Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

aikman84

Użytkownik
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

809 profile views
 1. w jakim sensie ? wedlug mnie tlok powinien znajdowac sie maksymalnie przy glowicy cylindra zeby sprezyna byla jak najmiej zbita. na to wychodzi że źlee mysle ?
 2. sprezyna 130 modify silnik CA 2000 hight torgue. drugi zab obciety. tlok 19 zebow, gb long
 3. na semi tłok zawsze zatrzymuje sie w tej samej pozycji ktora jest na zdjeciu. na auto tłok zatrzymuje sie w rożnych pozycjach mozna powiedziec ze losowo czasami maksymalnie po prawej czasami po lewej czasami posrodku.
 4. Witam Mam zamontowany w M110 CA m JeffTron mosfet Układ Processor unit - advanced (https://gunfire.com/pl/products/uklad-processor-unit-advanced-z-okablowaniem-1152201457.html) po każdym strzale na singlu tłok zatrzymuje się w 1/3 drogi cylindra( jak na zdjęciu) Mosfet a dokładnie aktywny hamulec powinien położenie tłoka pozostawić w pozycji przedniej a tak nie jest proszę o pomoc. Wygląda na to że silnik zatrzymuje się za późno robi więcej nić jeden cykl. Jak to naprawić.
 5. Kup lepszy szkielet nie koniecznie KWA. Wina małej ilości fpsów leży w nieuszczelnionym układnie. Teflon fix cylinder-głowica cylindra. Smar sylikonowy pod dysze. Smar sylikonowy na oring głowicy tłoka. Sprawdź ułożenie kołonierza w komorze hop up. Sprawdź czy po złożeniu dysza w chodzi/styka się solidnie z kołnierzem gumki. Jeżeli nie kup zieloną GG jest większa od np gumek systemy. Sprawdź efekt strzykawki. Oring można rozciągnąć podgrzewając go na cylindrze. Zrób to tylko kilka razy np z 3-4 razy. Po porządnym podgrzaniu zostaw go na rozgrzanym cylindrze. NIE ZDEJMUJ.
 6. 120 to każdy silnik pociągnie, lipola 7,4 i wio
 7. śledze ten temat i tak się zastanawiam, czy jest coś pozytywnego w tym karabinie oprócz ceny ?? pozdro
 8. a mi tam dobrze podaje kulki mag i żadnych "guziczków" sobie nie robie :lol:
 9. aikman84

  JG G36C

  siema jakiego typu cylinder jest w G36C. Pytam się ponieważ chce wstawić preclufe ? pozdrawiam
 10. aikman84

  JG G36C

  ja wstawiam do G3C tłumik o średnicy 4 cm i długości 20 cm (K A). Po prostu odkręcasz tłumik ognia i nakręcasz tłumik dźwięku.I preckę będziesz miał w tłumiku dźwięku. oczywiście musisz kupić odpowiedniej długości tłumik. Stock lufa w G36C ma 247 mm pozdro
 11. fajnie podajecie tą ilość uzyskanych fpsów po tuningu. niektórzy sie fajnie rozpędzają. pozdro
 12. aikman84

  JG G36C

  dzisiaj odebrałem swojego nowego guna (wcześniej miałem m4a1) karabin jest super. Gumka jest dobra i nie trzeba jej od razu wymieniać na silikonową , trzeba po prostu ją troche wyregulować a nie odrazu wymieniać .Po za tym jest smarowana olejem silikonowym więc na początku musi "wariować". Na razie zamontowałem laser i rączkę. Jak zamontuje tłumik zamieszczę zdjęcia. pozdro
 13. aikman84

  Silnik CA

  cześć mam sprawę. wiecie może jak zdjąć zębatkę silnikową. "Trochę" mi osiwiała i muszę ją wymienić.
 14. cześć mam sprawę. wiecie może jak zdjąć zębatkę silnikową. "Trochę" mi osiwiała i muszę ją wymienić.
×
×
 • Create New...