Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

butelka

Użytkownik
 • Content Count

  75
 • Joined

 • Last visited

 1. Przepraszam za pomyłkę. Prócz przetargu na czarne JPC do RR GROMiki dostali też mikro chesty od nich.
 2. To nie jest RR. Mówili, że produkcja zagraniczna, oraz z tyłu wygląda zupełnie inaczej.
 3. Rozumiem, że GROMiki też się nie znają Powała? ;) https://lh3.googleusercontent.com/-gf9CC7Qf8L4/UzNMQU1snvI/AAAAAAAAAVw/RPjSS5G9iCc/w866-h577-no/326547_297020257020810_1177615215_o.jpg
 4. Dzięki za odpowiedź Szaszłyk. A wiesz kto jest producentem?
 5. Ktoś ma pojęcie co to jest? Ma kontrakt, a nigdy czegoś takiego nie widziałem? http://tablica.pl/oferta/koszulo-bluza-pod-kamizelke-ochronna-kamuflaz-multicam-roz-m-ID432Rj.html#55e3c4291e
 6. Na magach możesz zobaczyć różną długość tych "podajników" kulek, przez co rzeczywiście komora lekko się porusza i może być pod innym kątem, jednak wcale to nic nie zmienia, bo gdy wziąłem innego maga z takim samym podajnikiem, jak w CA to problem już wystąpił. Być może sama skorupa maga wchodzi pod nieco innym kątem, stąd różnica. Nie mam pojęcia, nie wnikam, za dużo czasu, już nad tym spędziłem, co nie przyniosło efektów. Zostaje wykosztować się na magi Classica i mam problem z głowy.
 7. Da się włożyć inną komorę. Miałem Guardera, spiłowałem zębatki i blaszka chodziła, jak należy. Co do osiągów zależnych od magazynków-występuje to u mnie, nie wiem dlaczego i co jest przyczyną, na różnych komorach dobre osiągi otrzymuję jedynie przy magach CA, więc można uznać, że to jedynie przypadek, który wystąpił u mnie i nie jest to wina repliki. A co do EMAGów to z tego co wiem to strasznie latają w gnieździe.
 8. Wiem o tym oczywiście, po prostu tamten Fanpage jest oficjalny i powstał parę godzin temu, a i informacje na nich mogą być różne. ;)
 9. https://www.facebook.com/JednostkaWojskowaKomandosow?fref=ts
 10. Miałem rację Kleju. ;)
 11. W coś takiego właśnie celowałem, bo myślałem o DAE FAST. Ale czy ktoś jest pewien, czy też może czymś uzasadnić duże prawdopodobieństwo, że to akurat taka, a nie inna jednostka?
 12. http://i.imgur.com/OeyyJH8.jpg Ktoś wie co to za jednostka?
 13. http://tinypic.com/view.php?pic=34erhwl&s=6
×
×
 • Create New...