Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ssak

Użytkownik
 • Content Count

  116
 • Joined

 • Last visited

 1. Ok, dzięki za radę. Jak opadnie to spróbuje naładować i zobaczę co z tego wyjdzie.
 2. W tym momencie jest 4,01; 4,03. Rozładowanie by naładować do pojemności "Storage" (na długie przechowywanie).
 3. Ładowarka Accucell 6, bateria li-po 1800mAh, 7.4V, 25-50 C rozładowania. Po 3-5 sekundach od rozpoczęcia rozładowywania jej 0,8 A zaczęła puchnąć. Wina ładowarki czy defekt baterii? Natychmiast ją odłączyłem, spuchła na jakieś 2-3 mm. W jaki sposób da się sprawdzić czy coś z niej jeszcze będzie?
 4. Mógłbym prosić o pomoc w indentyfikacji plecaka z poniższego zdjęcia (ten na klęczącym facecie)? Z góry dzięki http://imgur.com/dUutRB3
 5. Byłem w posiadaniu ICE Naro, Crosshair oraz Crossbow. Parametry wytrzymałościowe szybek do wszystkich modeli okularów są takie same (patrz str. producenta). Tu warto zaznaczyć, że w instrukcji napisane jest, że nie nadają się do Paintballa oraz "Airsoft-u". ICE, pomimo, że NARO na mojej twarzy wypadały największe/najbardziej odstawały. Wydaje mi się, że powodują to oprawki- ICE mają tylko nauszniki i szybka jest wygięta w takim stopniu w jakim leży sobie sama na stole. W serii Cross, szybka pomimo tej samej krzywizny co ICE-y są dodatkowo dogięte przez oprawki. Jak znajdę trochę czasu
 6. Jest to obejście a nie rozwiązanie problemu. Zdaje sobie sprawę z różnic gogle vs okulary. Gogle już mam (trzeba będzie wymienić szybkę, ale to są tanie sprawy), a okulary chcę by były odpowiednie do naszego hobby (szybka balistyczna + w miarę przylegały do twarzy) i do codziennego chodzenia (wydając taką sumę na okulary, muszą w miarę dobrze wyglądać na nosie). Zobaczymy jak wyjdzie z powyższymi modelami, dam cynk co i jak. p.s Dzięki Fox za głos w dyskusji.
 7. Na nie najbardziej liczę ponieważ są trzy rozmiary do wyboru. Już wysłałem maila czy będą dostępne small ale znając życie trzeba będzie sprowadzić zza granicy a wtedy koszt kupna tylko by zobaczyć czy dobrze leżą będę zbyt duże. W lokalnym środowisku szukam osób z wileyx-mi. Zobaczymy co z tego będzie.
 8. Poszukałem trochę i myślę nad: - Sawfly (Revision) w wersji small, - Sabre Advanced (Wiley-X), które podobno dobrze pasują ze względu na krzywiznę. Ktoś porównywał powyższe modele? edyta: Oczywiście chodzi mi o porównanie w wielkości i tego jak siedzą na twarzy.
 9. Soczewki są jakimś rozwiązaniem, natomiast (nie będę się rozpisywać) u mnie odpadają. Fallout, u mnie problemem ICE NARO jest to, że odstają od dołu (wina wkładek korekcyjnych) oraz pomimo mniejszej wersji wystają na boki (rekompensuje to ściągnięciem paska z tyłu głowy). Jeżeli Crossbowy zapewniają mniejszą dziurę od dołu, to ich głównym problemem będzie zapewne bardzo duże odstawanie z boków (za duże okulary na za małą twarz). Ciągle jestem otwarty na sugestie, ponieważ mam jeszcze parę dni na ewentualny zwrot towaru i myślę co zrobić. Cena okularów odgrywa tu drugorzędną rolę.
 10. Mam złożony problem. Z racji mojej wady wzroku, wąskiej twarzy i dużego nosa oraz wielu lat spędzonych w dużych goglach (X500) wybrałem na nowa "optykę"- ICE-y NARO. Okulary same w sobie mi się podobają, pomijając ich wygląd z wkładką korekcyjną na przezroczystych szkłach oraz to, że szkła i tak odstają. Odstawanie z boków da się zniwelować przez zaciągnięcie gumki na zausznikach natomiast dużym problemem (zarówno wizualnym jak i w kwestii ochrony oczu) jest odstawanie z dołu. O ile zdjęcie nosków (nawet standardowych, bez szkieł korekcyjnych) daje bardzo satysfakcjonujący wygląd, to po za
 11. Ssak

  Zbrojownia.com.pl

  Moje pierwsze zakupu w tym sklepie. Miła procedura weryfikacyjna kupującego (telefon ze sklepu; pierwszy raz się spotkałem) świadczy o rzetelności sklepu. Zakupy zrobione przez Internet na kwotę 290 zł we wtorek. W środę rano kurier przed drzwiami. Warto dodać, że Panowie ze sklepu przekazali moją uwagę do kuriera aby przed dostarczeniem przesyłki skontaktował się ze mną telefonicznie (równie to bywa u kurierów). W paczce przyszło to co zamawiałem więc jestem w 100% zadowolony z zakupów oraz ze sklepu. Oby tak dalej!
 12. Nie mogę zdjąć osłonki z dołu magazynka (potrzebnej do naładowania go gazem). Problem wystąpił po tym jak rozgrzałem gaz na kaloryferze (przez ok 5 min) i naładowałem kapsułę w magazynku. Po załadowaniu nie mogłem strzelić, nawet nacisnąć na zawór w magazynku by wyleciał gaz. Potrzymałem magazynek w lodówce i pistolet już strzelał. Problem w tym że nie dało się już wyciągnąć zasłonki z dołu magazynka do ładowania gazu. W czym może leżeć problem?
 13. Kolega na szybko składał mojego glocka i coś mu nie wyszło bo nie dało się przeładować i rozłożyć zamka. Trochę pokombinowałem spinką do włosów i zadziałało. Zamek był maksymalnie przesunięty do przody, spinkę włożyłem od dołu lufy koło gumki w kształcie siodełka. Po kilku próbach udało mi się przeciągnąć zamek w tył i zdjąć całość.
 14. W takim razie jak mam ładować by naładować mając na uwadze, że jest to pierwsze ładowanie i by nie rozwalić batki?
 15. Czytałem, czytałem...ale wole się upewnić by nie musieć kupować nowej. Mam 8,4V 1250mAh NiMh. Na mojej ładowarce (Alfa-3) mam, że: na 1200mAh pojemność baterii, 4,25 AMP ładuje przez 15 min. Piszecie żeby ładowało się po kilka godzin, a ja mam 15 min? Bateria jest nowa, więc jak powinienem ją sformatować?
×
×
 • Create New...