Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

andropow

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 1. Dzięki za info. Widziałem kątem oka, że w Polsce, to albo zawodnicy startujący po całym świecie, albo cisza ;) Pandemia wiele sportów/hobby ubiła i duża cześć z nich ma problem aby się odbudować. U mnie jest plan na trening piwniczno/działkowy - mało czasu na wyjazdy.
 2. Takie ogólne pytanie, czy AIPSC żyle w Polsce? Tak szukam jakiś aktualnych informacji i większość tematów na necie kończy się koło 2019 roku, tutaj na forum podobnie. Szukam aktualnych informacji - co by tu kupić na początek, a większość tematów jest z zeszłego dziesięciolecia, czyżby wszyscy przeszli na ostrą?
 3. 1. Fakt moj blad, oderwalem z kontekstu 2. 20-40 A to nie sa jakies b.duze prady, nalezy pamietac ze to sa praktycznie prady chwilowe a nie ciagle, wiec GP 1300, dobrze uformowane i utrzymywane w nalezytym pozadku spokojnie sobie dadza rade (wielkosc ogniwa 2/3A czyli tak jak np Kan 1050) 2. LiPo Saver - to sa "zwykle" wskazniki napiecia, ewentualnie z sygnalem dzwiekowym lub swietlnym, jesli umiescisz to gdzies w body, to swietlengo nie zauwazysz, a dzwiekowego w ferworze walki mozesz nie uslyszec ;) ALe to taka moje sugestia, dlatego w modelarstwie uszywa sie regli z odcieciem, par
 4. A czy ktos jest wstanie w "kocu" powiedziec jakie zapotrzebowanie na prad ma "najmocnieszy" silnik, przy "najmocniejszej" sprezynie? Do modelarstwa "wyczynowego" stosuje sie najrozniejsze pojemnosi LiPoli, od 240 do xxxx. Pozatym tak jak sam na pocztku napisale, bez zabezpeczeia odciecia napiecia, moze byc male zdezo.
 5. Jesli potrzebujesz do maxymalnie 8 ogniw to w cenie jakiej podales nie znajdziesz nic lepszego od: http://www.rojna.pl/index.php?d=produkt&id=1163 Tylko, ze ona jest zasilana 12V - wiec albo ladujesz z akumulatora samochodowego, albo przerabiasz zasilacz AT (koszt max 15zl). Jest to bardzo dobra ladowarka z dokladnym dV. Sam sobie wybierasz prad ladowania.
×
×
 • Create New...