Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kingofword

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 1. Witam, chcę sobie złożyć karabin snajperski z konwersją Mancrafta. Mam kilka pytań: 1.Replika musi być L96. Czy mb-08 da radę? 2.Posiadam lufę Promyka od AEG. Czy lufę od AEG można od razu przełożyć do repliki snajperskiej (w tym przypadku jeśli będzie dobre mb-08). I to w sumie tyle. Z góry dziękuję za odpowiedź.
 2. Dlaczego w tym filmiku od 12:00 minuty jest pokazane, aby zamek zwalniać za pomocą pociągnięcia go, a nie zwalniacz zamka?
 3. Witam, nurtuje mnie jedna sprawa. Jaka jest różnica między kamuflażami AOR 1, czy AOR2, a Marpatem, czy pustynnym marpatem? Z góry dziękuję za odpowiedź.
 4. Witam. Może mi ktoś powiedzieć co to jest w 1:31 na przednim górnym RISie? A i do tego co jest z tyłu kolimatora w 2:49. Z góry dziękuję za odpowiedź.
 5. Witam. Czy mógłby ktoś napisać, lub podrzucić jakiś link dotyczący rozkładania owej repliki. Szukam, szukam i nie mogę znaleźć. Najbardziej chodzi mi o wyjęcie lufy i komory HU.
 6. Mam szybkie pytanie. Czy rk-06 od Krakamanów to to samo co z GF? I czy ktoś wie dlaczego Krakamani dają vatkę 9.6, a GF 8.4
 7. Witam. Jakie koszulki noszą żołnierze pod mundurem w panterce leśnej? Bo wiem, że w pustynnej to koszulki w kolorze piaskowym i z flagami na ramionach. I co mają dokładnie wypisane na nieśmiertelnikach? Imię, nazwisko, grupę krwi, pesel i coś jeszcze?
 8. Witam. Jaka jest najlepsza waga kulek do tej repliki? 0.23g czy 0.25g?
 9. Witam. Planuje zakupić swoją pierwszą replikę. I tu pojawia się problem. Bardzo wnikliwie przeczytałem dział o II klasie replik jak i dział zielonych. Do wydania mam 350 zł. Tak wiem, że w tej cenie tylko cm.028 i narazie właśnie tę replikę planuje zakupić. Lecz ostatnio napisał do mnie kumpel, że może sprzedać mi prawie nie używaną nową replikę M4A1 JG 6604. Przeczytałem temat o tej replice i ludzie mówią, że jest dość dobra. Oczywiście replikę będę mógł obczaić, co nastąpi we wtorek. Dodam również, że z Cymy też strzelałem. Pomóżcie w wyborze. Plusy cymy to na pewno stała kolba, gdzie wejdzi
×
×
 • Create New...