Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

magaw

Użytkownik
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

 1. Witam. Tą wieczorową porą wpadłem na pomysł konstrukcji takiego AEP-a. Może ktoś chciałby wykonać taka zabawkę na drukarce 3D. Myslę, że osoba, ktora zrobiła by taka "replike" miała by kilku kupców, ze względu na zasięg i awaryjność takiej repliki (wkoncu v3). http://zapodaj.net/ba73a4eebd78c.jpg.html
 2. Bardzo dziękuje :) Dowiedziałem się już wszystkiego, co chciałem wiedzieć. Panie moderatorze może pan zamknąć :)
 3. Witam. Która z tych replik jest najbardziej opłacalna do kupna i czym w stocku się różnią? Jak wygląda sprawa ze spasowaniem elementów ?Żółci koledzy zrobili tyle tych replik, aż nie wiadomo, która wybrać.
 4. Odswieżam. Lufa zewnętrzna od boyi będzie miała duże luzy ?
 5. Miał ktoś takie coś http://armyworld.pl/product-pol-3973-Preparat-Zapobiegajacy-Parowaniu-Gogli-oraz-Okularow-Oryginal-Demobil.html ?
 6. Z tego , co wyczytałem na forum emki od APS nie są polecane .
 7. Ja również zrobiłem , coś podobnego do opisywanego przez LastSnipera. Jest to "dwójnóg" do m4 wygląda tak : z emką : sposób przymocowania : Zrobienie tego nie zajęło mi wiele czasu może jakieś 20 minut . Wygląda i pewnie funkcjonuje do d**y , ale miałem chociaż jakieś zajęcie i satysfakcje , że coś zrobiłem :icon_smile: Przepraszam za lichą jakość zdjęć.
 8. Metalowy lower receiver od KWA , który będzie pasował do stockowego cqr to http://taktyczny.com/czeci-replik-elektrycznych/metalowe-korpusy/body-dolne-kwa.html
 9. Witam. Mam problem , a mianowicie podczas zmiany dolnego body od cqb-r na metalowe od KWA nie mogę dopasować silnik do chwytu . Gdy go wkładam nie "sprężynkuje". Jak ustawić kable w chwycie w m4 kwa ? Można poprosić o zdjęcia lub jakieś wytłumaczenie ? EDIT: Po wielu próbach udało się . Kable samoistnie jakoś źle musiały się układać i w tym problem.
 10. Witam. Czy wiecie jakie dolne body podejdzie pod 2gx i upper receiver oraz 2-dzielna komorę. Dało by radę upchnąć to w body od JG , CA albo jakiegoś innego producenta ?
 11. Witam . Czy spotkał się ktoś z takim lower receiverem w Polskim sklepie bądź ktoś może takie sprowadza ? Oto link http://www.airsoftatlanta.com/KWA-KM4-Metal-Body-Receiver-p/89995.htm
 12. Albo zawsze możesz spróbować taśma troche obkleić.
 13. Jeżeli ktoś by zamawiał taki korpus nawet za jakis dluższy okres czasu to proszę by mnie poinformował :).
 14. Witam.Posiadam m4 cqr mod 2 od kwa i pękł mi lower receiver zrobiony z tworzywa . Wiecie czy pasuje jakiś inny oprócz ten niż kwa czy dało by się z jakimś drobnym piłowaniem wpasować w inne dolne body?
×
×
 • Create New...