Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Żar0

Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

 1. Głupot w jakiej sprawie? Fakt że PT3 jest stosunkowo niewygodny, i że są już lepsze konstrukcje jest powszechnie znany. A co do niestabilności, to czy na PT2 ładownice na magi i kabura na pistolet nie będą niestabilne? No chyba, że wystarcza, to okej.
 2. Nie uparłem się na niego, po prostu wydawał mi się wygodną opcją. Skoro są lepsze, to możesz zapodać przykład? Chodzi Tobie o coś w stylu PT-2, na którym ładownice będą niestabilne? Czy może PT-3, który z tego co czytałem ludziom nie pasuje, jest niewygodny?
 3. Co masz na myśli mówiąc, że dużo odstaje? Co do szerokości, to mam 182 wzrostu, więc przy noszeniu na biodrach powinien być ok, prawda?
 4. Witam. Ja z dwoma pytankami: 1. Ile kosztowałoby wykonanie boków do kamizelki TF-50 posiadających zamiast ładownic na magazynki kieszeni na płyty? 2. Czy ktoś używa TF-50 i pasa RATS + Szelek JACO PLUS (1 linia)? Czy szelki nie uwierają pod naciskiem plejta? Pozdrawiam.
 5. Czujesz jakieś przeskoki na spuście? Czy replika wydaje jakikolwiek dźwięk? Zauważyłeś grzanie się okablowania lub baterii? Sprawdziłeś czy krzywka selektora (element przykręcony od wewnątrz do selektora ognia) nie jest luźna? Czy w okablowaniu jest bezpiecznik? Sprawdzałeś go?
 6. Powiedz coś więcej na ten temat ;)
 7. Rozumiem, zaraz pokombinuję, jakby ktoś jeszcze podał orientacyjną średnicę tego guzika to by było fajnie. Powiedzcie jeszcze, zmiana sprężyny na tę M130 pomogłaby?
 8. Sprawdź to co Ci pisaliśmy, bo to na 99.99% nie jest silnik.
 9. Nie posiadam w tej chwili takiego, da się to jakoś zrobić?
 10. Tłok jest na swoim miejscu, w prowadnicach? Nie ruszałeś podkładkowania? Co rozumiesz przez "dobrze się kręciły"?
 11. Witam. Wszystko naprawione, lecz MERF spalił się. Ze względu na to że potrzebuję korzystać z repliki przez najbliższe dwa tygodnie, a nie mam pieniędzy na nowy mosfet to postanowiłem okablowanie zlutować bez niego, poświęcając zdrowie styków. Jednak na baterii 11,1 powoduje to, że dysza pozostaje w różnych pozycjach i karabinek niepoprawnie pobiera kulki. Jak mogę temu zapobiec nie zmieniając akumulatora? Muszę po prostu na szybko coś wymyśleć, potem zainstaluję mosfet. W tej chwili w replice jest sprężyna M110, czy włożenie M130 zapobiegnie temu problemowi? Pozdrawiam.
 12. Czy zauważyłeś grzanie się przewodów? Jaka bateria, jaka ładowarka, jakie przewody?
 13. Tak jak mówi SirHawk. Spróbuj na innej batce, jeśli będzie okej to wiadomo kto jest winowajcą. I pamiętaj o kupnie dobrej ładowarki, to podstawa ;)
 14. Jaka batka? Jaka ładowarka? Sprawdzałeś czy okablowanie nie grzeje się bardziej niż zwykle?
 15. Zaraz to sprawdzę. Zauważyłem że problem strzału przy puszczaniu spustu znikł, został tylko ten ze zmianą trybu ognia. I ciekawa sprawa, bo replika oddaje strzał tylko przy zmianie trybu z auto na semi, nigdy z semi na auto. Może pomoże to Wam w dokładniejszym zlokalizowaniu problemu, ja tym czasem biorę się za szukanie przebicia.
×
×
 • Create New...