Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MajkiWRC

Użytkownik
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

 1. Hehe, dzięki za podpowiedź, ale akurat na to że kolbę da się rozsuwać wyjątkowo wpadłem :D. Czyli generalnie wystarczy mi tylko blok gazowy czy ta blaszka też musi tam być?
 2. Nie mogę się przyzwyczaić żeby łapę bliżej trzymać, poza tym, jakoś tak, sam nie wiem. Jestem zielony w tych tematach i kompletnie nie wiem z czym się to je. Czyli, żeby zamontować front, a raczej żeby ustabilizować go od przodu nie potrzebuję zmieniać lufy. Do tego służy taki pierścień na lufie przed muszką? Podpatrzyłem na klasycznej A1.
 3. Cześć. Nigdy w życiu nie miałem boczniaka, ale że akurat byłem w dziale to postanowiłem poszukać. Znalazłem adapter, i to nawet dostępny. To chyba powinno ułatwić Ci działanie. http://azteko.pl/gg-adapter-tlumika-beretta-m92f-p-3136.html
 4. No generalnie wszystko kumam, tylko że mam kilka obaw wobec tego rozwiązania (acz innego nie widzę). Po pierwsze do bloku gazowego ma być poprowadzona rura gazowa a na niej jak wiadomo opiera się chwyt. Czy jeżeli zrobię jakiś gwałtowny ruch to mi wszystko nie poleci? W końcu to tylko ściśnięta imbusami lufa. Ale coś wymyślę, najwyżej nawiercę te żłobienia i tyle. @ A czy nie będzie to samo jeżeli poprowadzę tą rurę nieco dalej i wbiję ją po prostu w muszkę? Też rozmyślałem nad muszką na RIS'a, ale najnormalniej w świecie mi się to nie podoba.
 5. Dzięki wielkie, ile to jak bym pieniędzy bez Was stracił :P? A jeszcze jedno pytanie, czy lepiej inwestować w ten blok gazowy czy po prostu poprowadzić rurę gazową do muszki?
 6. Właśnie o tym myślałem ale czy wtedy (posiadam front 9" a żłobienia pod muszkę na 7") będę mógł założyć klasyczną muszkę na lufie?
 7. Cześć. Ja w temacie, szukam lufy zewnętrznej kompatybilnej z frontem 9" (konkretnie tą tanią podróbką MOE). Z tego co mi wyszło to pierwsze żłobienie pod blok gazowy powinna mieć +/- na 25-tym centymetrze. Im krótsza, tym lepsza. Będę wdzięczny za odpowiedzi. Pozdrawiam.
 8. Czołem. Postanowiłem, że zanim wywalę kasę w błoto i kilka razy zmienię sprzęt zapytam (po raz pierwszy!) nauczony już kilkoma podobnymi błędami o opinię innych "guru" w tym temacie. Mianowicie chodzi mi o propozycje oporządzenia do M249. Głównie chodzi o kamizelkę. Zastanawiałem się nad SCARAB'em, czy RATS'em od MIWO, ale po zobaczeniu ceny blisko 1000 zł moje marzenia poszły w piach. Z jednej strony nie chcę żadnych tanich podróbek które za jeden sezon trzeba będzie wymienić, a z drugiej nie jestem w stanie wydać tysiąca złotych za kamizelkę (nie posiadam stałych dochodów, a inne wydatki także są). Z tego powodu również brałem pod uwagę BIELIKA, ale tak jakoś mnie nie zachęca. Co sądzicie?
 9. Problem leżał w samym przycisku. Wszystko było zupełnie pomieszane. Każde przejście teraz osobno lutowane przez dodatkowy kabel. Wygląda jak wygląda, ale działa. Gdyby ktoś miał pytania, służę pomocą.
 10. Witam. Mój problem z PTT polega na... wszystkim. Ani nie odbieram, ani nie nadaję. Sprawdziłem co za co odpowiada i nie mogę dojść dlaczego nie odbieram. Teoretycznie wszystko powinno grać. @ Czy we wszystkich przyciskach tej firmy kolory kabli odpowiadają ich rolom? Patrząc na zdjęcie powyżej, moje są ułożone w zupełnie innej kolejności. Od góry żółty, biały, czerwony i czarny.
 11. Witam Ostatnio zakupiłem do swojego radia (Midland) zestaw słuchawkowy od GFC wraz z przyciskiem PTT Z-Tactical. Problem polega na tym, że połączenie między przyciskiem a zestawem słuchawkowym coś nie działa. Ani nie słychać głosu odbieranego, ani nie nadaje. Tak jakby cały zestaw po prostu nie był podłączony do przyciski. Jeżeli chodzi o sam przycisk to wszystko jest kompatybilne z radyjkiem. Wyświetla się komunikat o nadawaniu, można wysłać sygnał. Jeżeli ktoś miał podobny problem lub wie w czym może tkwić, proszę o odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie.
 12. Już wyjaśniłem sprawę. Problemem była (i jest) sama lufa. Jest ona na tyle wąska i miejscu tuż za dystanserem że zacina kulki na tyle mocno, że ledwo da się je wypchnąć wyciorem. Dzięki wielkie za odpowiedzi. Pozdrawiam. PS - temat do zamknięcia.
 13. Gama kulek różnista. Zaczynając od P&J, przez Rocketsy do G&G i Guardera. Nic by nie było dziwnego, ale tak samo zachowuje się hop na zero. @ Dodam, że lufa nówka sztuka, lustereczko. A dystanser... nie wiem, ale jak hopna zero to dystanser nie ma styczności z kulką (chyba). Więc to może też nie być wina dystansera. Mimo wszystko wymienię go i zobaczymy. A co myślicie o typie H? Warto próbować?
 14. Witam. Kupiłem ostatnio replikę taką jak w temacie. Problem polega na tym, że kiedy założę lufę precyzyjną (G&G Silver) oraz gumkę Hop-Up (zielona G&G) hopka tak mocno podkręca kulkę, że ta albo po przeleceniu 5. metrów szybuje w przestworza albo klinuje się w komorze. Po założeniu z powrotem stockowych części problem znika. Chciałbym się dowiedzieć czy jest to wina gumki lub dystansera, lufy czy może komory? Pozdrawiam.
 15. MajkiWRC

  UMP M89A [EE]

  Witam. Odkopałem temat z przed ponad roku, ale cóż. Ostatnio kupiłem tą replikę i po włożeniu w nią lufy i gumki (obie części G&G) hop tak podkręca kulki, że 5 metrów za lufą zakręcają i szybują w przestworza albo klinują się w komorze. Problemu nie ma gdy zakładam z powrotem obie części stockowe. Pytanie, czy wina leży po stronie gumki lub dystansera, lufy czy może komory?
×
×
 • Create New...