Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Łęczyk

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Z tego co wyczytałem, twierdzisz że udało Ci się włożyć inny GB oraz komorę. Od dłuższego czasu szukam informacji nt tuningu tej repliki i każdy mówi co innego. Jeśli chodzi o wymianę szkieletu gb, to mówiono mi, że vfc/umarex robi swoje komponenty pod "siebie", tj dedykowane części, szczególnie w serii HK416 a mianowicie słyszałem, że GB jest odrobinę krótszy (bądź dłuższy, już nie pamiętam dokładnie) i nie ma opcji, żeby zastosować inny. Teraz spotkałem się z twoją wypowiedzią i twierdzisz, że tobie się udało. Prosiłbym Cię o krótką recenzję, czy faktycznie ten GB vfc jest inny i
 2. Były też na Gunfire, ale oferta zniknęła, zostały tylko GBB. Nie wiadomo czy AEGi wrócą, zawsze można zapytać o dostawę.
 3. Przecież można odkręcić przedłużkę lufy i jest cqb, nawet w najprostszej Boyice. Co do części, jak do tej pory tylko na WGC widziałem chwyt pistoletowy i lower, ale do GBB. Przydałoby się, żeby vfc wypuścili kolby i chwyty do aegów, jedne z najlepszych atutów HK.. jak dla mnie :)
 4. Ja jestem jeszcze na etapie zbierania wszelkich informacji nt tej repliki, także dzięki, wybór magów jednak jest istotny do tej Hakaśki hm. Interesują mnie wyłącznie midy, krótko mówiąc, nie obejdzie się bez kupowania magów od VFC? czy może ktoś korzysta z oryginalnych Magpul'owskich pmagów, działają? Z góry dzięki za pomoc.
 5. Wracając do kwestii magazynków, to czy najprostsze pmagi będą pasować do tej repliki?? Mówię o wersji "ekonomicznej". http://www.casg.pl/product-pol-317 -Magazynek-PTS-PMAG-75-do-M4-M16-kolor-Dark-Earth-75-kulek-wersja-ekonomiczna-.html
 6. Z tego co mi wiadomo VFC zalewa gwinty klejem, czy jakąś inną substancją zapewniającą stabilność konstrukcji. Spróbuj jakoś podgrzać.
×
×
 • Create New...