Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hellknight

Użytkownik
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

 1. Elefant mentalnie zatrzymał się w LWP, myślę że mogła mieć na to wpływ wyjątkowo dla niego brutalna fala. Aczkolwiek nie chcę głosić "mongolskich teorii"..
 2. Tak, należy wszystkich rozstrzelać. Tych z Lidla i Tesco też. :D Z Elefantem jest jak z tymi doktorami z C.K. Dezerterów, jemu nie udowodnisz że kura jest kura a osioł jest osioł.
 3. Dobra, widzę że link poprawiłeś. Edyta: jak Ci wywala, to ja wrzucę. http://www.youtube.com/watch?v=t0d3hWG_i50 BTW co to za serial/bajka? :D
 4. Królik, nie męcz się, serio, to już nie ma sensu. Tyle razy te same osoby wypominały mu te same błędy i niespójności w myśleniu, że dalsze katowanie tego tematu i męczenie się próbowaniem uświadomienia Elefanta nie ma sensu, on jest po prostu logiko-odporny. Nie mam pojęcia jakie on chce zaświadczenie załatwiać, myślę że chodzi mu o świąteczne orędzie prezydenta w którym będzie fragment o "prawnym przyzwoleniu na publiczne noszenie odzieży oraz wyposażenia takich firm jak Helikon, SpecOps, Miwo Lubliniec, Miwo Praszka [...(wymienione wszystkie firmy, żeby nie było niedopowiedzeń)] w kamuflażu Pantera Leśna oraz Pantera Pustynna." Najbardziej jednak śmieszy mnie to, że to on wywołał ten flame w temacie, i to on chce być przepraszany xDD No normalnie identycznie jak pewien polityk którego imienia/nazwyska nie przytoczę. :D
 5. Klamry: + ciche (choć jak napisał już ktoś wyżej, raczej się nie ma to wielkiego znaczenia.) + nie tracą swojej wartości "trzymania", rzep Ci się zasyfi, a klamra nie. + pewniej trzymają, nie ma ryzyka że zaczepisz o coś (cokolwiek, wystający drut w budynku czy gałąź w lesie) i ładownice Ci się otworzą. - trudniej zmieniać magi w rękawiczkach. - klamra może się połamać (wypadek raczej losowy, ale z rzepami Ci to nie grozi). - klamra wydłuża czas zmieniania maga. Rzepy: + szybkie, chwytasz za klapę, "rwiesz" i możesz wymieniać maga. + zwykle mocno trzymają. + praktycznie niezniszczalne, nic Ci się nie połamie, jeśli już to może się porwać, ale to tak jak każda ładownica. + praktyczne, czy masz rękawice, czy jest ciemno, czy leżysz w błocie, zawsze możesz błyskawicznie wymacać klapę i zmienić maga, inaczej to się ma z klamrami ;) - głośnie, jeśli jesteś snajperem i zależy Ci na cichutkiej zmianie maga powinieneś wybrać klamry. - rzep może się zasyfić, przez co będzie słabiej trzymał, o ile często to kwestia godzinki przy dokładnym wydzióbywaniu każdego włoska, to z czasem rzepy się "wyrabiają". - mogą się niekontrolowanie otworzyć, jeśli masz dobre ładownice, z dobrymi rzepami, to raczej nie będzie Ci się to zdarzało, ale ładownice za 10 zł mogą nie być zrobione z wystarczająco dobrych materiałów. Edyta: Osobiście wybrałbym shingle od Miwo, nie chce mi się wymieniać plusów i minusów takowych, ale łączą szybki dostęp do magów z ich dobrym trzymaniem wewnątrz ładownicy.
