Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

alfa2

Użytkownik
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Siema, jak w temacie, szukam najlepiej radzących sobie w niskich temperaturach gumek HOP UP. Ktoś może co polecić w tym temacie? Z góry dzięki za każdą odpowiedź! :)
 2. Dobre pytanie, też bym się chętnie coś o tym dowiedział :D
 3. Siema, może ktoś się znajdzie co orientuje się w temacie umundurowania francuskich specjalsów. Poszukuję spodni, różnych krojów, jakich używają wcześniej wspominani. Z góry dzięki za pomoc.
 4. Cześć, mam problem z emką od specny z serii core, wygląda to w ten sposób że po naciśnięciu spustu silnik, jakby chciał a nie mógł, wykonuje obrót o jeden ząb przez co tłok chodzi również po jednym zębie (efekt klatowania). Ktoś ma pomysł o co może chodzić? bo ja już sprawdziłem wszystko co mi przyszło do głowy i po prostu skończyła mi się cierpliwość :D Z góry dzięki za odpowiedzi!
 5. Jeśli ktoś miałby taki problem to w pierwszej kolejności trzeba zwrócić uwagę czy w żadnym miejscu nie są uciskane kable, to był powód tego nieszczęsnego ww przypadku. Temat do zamknięcia.
 6. Witam, jak w temacie, po włożeniu gb do korpusu po prostu nie strzela ani na auto, ani na semi. Gdy strzelam z samego gb to działa jak należy. Replika to RK-10S Boyia, lecz sam gb v3 jest e&l. Siedzi już dość długo lecz problem narodził się po zmianie okablowania. Czy to możliwe że płytka selektora ognia się blokuje przez to że gb siedzi krzywo? Czy może to jednak coś innego? W podobnym temacie widziałem że może to być takowy problem, lecz próbowałem na różne sposoby go poziomować, prostować itp. lecz nic nie przyniosło efektu. Przy jednej próbie włożenia go bez selektora zewnętrznego,
 7. Witajcie, otóż problem jest następujący. Po wymianie zębatek na nowe (w podstawowych ułamały się dwa zęby w środkowej zębatce), wszystko zostało zrobione jak trzeba, wydaje się być elegancko dopasowane itp.. Po złożeniu gb i repliki, po naciśnięciu spustu następuje zablokowanie się tłoka w tylnej pozycji, po ponownej rozbiórce gb widać że antirewersal blokuje zębatkę silnikową i całość jest mocno napięta, a po rozdzieleniu od reszty pół gearboxa wystrzeliwuje na wszystkie strony. Żadna z części nie jest uszkodzona ale w pełni kompatybilna z częściami które daje specna. Próbowałem również ze
 8. Witam, znajomy ma problem z gb, a raczej z silnikiem. Otóż problem jest następujący, podczas strzelania silnik przestał działać, mimo regulacji położenia dalej nie chciał ruszyć i załapać zębatki (bateria była naładowana). Rozkręciliśmy więc replikę i wyjęliśmy silniczek z gb, celem sprawdzenia czy w ogóle działa, no i działa, ale już wkładając z powrotem do gb wystąpił problem, że nijak go nie wkładając, nie chce załapać zębatek i jest taki ewenement jak nakręcenie zębatek po czym wracają do pozycji wyjściowej. Po tym wszystkim zerknąłem do gb czy nie ma żadnych uszkodzeń i jak się okazało ws
 9. Niestety jest inny, nie ma żadnych sprężynek. Podsyłam link do filmiku z dokładnym problemem. www.youtube.com/watch?v=YXp0OanBoDA&feature=youtu.be
 10. Witam, mam problem, SCAR-L od boyi'a nie działa i słychać taki dźwięk jak wiertarka. Wyciągałem silnik włożyłem na nowo, dokręciłem śrubę tą co dociska silnik i strzelał. Na drugi dzień przyszło co do czego i nie strzela, nie ruszany przez noc. Co może być przyczyną poza zębatkami i tłokiem? sprawdzałem są nie naruszone. Z góry dzięki za odpowiedź.
 11. WITAM WSZYSTKICH Mam problem z kolbą, a dokladnie ułamal się zatrzask od kolby http://imageshack.us/photo/my-images/195/scarkopia.jpg/ I w związku z tym mam pytanie, czy można gdzieś dostać sam zatrzask/ część z zatrzaskiem/ kolbę. Ewentualnie może ktoś z was ma do sprzedania ww części. Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.
 12. witam. Mam takie pytanie lie czasu trzeba ładować nową baterię NiMh 8.4V 1500mAh firefox, mam ładowarkę 250mA ? Z góry dzięki za pomoc.
 13. dzięki wszystkim za pomoc, dzięki temu forum kupiłem ładowarkę.
×
×
 • Create New...