująłem pytanie, chodziło mi o to, w czym on się różni w budowie.
 15. Opłaca się kupować łożyska kulkowe zamiast ślizogowych? @GOGI123, w opisie swojego AUG masz napisane, ze masz MOSFET AB właśnej roboty. Czym on się różni w porówaniu do tego mosfeta, którego instrukcja wykonania przewinęła się tu 2 storny temu?
×
×
 • Create New...