Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

robertas3

Użytkownik
 • Content Count

  97
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

937 profile views
 1. Mam SA-B03 i właśnie dzisiaj doszedł do mnie mag "Battleaxe z okienkiem". Po krótkich próbach w domu :) mogę powiedzieć, że nie zawsze podaje. Ale przy strzelaniu krótkimi seriami nie powinno robić to problemu.
 2. Kilka postów wyżej piałem o odkręcającym się pierścieniu między korpusem, a chwytem przednim. Okazało się, że jak chwycę korpus i frontgrip, którym zacznę ruszać, to schodzi z gwintu cały chwyt przedni. Czyli między pierścieniem a chwytem uszkodzony jest gwint. Ma ktoś jakiś pomysł, co z tym można zrobić? Ale nie chciał bym, tego zaklejać na stałe, albo mocować szyny żeby wszystko usztywnić (mało to estetyczne :icon_smile:). https://www.fotosik.pl/zdjecie/cadcf77d96ca3b36 https://www.fotosik.pl/zdjecie/12ae803fb36541ad
 3. Od czasu jak pożyczyłem moją specnę, mam problem. Pierścień między chwytem przednim a korpusem notorycznie się odkręca. Czym to porządnie dokręcić? https://www.fotosik.pl/zdjecie/cadcf77d96ca3b36 https://www.fotosik.pl/zdjecie/12ae803fb36541ad
 4. Chodzi bardziej o tego po prawej :icon_smile: Coś pewnie Palestyna, Izrael.
 5. Zakupiłem metalową komorę hop up i chciałbym reanimować moją emke :icon_smile: Ale po założeniu komora ma wyraźne luzy (przód - tył) i magazynki nie wchodzą. Domyślam się, że oring załatwił by sprawę. Chciałbym się dowiedzieć, czego dokładnie użyć. Spodziewałem się, że jak to oryginalna komora ICSa to będzie pasować z pudełka :icon_biggrin:
 6. W innym sklepie jest w tej samej cenie. Więc bez szału.
 7. Postrzelałem trochę z G&G. Koło 1 tysiąca :) I jedyny problem to często pierwszy strzał z maga jest na pusto. Resztę podaje bardzo ładnie. Co do magów. Używałem 3 i ładnie siedzą, brak zbędnych luzów. Podają równie dobrze: - Bardzo stary King Arms na 120 bb. - Ics - typ plastik kanadyjski hi-cap - Oryginalny
 8. Bardzo często jest problem z pierwszą kulką z magazynka. Więc podejrzewam tą dyszę. Jak replika jest złożona, dysza zatrzymuje się różnie. Czasami się chowa, czasami nie. Jak rozłożyłem ją na pół, dysza praktycznie chodzi identycznie. Może dysza blokuje się przez komorę hop upa? Jutro jeszcze trochę postrzelam i zobaczę jak to wszystko będzie się zachowywało. Sprawdzę też na innych magach. Dodam tylko, że strzelam na batce stockowej.
 9. Swoją SA-B03 mam niecały tydzień. Miałem problem na kulkach guarder - wiele pustych strzałów. Co prawda z G&G wystrzeliłem tylko jednego hi capa, ale nie było tego problemu. Czy ona jest taka wybredna? Ktoś używa kulek guarder? I druga sprawa. W komorze magazynka widzę, że dysza zatrzymuje się najczęściej w połowie komory, a czasami się cała chowa. Co to oznacza? Jeszcze w żadnej replice tego nie miałem.
 10. Nie mogę już edytować posta. Widzę że już żaden sklep w Polsce nie ma ich w ofercie. Były tylko 2 z tego co wiem.
 11. Ja po raz kolejny wysłałem swoją na serwis. Po zrobieniu wystrzeliła 3 magi i znowu poszedł mosfet (jeszcze w serwisie). Zwróciłem replikę. Prawdopodobnie jakaś wadliwa wyszła w fabryki. W ekipie jest jeszcze jedna i miała tylko raz wymieniany mosfet. Używana więcej niż moja i jeszcze śmiga. Ma teraz 9 miesięcy :icon_smile:
 12. robertas3

  Gunfire.pl

  MarekMac odebrałem od nich dzisiaj dwa telefony. Kasa już jest na koncie. I nawet obiecali mi coś przysłać "w prezencie". Co nie zmienia faktu, że jednak będę omijał ten sklep jak się da.
 13. robertas3

  Gunfire.pl

  Kolejny minus ode mnie. Nie będę się zagłębiał w szczegóły, ale 14 kwietnia serwisant zaproponował mi wymianę repliki na inną, lub zwrot pieniędzy. Wybrałem kasę. 16 kwietnia wysłałem maila, kiedy się mogę spodziewać przelewu. Jeszcze tego samego dnia dostałem odpowiedź, że powinny być do końca tygodnia. Kolejny mail wysłałem 4 maja. Na następny dzień napisali, że do końca tygodnia środki powinny być na moim koncie. Dalej nic. Czekam.
 14. Też mam problem z bolt catchem. U mnie sprężynka jest za słaba. Takie pytanie: Co jeśli wstawię za mocną? Czy można coś tak uszkodzić jeśli to będzie za mocno naciskać? Chodzi mi oczywiście o tą część, na którą naciska bolt catch.
 15. robertas3

  Gunfire.pl

  @Infiriel Dla sklepu powinno być obojętne czy płatności za pobraniem, czy przelewem. To sklep powinien się starać o klienta, a nie klient prosić o wysyłkę w terminie.
×
×
 • Create New...