 6. @minus25 wydaje mi się że to właśnie przykład martwego prawa. Nie da się egzekwować takiego przepisu, bo właśnie w tym momencie wymyśliłeś sobie Gwardię Mojego Osiedla, a za mundur przyjąłeś t-shirt i jeansy, teoretycznie już złamałeś prawo, ale praktycznie nikt ci nie udowodni że stworzyłeś własną organizację. :D Bez sensu, bez jakiegokolwiek logicznego powodu do tworzenia takiego prawa, no ale prawo rzecz wyższa :D
 7. Przeczytałem cały wątek i teraz czekam na jedno: odpowiedź z ŻW że jednak wszyscy mieli racje, tylko nie biedny Elefant. :)
 8. Boże.. wytrzymałem 4 strony tej dyskusji i nie daje już rady. AMSTA, Elefant i ktoś tam jeszcze, patrzcie jak bezczelnie łamie się prawo na Allegro! Na innej aukcji sprzedawca wystawia też materiał w panterze PUSTYNNEJ! I nikt nigdzie nie napisał że trzeba mieć 18 lat i pozwolenie MONu żeby go kupić! (łooooooooooo) Ja to bym speniał chyba jakbym miał sprzedawać takie rzeczy, dlatego liczę na uwzględnienie tego przy wydawaniu wyroku! :D A tak na serio, to Królik już pisał, i inni których nie pamiętam też już pisali, że mundur WP składa się na MATERIAŁ W KAMUFLAŻU i KRÓJ W KTÓRYM JEST ON USZYTY, ubrania które posiadają tylko jedną z tych cech, NIE SĄ MUNDURAMI. Edyta: Nie mogę się pozbyć wrażenia że Elefant jest tym typem airsoftowca (o ile w ogóle nim jest) który raczej biega w dresie z plastikową Cymą, niż stara się jak najbardziej upodobnić do jakiejś jednostki lub choć trochę wyglądać jak żołnierz. Elefant, sam łamiesz prawo czy na strzelankach biegasz w "szelestach"? :D
 9. Stylizacja WP Afgan przeczytałem, stąd w sumie wiem że chłopaki w Afganie biegają w czym chcą ;) Większość rzeczy już wiem, mam już wypatrzony mundur, hełm, kamizelkę, gogle i w sumie to już tylko tych nieszczęsnych butów mi brakuje.
 10. Kurde, wysłałem przedwczoraj maila do Łucznika i czekałem na odpowiedź, ale trochę mnie ochłodziłeś mówiąc że za same RISy śpiewają 400 zł. O.o W takim razie "fuck it", robię stylizację pierwszych zmian które miały jeszcze (mam taką nadzieję) Beryle wz. 96. Kontynuując wątek, używałeś kiedyś tych demarów? Jak się sprawują? Czy są wygodne czy raczej to takie pustynne "Józefy"? (rzec można, nawet "Ahmedy" :D )
 11. Ale przecież djuki to chyba oni w pojazdach mają zainstalowane, nie? Przynajmniej tak mi się wydawało po przeczytaniu "zAfganistanu.pl" Ogólnie to potrzebuję tego info do stylizacji z el. reko, tzn. reko ale takiego praktycznego, czyli to co noszą Polacy np. na patrolach, a nie to co dostają od MONu (bo jak ogólnie wiadomo, połowę szpeju to żołnierze i tak sami sobie kupują). Na razie mam zamiar kupić mundur wz. 93 pustynny, MICHa 2000 albo PASGT (podobny do wz. 2005) i skonstruować Beryla wz. 2004, ale potrzebuję informacji, czy kamizelkę którą oni dostają na wejściu można kupić w cenie taniego Flyye (do 350 zł) i gdzie, oraz jaki model noszą butów? Dzięki za info na górze, i te przyszłe które dopiero się pojawi :D
 12. Witam, czy wie ktoś co dostają polscy żołnierze przed wyjazdem do Afganu? Bo to co noszą to już wiem, zwykle sami sobie dokupują sprzęt i noszą swój, ale mi teraz zależy żeby dowiedzieć się co dostają oprócz Beryla i munduru. ;) Z góry dzięki za odpowiedź.
 13. No jeśli chodzi o replikę stalkera51 to albo coś z silnikiem (może jakieś zwarcie, albo jest już zakatowany) albo tak zwane "ch*j wie co". Moim zdaniem jedynym wyjściem jest oddanie do "speca".
 14. Plus że kolega od razu kupił LiPola który nie działał, wiem coś o tym bo sam miałem ten problem bo samodzielnej zmianie okablowania.
 15. A ja wciąż uważam że to zła polaryzacja, wszystkie "zdiagnozowane" objawy na to wskazują.
×
×
 • Create New...