Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Srubokret

Użytkownik
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

 1. Nie pamiętam nazwy tego plejta bez cummerbunda ale on nie był mbss'em, mimo, że niektóre jego wersje wyglądały identycznie jak mbss. edit.: Pierwsze foty w z tym plejtem widziałem sprzed 2004 jakoś... w każdym razie w Afganie ;)
 2. Airsoftowe granatniki mają montaż na szynę ris, więc, nie rozumiem w czym problem?
 3. Skoro używają w kraju, to dlaczego nie pasuje?
 4. Z tymi michami to Dawid jest żywym tego przykładem, aktualnie jest na misji w tc-2000 msa z zawieszeniem od lwh gentexa. Chyba, że zmieniłeś zdanie? :)
 5. Kyrios, zapomniałeś o różnicy w lansie :biggrin:
 6. Jest warte zakupu, jedyną wadą jest brak ekranika do podglądu w czasie kręcenia.
 7. Wiem, że hero 1 wytrzyma 350 fps z metra. Ogólnie to powinno wytrzymać z przyłożenia, takie rzeczy z tym robiliśmy, że bym się nie zdziwił.
 8. MBAV Edit: Jak już to plate carrier, mbss nie jest częścią RLCSa.
 9. Literówka? Miałeś na myśli PASGT? ;) Moim zdaniem bardziej LWH przypomina wz 2005 ze względu na zawieszenie, chodź ciężko będzie z oryginałem ale kopię znajdziesz.
 10. Mi się tną jak cholera, za to ich real capy mam już 3 lata i świetnie działają.
 11. Ale spokojnie matrix, opisywałem jedynie zdjęcia w galerii na stronie 1st mef z 2011 roku. Nie są to zdjęcia z boju, jednak nie widziałem tam michów z norotosami i frogów.
 12. Panie leniu wszytko masz na zdjęciach na stronie 1st mef, a jeśli nie rozpoznajesz to: Mundr MCCU Hełm LWH z jedno punktowym rhino Kamizelki SPC (na szkoleniach można jeszcze iba zobaczyć, i nawet jakieś mtv widziałem) Buty jakieś belleville, chyba model usmc M16A4 Tyle do stylizacji Ci wystarczy, bo na reko jesteś za leniwy.
 13. xkiler zrobiłeś cokolwiek aby dowiedzieć się coś o 1st MEU? Już nawet nie napisałeś który okres Cię interesuję.
×
×
 • Create New...