Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Falconiasty

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

 1. Powiedz, że to żart. : x Nie powiem nic nowego - pooglądaj zdjęcia, zastanów się i zdecyduj. Jeśli nie stylizujesz się na konkretną jednostkę - wybierz to, co wg. Ciebie będzie najlepsze. I unikaj błędnych porad...
 2. Co do końca nie sprawia, że P83 jest tragiczne... Mojej skromnej osobie lepiej strzela się z P83, niż np. z wspomnianego Glocka. Aczkolwiek jest to tylko moje zdanie, wyrobione na strzelnicy. ;)
 3. Na prośbę - przetłumaczyłem, ponieważ mam doświadczenie w rozszyfrowywaniu tego typu wiadomości. ;)
 4. Wiciok, teraz jeszcze napisz jak to zrobić i zabieram się do roboty. :cool: @Down: Dzięki.
 5. Tak, tak, z Delty. Aczkolwiek jeśli to możliwe to proszę o reupload.
 6. Ponawiam prośbę o reupload filmiku z nagranego przez Oriona. Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś go wrzucił. :)
 7. Matt, dzięki wielkie. ;) Dowiedziałem się kilku przydatnych rzeczy. W razie czego napiszę jeszcze na PW. Dzięki jeszcze raz.
 8. Matt, mógłbyś trochę opisać tego Thompsona? ;) Wady, zalety. Zastanawiam się nad kupnem, ponieważ właśnie chcę wejść w klimaty II wojny światowej.
 9. Magnus, gdzie zamieściłeś recenzje? Użyłem szukajki - nie znalazłem, przeszukałem Twoje posty - nie znalazłem. Jeśli to nie problem, to podlinkuj, proszę.
 10. No właśnie - z tego co wiesz. Lesio jest jedną z osób, która ma pojęcie o tym co piszę, więc początkujący powinni korzystać z jego rad. RK nie ma plasticzanego body, jest o wiele lepiej wykonane. Może ma trochę gorsze bebechy, ale sam mając do wyboru CM.028, a RK - wybrałbym RK. Mam przynajmniej gwarancje, że nie rozpadnie się tak szybko.
 11. A, no widzisz. Nie jestem tak wtajemniczony. ;p Dzięki za poprawienie i uświadomienie mnie. No tak, niby niewielka różnica, ale z drugiej strony zmienia to postać rzeczy.
 12. Z tego co wiem to Żandarmeria z Gliwic "przeistoczyła się" w JW Agat. Podobno ma to być jednostka na wzór Rangersów, "mejd in juesej". Aczkolwiek ciekawa koncepcja ze stylizacją na ŻW, ciekawa.
×
×
 • Create New...