Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

elvis02

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

 1. http://www.taniemilitaria.pl/pl,magazynek-gazowy-29-kulek-do-colt-1911-r27-army,3,3,27,103,5583.html#.V-DKPyiLSUk Nada się?
 2. Witajcie. W świecie boczniaków jestem jak dziecko we mgle, dlatego też potrzebuje pomocy przy dopasowaniu magazynka do Desert Warrior od Tokio Marui. Najlepiej by było, jeżeli będzie owy magazynek od naszych polskich dostawców typu gunfire, oraz....jak najtańszy. Z góry dzięki.
 3. Mam numery działek na budynki. W poniedziałek polecę do urzędu miasta zajrzeć w księgi. Wyjaśni się od kogo owy jegomość dzierżawi działki. A jest ich dwie albo i trzy.
 4. No dobrze tylko my nie mamy biznesu w tym żeby psuć mu nastrój na Karaibach czy gdzie tam jest. Póki go znajdą, rozwiążą umowę drogą sądową to minie też trochę czasu a z tego co wiem to się ciągnie już kilka lat. Propos znamy imię i nazwisko właściciela, ale nie będę rzucać tutaj nazwiskami. Stawiać kolejną flaszkę dla ciecia i nie przejmować się?
 5. Witojcie dobrzy ludzie. Mam nadzieje że tutaj znajdę podpowiedz, ponieważ sytuacja jest niestandardowa. Mianowicie. Zbieramy się w coraz większej kupie na sesjach coniedzielnych. "Naszym okupowanym" terenem są dwa opuszczone magazyny. Na około są działające firmy, dlatego też na wjeździe jest Pan Stróż, który jak sam powiedział "ma pieczę nad tym terenem". O samych magazynach wiedzieliśmy tyle że nikt o nie nie dba, od czasu do czasu policja ćwiczenia tam przeprowadza tylko. Kiedy ostatnim razem przyjechaliśmy na strzelankę, wtedy również poznaliśmy Pana strzegącego owych terenów i zakazał na
 6. http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_45&products_id=10625&name=ARES_-_M4A1_-_EFCS_Gearbox_-_AR-009E Wydaje się być nieźle...tylko czy idzie na to standardowy RIS nałożyć?
 7. Co byś od siebie polecił? Biere wszystko prócz "kałaszów".
 8. Czyli rozumiem, że sama replika jest dobra pod dalsze prace i szlify?
 9. Powitać :icon_mrgreen: Powinienem w zasadzie pisać w dziale dla zielonych, ale przypadkiem się okazało że jestem zarejestrowany dłużej niż 3 msc. Pierwsza replika zakupiona, jest to GFG26. Właściwie to do mnie jeszcze leci w paczce, a pierwszą strzelankę będę miał w tą niedzielę. No nic, to tak tytułem wstępu, teraz do meritum. Na swoje urodzinki będę planował kupić replikę AEG (do lasu/terenu otwartego) i zastanawiam się nad modelem, ot takim jak w tytule. Czyli SA-A08. Znając siebie będę w moją replikę pakował tone kasy, bo taki już typ człowieka. I moje pytanie do Was, kochani koledzy
×
×
 • Create New...