Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mutant100

Użytkownik
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

 1. Koledzy a czy ktoś zgubił kiedyś ten element dociskający dystanser? Bo przy składaniu po czyszczeniu zauważyłem, że tego nie mam a na podłodze też nie widziałem. Być może wpadł gdzieś w karabinek głębiej, ale w każdym razie owego elementu brakuje. Można to z czegoś dorobić czy coś? Czy jestem zmuszony kupić całą komore...
 2. Czym ty się przejmujesz. Rdza w kałachu tylko go upiększa przecież. A co do tego że nie jest z nierdzewki- oryginalne AK też nie było.
 3. Szukałem info o tym karabinie i natknąłem się na to : http://www.goingloud...&product_id=987
 4. Witam. Mam gietĘ z Cymy, do niej kolimator aimpoint i rączkę na dolnej szynie. I tu pytanie: Jak bym dokupił szyny boczne co pasowało by na nie zamontować? Czy jest jakieś koszerne wyposażenie do Gietki?
 5. Zależy od firmy i konserwacji. Ja mam 6 low capów SRC do g36c Cymy i podają idealnie. Na początku tylko były smarowane. " Jak dbasz, tak masz" ;)
 6. Idzie to jakoś naprawić czy koli raczej do wyrzucenia?
 7. A ja odkopię temat i zapytam. Czy miał ktoś taki problem że mimo kręcenia pokrętłem regulacja w pionie nie działa?
 8. Zapewne jest to kwestia doszczelnienia. ;) teraz patrzę na fakturke to jest w niej sp130 TM:)
 9. Oczywiście że było opisane. Jest tam metalowa kulka która zapobiega cofaniu sie kulek do tyłu. Jeśli kolego ją zgubiłeś pozostaje Ci nawiert komory tak, aby kulki z magazynka wchodziły głębiej. I kup słownik.
 10. Dzięki za odpowiedzi. Teraz miałem 0.23 guardera i byly dużo za lekkie, poza tym duży rozrzut na nich był. Więc nie wiem czy 0.25 również takie nie będą.
 11. Witam ponownie, gdyż mam już gietke ze sprężyną zmienioną na sp130 guardera. Zmieniona jest też gumka i dystanser również na guardera. I tutaj pytanie: Jakiej wagi kulek najlepiej używać przy takim zestawie? Dodam że na wyniku przestrzelenia od krakmanów ma ok. 440 fps. :)
 12. To jak ten Dan Vesson ma być repliką główna, będziesz miał oszałamiającą siłę ognia z 6 łuskami w bębnie... Nawet jak byś miał więcej łusek to ich wymiana zajmie Ci więcej niż twój przeciwnik zmieni maga w AEGu. A jako boczniak jest to "dość" mocny rewolwer..
 13. Koledzy może ktoś ma obie repliki to podpowie. Co lepiej kupić. Giete cymy + np. eotech i inne zabawki czy pj25? Pytam bo obie repliki mają dobre opinie ale nie wiem ktora ma lepsze osiągi ;)
 14. http://www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/cm-028-a-tactical.html To na przykład, zależy co się bratu podoba.
 15. "Tak, niech ją weźmie. Na polu będe miał 95% więcej szansy na szybsze trafienie go z mojego elektryka niż on mnie z tej snajpereczki." "Niestety taka prawda . Stokowy snajper nie ma szans do elektryka . Będziesz miał pojedynczy strzał , bardzo niecelny i 30 kulek w magazynku . A z elektryka zasypie cie chmura kulek i pewnie jakąś trafi .Przy czym oba karabiny będą miały jednakowy zasięg." Nie umiemy czytać?
×
×
 • Create New...