Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SniperWolf

Użytkownik
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Panowie czyli generalnie do repliki pasuje zestaw tuningowy typu VSR czyli tłok prowadnica sprężyny i sprężyna ? :D A jak wygląda sprawa głowicy cylindra ? Stockowa jest ok czy też wymiana typu VSR ? ;)
 2. Dziękuję za szybką odpowiedz. Czyli CA to nie jest CA co kiedyś :/
 3. Witam serdecznie czy ktoś orientuje się czy nada się to jak baza pod tuning. Bo wygląda ciekawie i w standardzie VSR no i firma Classic Army na dodatek kusząca cena. Czy ktoś miał z tym do czynienia ? Warto kupić ? https://gunfire.pl/product-pol-1152213569-Replika-karabinu-snajperskiego-SPR-SR40.html
 4. Macał ktoś coś takiego producent Classic Army i w standardzie VSR no i jeszcze ciekawie wygląda warto kupić ? https://gunfire.pl/product-pol-1152213569-Replika-karabinu-snajperskiego-SPR-SR40.html
 5. Panowie jak w stockowej komorze hop-up zablokować ruszanie się śrubki od regulacji hop-up`a , Tzn. Wyreguluje hop`-ka i chce by tak to pozostało , gdyż kulka leci mi jak po sznurku :icon_smile: bo z doświadczenia wiem , że w poprzednim SWD które miałem po kilku strzałach trzeba było znów regulować hop`ka :/ - myślałem żeby od góry dać kropelkę superglue i niech on zaklei śrubkę , bo by się już nie ruszała dół/góra ... PS. Jak to by zadziałało to zostawię , jak nie , to kupię komorę firmy PPS :icon_smile: więc tak pytam z ciekawości czy to zadziała :icon_razz:
 6. A co sądzicie o norweskim kamuflażu ? według mnie , lepiej by się spisywał w naszych lasach niż rodzimy wz.93 ? :icon_wink:
×
×
 • Create New...